Sprej do topánok Datesaver 200 ml

€10,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Smrad z topánok dokáže otráviť deň, čo si budeme hovoriť. Či už masívne športuješ, nohy celé dni dusíš v zavretých topánkach alebo si len upotené hovädo, nezúfaj. SAVER is here. Predstavujeme ti najúčinnejšieho pomocníka v boji proti smradu z topánok. Stačí nastriekať do topánok, nechať ideálne cez noc makať a ráno bez starostí obuť. Zoznám sa, toto je DATESAVER!

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

BIOHAZARD V PREDSIENI

Po celom dni, keď si lietal od čerta k diablovi, je konečne večer. Navyše ti to roztomilé mača konečne prikývlo na randíčko. Teda pardon, pohár vína. Všetko ide až príliš dobre, padá pohár za pohárom. Strih. Bozkávačka ako hrom pri dverách. Hneď potom osudná otázka „Nechceš dnu?” Však jasné, že chceš! Vyzuješ topánky a… je koniec. Ona sa rozkašle a kašle a kašle, dusí sa. Tak sa zas rýchlo obúvaš a miesto jej nôh berieš na plecia tie svoje. Ak to nepoznáš ty, tak my určite áno. A hlavne v lete, to je fakt peklo. Takže neboj, nie si v tom sám. Preto sme prišli s DATESAVERom – nekompromisným zabijakom smradu z topánok.

 

DATESAVER
DATESAVER

Smradľavé topánky sú pre randenie smrteľné ako kryptonit pre Clarka Kenta. Bojuj proti nim tým najťažším kalibrom a už nikdy neváhaj vyzuť sa kedykoľvek, kdekoľvek!

Hygienická čistota
Hygienická čistota

Zloženie extrémne účinné, len teda nie veľmi vyvoňané. Vonia podobne ako chloroform alebo čerstvo otvorený bazén. Koniec sme zjemnili aspoň citrusovým kopancom.

Unlimited striekanie
Unlimited striekanie

Nastriekaj dovnútra a nechaj pôsobiť niekoľko hodín, ideálne cez noc. To nie je recept na dieťa, ale na to, ako zostať v pohode, aj keby si si musel topánky vyzúvať doma u kráľovnej.

Návyková aplikácia
Návyková aplikácia

Stláčať trigger na 200 ml fľaši je ako stláčať spúšť na M16. Každé stlačenie je úplná symfónia, ktorá svet okolo teba robí bezpečnejším miestom pre život.

 
SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

ZABI SMRAD, ZACHRÁŇ RANDE

SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

DATESAVER si vďaka účinným zložkám poradí s pachom zalezeným hlboko v štruktúre tvojich topánok. Pretože sa smrad ukrýva v celej topánke, obsahuje DATESAVER chémiu, ktorá si poradí nielen s ľahko dostupným povrchom, ale prestúpi všetky vrstvy tkanín aj kože, z ktorých sú topánky vyrobené. Stačí večer vytasiť 200 ml fľašu s návykovým triggerom a vystriekať vnútro. Ráno sa už len obuj a hor sa za dobrodružstvom!

Ak myslíš vážne, že sa chceš smradu z topánok zbaviť, tak takto. Nie dezodorantom alebo voňavkou. A ak by si riešil rovno aj chodidlá, mrkni sa na súpravičku, v ktorej nájdeš DATESAVER spolu s nožným dezodorantom FAKSAVERom.

#tab-To chceš#

  • Koniec smradľavým topánkam
  • Vyzuj sa bez hanby kedykoľvek a kdekoľvek
  • Vôňa hygienickej čistoty
  • Trigger rozprašovač na easy-peasy používanie
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Vystriekaj celé vnútro topánok a nechaj DATESAVERa makať niekoľko hodín, ideálne cez noc, kým topánky zase obuješ. Opakuj tak často, ako je to potrebné – bez obáv o farby alebo materiál topánok.


Obsahuje: Disiričitan draselný;1-Propanaminium, 3-amino-N- (karboxymethyl) -N, N-dimethyl-, N-C8-18 (párne) acylderiváty, hydroxidy, vnútorné soli; benzyl-C12-14-alkyldimethylamoniumchloridy.

Nebezpečenstvo: Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odstráňte obsah a obal ako nebezpečný odpad.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Používanie#

 

#tab-Zloženie#

Premakaná zmes schopná znepríjemniť život všetkým tým pliagam, čo sa divoko množia v zákutiach každej topánky a emitujú prúdy nedýchateľného hnusu. DATESAVER obsahuje kopec chémie, ktorá prejde všetkými vrstvami, a udrží vnútro topánok hygienicky čisté.

Inšpiráciou pre vôňu nám bola hygienická čistota, pretože ako sa spieva: „… a čistý záchody, to mám rád!”

Balenie 200 ml

Zloženie:
Voda, Methylal, Disiričitan draselný, Benzalkonium chlorid, Kokamidopropylbetain, Fenoxyethanol, Parfum, Chlorid sodný, Triethylenglykol, Zložky parfumu (Linalool, Limonene, Benzyl salicylát, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol).

#tab-Zloženie#

 

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

Zloženie
Ingredients: Voda, Methylal, Disiričitan draselný, Benzalkonium chlorid, Kokamidopropylbetain, Fenoxyethanol, Parfum, Chlorid sodný, Triethylenglykol, Zložky parfumu (Linalool, Limonene, Benzyl salicylát, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol).

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

 

 
5
11x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MV Avatar autora | 24.8.2023
Mám pocit že mi po aplikácii tohto spreja smrdia topánky ešte viac ako pred tým.
5
SK Avatar autora | 18.6.2023
Sprey je super, ziadne neprijemne pachy z topánok, mozem len odporúčať 👍👍
5
PV Avatar autora | 12.5.2023
Produkt super, jedine co by som zmenil je kvalita mechanizmu spreja
5
RH Avatar autora | 30.4.2023
Brutal 👍🙏🤘
5
M Avatar autora | 6.4.2023
Skvelý vytvor keď si v topánkach celý deň, vyskušal som rôzne no toto je TOP👌
5
D Avatar autora | 7.2.2023
Svieža vôňa, vysoká spokojnosť 👌👍👍
5
RV Avatar autora | 1.12.2022
Funguje perfektne!
5
P Avatar autora | 19.7.2022
Fajn produkt , so zaujimavou vôňou,
Nevypĺňajte toto pole:
B Avatar autora 13.7.2023 17:09
Kedy budete mať produkt znova v ponuke? Dik.
Odpovedať
AM Avatar autora 14.7.2023 08:56
Zdarec Braňo. Pokud se zadaří, tak bude Datesaver zpátky v tý nejlepší formě během příštího týdne. Měj se krásně a stay Angry!