SAVER SET

€21,40
ST DEO SAVER 2X20 1400px 1
€21,40 €18,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Nohy aj topánky bez smradu raz-dva. Raz je FAKSAVER, nožný dezodorant s vysokooktánovou zmesou silíc, ktorý dá tvoje chodidlá do takej formy, že budeš ready v pohode aj na foot fetish. Dva potom zabezpečí DATESAVER, nekompromisný killer špeciálne vycvičený na smrad z topánok, aby tvoje tenisky nespúšťali požiarne snímače v predsieni.

Detailné informácie

vyhoda
Doprava ZADARMO
V košíku Angry Beards, Busy B a Calm B sčítame dokopy.
vyhoda
Doručujeme čo najskôr
Objednaj a zaplať dnes do 9:00, pozajtra rozbaľuj.

Podrobný popis

ZACHRÁŇ FAK

Boli ste pre seba match ako vystrihnutý z filmu. Prvé tri rande dopadli prekvapivo dobre a iskry lietali ako zo spadnutého vedenia. Teraz si sa vyzul u nej v predsieni a vieš, že je koniec. Prehral si boj so svojimi vlastnými nohami. Ich smrad okolo teba vytvoril mrdokaznú bublinu a jediné, čo ti ostáva, je buď zdrhnúť, alebo zabehnúť do kúpeľne, spláchnuť ponožky a nohy začať zúfalo drhnúť v umývadle. Keby si tak vedel o FAKSAVERi skôr! Stačilo ráno preventívne nastriekať chodidlá vysokooktánovou zmesou liehu a silíc z červeného pomaranča a tymianu a nožná aróma by nedostala šancu poslať ťa na striedačku!

 

Zachráněný faky
Zachránené faky

Stará múdrosť hovorí, že prvá diera, ktorú na žene penetruješ, je jej nos. A fakt ho nechceš penetrovať smradom z nôh! Ber FAKSAVER a potom hurá po parfum

DATESAVER
DATESAVER

Smradľavé topánky sú pre randenie smrteľné ako kryptonit pre Clarka Kenta. Bojuj proti nim tým najťažším kalibrom a už nikdy neváhaj vyzuť sa kedykoľvek, kdekoľvek!

Návyková aplikace
Návyková aplikácia

Stláčať trigger na 200 ml fľaši je ako stláčať spúšť na M16. Každé stlačenie je úplná symfónia, ktorá svet okolo teba robí bezpečnejším miestom pre život.

Unlimited stříkání
Unlimited striekanie

Vždy je lepšie zastriekať si preventívne, než to podceniť a neskórovať. So SAVER setom ti žiadne rande ani fak neutečú. Aspoň nie pre smrad z nôh alebo topánok.

 
SAVER SET

BIOHAZARD V PREDSIENI

SAVER SET

Po celom dni, keď si lietal od čerta k diablovi, je konečne večer. Navyše ti to roztomilé mača konečne prikývlo na randíčko. Teda pardon, pohár vína. Všetko ide až príliš dobre, padá pohár za pohárom. Strih. Bozkávačka ako hrom pri dverách. Hneď potom osudná otázka „Nechceš dnu?” Však jasné, že chceš! Vyzuješ topánky a… je koniec. Ona sa rozkašle a kašle a kašle, dusí sa. Tak sa zas rýchlo obúvaš a miesto jej nôh berieš na plecia tie svoje. Ak to nepoznáš ty, tak my určite áno. A hlavne v lete, to je fakt peklo. Takže neboj, nie si v tom sám. Preto sme prišli s DATESAVERom – nekompromisným zabijakom smradu z topánok.

#tab-To chceš#

  • Dvojka pre topánky a nohy bez smradu
  • Nožný dezodorant FAKSAVER
  • Killer smradu z tenisiek DATESAVER
  • Jednoduchá aplikácia, ktorú zvládneš aj poslepiačky
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

FAKSAVER: Dezodorant na nohy nastriekaj ideálne každé ráno. Funguje ako prevencia zápachu nôh, takže osviežuj chodidlá aj pred športom alebo nejakou inou výživnou fyzickou aktivitou, počas ktorej chceš zostať v top forme. A ak nie je po fitku čas na sprchu, FAKSAVER to istí.

Je to fakt easy. Vykasaj nohavice, schmatni sprej a dezodorant nastriekaj priamo na kožu chodidiel. Aspoň chvíľku nechaj voľne dýchať. A s voňavými nôžkami sa ti hádam zadarí nastriekať aj niečo iné niekam inam…


DATESAVER: Vystriekaj celé vnútro topánok a nechaj DATESAVERa makať niekoľko hodín, ideálne cez noc, kým topánky zase obuješ. Opakuj tak často, ako treba – bez obáv o farby alebo materiál topánok.

Obsahuje: Disiričitan draselný;1-Propanaminium, 3-amino-N- (karboxymethyl) -N, N-dimethyl-, N-C8-18 (párne) acylderiváty, hydroxidy, vnútorné soli; benzyl-C12-14-alkyldimethylamoniumchloridy.

Nebezpečenstvo: Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odstráňte obsah a obal ako nebezpečný odpad.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Používanie#

 

#tab-Zloženie#

FAKSAVER
Aby FAKSAVER dokázal zatočiť s nožným smradom ako Chuck Norris so zločinom, nájdeš v ňom dve hlavné zložky, ktoré prebijú aj to najdesivejšie pižmo chlapských chodidiel. Do liehové základu sme primiešali silice z červeného pomaranča a tymianu. Helfnú s prevenciou vzniku zápachu a zároveň dodajú nohám príjemnejšiu arómu, ako je tá prírodná.

Balenie 200 ml v plastovej fľaši s triggerom

Zloženie FAKSAVER

 

DATESAVER
Premakaná zmes schopná znepríjemniť život všetkým tým pliagam, čo sa divoko množia v zákutiach každej topánky a emitujú prúdy nedýchateľného hnusu. DATESAVER obsahuje kopec chémie, ktorá prejde všetkými vrstvami a udrží vnútro topánok hygienicky čisté.

Inšpiráciou pre vôňu nám bola hygienická čistota, pretože ako sa spieva: „… a čistý záchody, to mám rád!”

Balenie 200 ml v plastovej fľaši s triggerom

Zloženie DATESAVER

#tab-Zloženie#

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu DATESAVER#

Zloženie FAKSAVER

Zloženie DATESAVER

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu DATESAVER#

5
85x
4
2x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
S Avatar autora | 19.10.2023
Najlepšia investícia. Topánky krásne voňajú aj ked ich máte celý deň na nohách.Koniec smradu.Vrelo odporúčam.
5
V Avatar autora | 8.10.2023
Výborný set. Ozaj tenisky voňajú a tlapky tiež. Odporúčam.
5
Avatar autora | 8.10.2023
Dlhé roky zvádzam boj so zápachom z topánok, nepomáhali prášky, krémy ani časté pranie topánok, vždy sa ten zápach ihneď vrátil. Stačilo 1 použitie Datesaver a smrad z topánok je preč, dokonca aj topánky do fitka čo používam denne už nesmrdia. A čo sa týka Faksaver, je to proste topovica, po celom dni večer vyzujem ponožky a nemusím ich vyhodiť do "Biohazard" odpadu. Toto nesmie chýbať vo výbave, v pomere Cena/Výkon = bezkonkurenčné podľa mňa.
5
M Avatar autora | 8.10.2023
Super produkt, ktorý naozaj funguje.
5
D Avatar autora | 18.9.2023
S produktom ako samým veľmi spokojný nie som. Na to aká skvelá ukážka k tomu bola, kvalita výrobku nezodpovedá mojím očakávaniam. I tak ale hodnotím obchodníka za skvelú kokmunikáciu a rýchlosť vybavenia požiadavky.
AM Avatar autora Angry Majk (Administrátor) 19.9.2023
Servus Dome. Mrzí nás, že u tebe naše Savery nezabodovaly. Dej nám skrz to vědět na gang@angrybeards.cz, podíváme se spolu na to a třeba zjistíme, jestli z nich půjde vymáčknout víc nebo pro tebe zůstane očekávání nenaplněný. Jinak nás těší, že tě dostal náš přístup. Pro zákoše uděláme první poslední! :-D Měj se krásně a ozvi se!
5
M Avatar autora | 10.9.2023
Kvalitné balenie pre kvalitné produkty. S kúpou som nadmieru spokojný.
5
MH Avatar autora | 29.8.2023
Zatiaľ nemám odskúšané.
5
MK Avatar autora | 22.8.2023
neskutočne,krásne a zaujímavo zabalené a kvalitné produkty,odporúčam
5
VD Avatar autora | 20.8.2023
Super
5
M Avatar autora | 10.8.2023
Topka! Topánky mi síce nesmrdeli ale prevenciu treba. A čo sa týka faksaveru, tak paráda. Ani neviem že by som strávil väčšiu časť dna v teniskách. Nohy čerstvé až by mi ich stará zjedla.
5
JF Avatar autora | 10.8.2023
Super produkty
5
MV Avatar autora | 10.8.2023
Super spokojnosť 👍
5
MT Avatar autora | 9.8.2023
Sľúbené je splnené...
5
TA Avatar autora | 29.6.2023
Topánky my niekedy smrdeli na celý byt, no odkedy používam datesaver tak sa problém úplne vyriešil. Tajomstvo je len v pravidelnosti používania a keď sa človek na to nevyserie tak má problém vyriešený. Ďakujem, objednávam znovu. Takisto používam Faksaver pravidelne a myslím že aj moja priateľka je oveľa spokojnejšia. Objednávam od vás aj ďalšie produkty.
5
AM Avatar autora | 25.6.2023
Skvely produkt. Moj manzel si nastriekal topanky a nohy pred tyzdnom a stale vonaju
5
JH Avatar autora | 22.6.2023
Je to neskutočné ale važne to funguje 😀
5
LB Avatar autora | 22.6.2023
Ako som spokojný. Ťažko povedať. Nič necítim 😁
5
HM Avatar autora | 17.6.2023
Super produkty, veľká spokojnosť ❤️
5
RK Avatar autora | 17.6.2023
Nadmieru,fakt ten antismrad na plutvy a na tie chyňdiacke kopytá účinkuje... A ten smradek na grle tiež bardzo fajný... takže spoko a keszeném
5
ES Avatar autora | 16.6.2023
Som maximálne spokojný s produktmi od Vás budem si čoskoro objednávať zas a znova 😇😇😇
5
R Avatar autora | 15.6.2023
Nič lepšie na moje chemické zbrane po 12tke v robote asi neexistovalo až doteraz! Chalani paráda odporúčam každému komu trochu po 12tke je*ú nohy🤪👌🏻
5
J Avatar autora | 12.6.2023
Čistý masaker, jediný sprej čo naozaj funguje, klobúk dole a diky 8-)
5
JH Avatar autora | 23.5.2023
Bol som velmi milo prekvapený.
5
AP Avatar autora | 10.5.2023
Tovar som objednala pre priateľa a naozaj funguje, určite odporúčam!
5
JV Avatar autora | 4.5.2023
Super matros , po celodennej šichte smrad je preč
5
JO Avatar autora | 1.5.2023
Spokojny som nadmieru ucinkuje a neni po mne smrad 😁
5
TK Avatar autora | 30.4.2023
Spokojnosť ako vždy 😘
5
DK Avatar autora | 21.4.2023
Všetko je super.
5
L Avatar autora | 21.4.2023
Prvotriedny matroš, kupila som ho manzelovi a používame ho obaja. Fakt funguje! Lebo neviem čo je horšie, čadnúce laby manžela po 12 tke v kanadách alebo čadnúce laby jeho ženušky po výjazdoch po stavbách, fujky…
5
MC Avatar autora | 14.4.2023
Tento produkt je fakt pecka, skušal som všetko možné a oničom, ale toto zabralo. Ďakujem
5
SS Avatar autora | 8.4.2023
Super
5
LT Avatar autora | 19.3.2023
Veľmi spokojný.
5
Avatar autora | 12.3.2023
Budem kupovať opakovane. Masaker!
5
JS Avatar autora | 9.3.2023
Som veľmy spokojny príjemná vôňa
5
NS Avatar autora | 7.2.2023
Kúpila som tento set priateľovi aj ockovi. Myslím si, že sme spokojní všetci 😆. Naozaj veľmi príjemná vôňa či už deodorantu alebo spreju do topánok. Pohlcuje zápach na jednotku.
5
A Avatar autora | 2.2.2023
Faksaver ešte neviem. Však kúpim rovno set a uvidím nie?! ale smrdzí to dobre v dobrom slova zmysle. Datesaver účinkuje nad očakávania dobre. Topánky to refreshlo. Som spokojný.
5
DG Avatar autora | 8.1.2023
Sme veľmi spokojný. Mysleli sme si ze nenajdeme výrobok ktorý by pomohol proti zápachu nôh môjho priateľa ale tento dezodorant je fakt boží. Už budeme kupovať pravidelne . Priateľ ho používa denne a odkedy ho mame nebolo u nás cítiť nohy 😁😁 dakujeme ❤️
5
VH Avatar autora | 12.12.2022
Som nadmieru spokojny občania, myslel som,že trepete, ale musím uznať, funguje to.
5
MH Avatar autora | 1.12.2022
Paraaada, konecne super produkt na nohy!
5
Avatar autora | 30.11.2022
120%
5
SD Avatar autora | 6.11.2022
Spokojny
5
JM Avatar autora | 6.11.2022
Som spokojný či už s produktom tak isto aj s komunikáciou
5
M Avatar autora | 31.10.2022
Super
5
RB Avatar autora | 18.10.2022
Na jednotku nemá chybu
5
AD Avatar autora | 9.10.2022
Top
5
VP Avatar autora | 3.10.2022
Skvelý účinni krásne vonia a co je hlavne plní svoju funkciu naplno
4
P Avatar autora | 4.9.2022
Fungujú jak majú. Super :) Jediné čo vnímam negatívne je ten mechanizmus na rozprašovanie. Fungoval správne len chvílu. Keď stlačím spúšť, tak sa nevráti do pôvodnej polohy ale ostane v stlačenej polohe. Toto by ste do budúcna mali nejak vylepšiť.
AD Avatar autora Angry Dom (Administrátor) 8.9.2022
Zdarec Péťo! Díky za to, že jsi zkusil naše životabudiče zkamenělejch ponožek a toxickejch bot. :D Mrzí nás, že ti odešly pumpičky u našich Saverů a budu tě co nevidět kontaktovat, protože za tohle může špatný zacházení ze strany přepravce. Zavolám ti a vyřešíme po telefonu nějaký společný řešení tvýho trablu. Díky za trpělivost a měj se krásně!
5
JH Avatar autora | 14.8.2022
Spokojnosť nadovšetko... a kto váha kúpiť nech to objednáva okamžite a nemusí sa ničoho báť, lebo jedine čo sa bude báť budú jeho smradľavľ nohy , ktoré ti povedia zbohom....deoš do topánok super vec odporučam aspoň si topánky človek nemusí dávať na balkón aby sa vysrdeli :D takže umňa maximálna spokojnosť zo všetkými produkmi a do budúcna planujem isto objednať niečo zasa a isto aj ten nejaký merch :D
5
JK Avatar autora | 24.7.2022
Spokojný
5
Avatar autora | 19.7.2022
FUnguje presne tak ako má. Príjemná vôňa, či do topánok, či na nohy. Super kúpa. Odporúčam každému ;)
5
Avatar autora | 18.7.2022
splnili to čo mali deklarované v popise a to do bodky ;)
5
MG Avatar autora | 14.7.2022
Megalomanky, fest! ;)
5
S Avatar autora | 14.7.2022
Funguje ako má, konečne sa nehanbím vyzuť sám pred sebou
5
ŠA Avatar autora | 14.7.2022
Výborné. Konečne sa dá doma dýchať ! :D Syn je tiež nad mieru spokojný.
5
ĽS Avatar autora | 15.6.2022
Super..ozaj funguje ;)
5
EP Avatar autora | 6.6.2022
Parfem neprišiel faksaver a datesaver spokojnosť
5
MO Avatar autora | 3.6.2022
100% ako vždy..

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: