O nás

Angry Beards

Sme čoraz rýchlejšie rastúci gang prerastených deciek, ktoré všetko, na čo siahnu, robia na plné gule. Snažíme sa robiť kvalitné výrobky za dostupné prachy, poskytovať bezkonkurenčné služby a pri tom všetkom sa snažíme baviť ako seba, tak aj teba. Niekedy sa zadarí viac, inokedy náš trapnohumor nepadne na úrodnú pôdu, ale taký je showbiz, baby.

Tvoja spokojnosť je pre nás svätá, ale ak s nami nie si na rovnakej vlne, tak sa radšej prac z cesty. Či už si kamionista, šťuka nakupujúca pre svojho drahého, kancelárska krysa alebo Mgr., Ing. a PhDr., u nás sme si rovní a rovno ti budeme tykať. Nie preto, že si ťa nevážime, práve naopak, nech sa čo najlepšie dohovoríme a nechodíme okolo horúcej kaše po špičkách, kým sa ucho neodrhne, či ako sa to hovorí. Sme tu pre teba 24/7 a 369 dní v roku. Či už budeš chcieť poradiť, vyriešiť nejaký problém alebo si len tak pokecať. A ak sme čokoľvek domrvili, niečo sa ti u nás nepáčilo alebo ti napadá vylepšenie, pre Kristove rany, daj nám o tom, prosím, vedieť. Pochvala alebo fotka dobre živeného beardu poteší, ale len konštruktívna kritika nás posúva vpred. Nech rastú!

 • Let's cook

  Všetko začalo predstavou, ako varíme svoj matroš. Pekne v pohodlí domova, žlté kombinézy, ochranné masky a banky nad butánovými horákmi. Z tejto predstavy nás vytrhlo trocha researchu. To bolo jediné, čo od tej doby zabralo trochu času. Po deviatich mesiacoch sme vypustili prvé výrobky, ktoré urobili na Vianoce radosť desiatkam chlapov.

  2017
 • Warning highly addictive

  Vyvíjali sme ako farební a prišli s kopou noviniek. Počty objednávok a závislákov rástli, ale Angry bol stále len drahý koníček popri škole a práci. Cez Vianoce sme sa však nezastavili a darčeky od nás vykúzlili stovky úsmevov popod fúzy. Feedback bol neuveriteľný a aj takým natvrdlíkom ako my začalo dochádzať, že by sme sa týmto možno mohli raz aj živiť.

  2018
 • Full time

  Šírime sa ako mor po Slovensku a Poľsku, vypúšťame Beard Doping, náradie, sme v regáloch Rossmannov po celej republike a hlavne sa do Angry púšťame naplno. Berieme prvých parťákov, objednávok pribúda čím ďalej, tým viac, a my sme čoraz častejšie vypredaní. Pomaly nám dochádza, aký návykový je náš matroš, a bojíme sa momentu, keď na nás príde ministerstvo zdravotníctva a prikáže nám na obaly dávať warning.

  2019
 • Full house

  Rodinný dom, z ktorého prebieha celá naša operácia, praská vo švíkoch. Garáž spolu s každým voľným centimetrom slúži ako sklad. V obývačke kancel a so stále rastúcim množstvom kamiónov blokujúcich príjazdovú cestu narastá aj množstvo nasratých susedov. Plánujeme operáciu „move“ a totálne nabitý rok uzatvárame úspešnou sviatočnou sťahovacou akciou do tlačiarne. Tlačiareň AMAPRINT, here we fucking go!

  2020
 • Gang gang

  Okay, toto už nie je sranda. Antistick tečie na hektolitre, počítame palety a podpisujeme zmluvy. Čo sa to, dofrasa, deje, ako sme sa od napľutia do dlaní a podaní rúk dostali až sem?! Za to môžeš ty a ostatní magori... no nič, budeme musieť rozšíriť gang. A nechceme žiadnych babrákov, potrebujeme tie najdivokejšie zvery, čo sa zahryznú a už nepustia. Rok končíme s bezmála štyridsiatimi elitnými makačmi, ktorí by za Angry aj dýchali.

  2021
 • GROW BEARDS, NOT WAR

  To bol rok! Marec bol ťažký, objednávky sa prepadli, rite sa nám stiahli a chvíľu to vyzeralo, že namiesto makania na novinkách pôjdeme na front. Našťastie sa tak nestalo a my sme mohli ďalej zarezávať pre teba. Prenajali sme si ďalšie office priestory a tlačiareň sme nechali čisto na expedovanie toho masakra objednávok. Zmenili sa aj majitelia, keď k Tomášovi pribudli dvaja biznis matadori a začali sme sa motať okolo ERP, RPG, UZI a ďalších nebezpečných skratiek. No a pod stromček sme si nadelili haličku. Vyše 6 000 m² v našej rodnej Třebíči. To bude miesta! Len čo ju zrekonštruujeme. V 2023 sa určite nudiť nebudeme a zase sa spoločne posunieme o míľové kroky vpred. STAY ANGRY!

  2022
 • Future is now

  V tomto roku sme si istí jediným, že rok 2023 prinesie mozole. Naložíme si zase o trochu viac a uvidíme, kam nás to zavedie. Každá ruka dobrá, a tak buď čo k čomu a pridaj aj tie svoje. Napíš, čo sa ti nepáčilo, čo ti nefungovalo, kde vidíš priestor na zlepšenie. Hocijaká kravina, nevadí, šmar nám to do xichtu. Kontakt nájdeš tu.

  2023