Poštovné zadarmo pri objednávke nad 39,90 €.
Späť do obchodu

Registrácia

O nás

ZAČIATOK

Všetko začalo s predstavou, ako varíme svoj matroš. Pekne v pohodlí domova, žlté kombinézy, dýchacie masky a kotle nad ohňom. Od tejto predstavy nás vytrhla malá researche. To bolo jediné, čo nám od tej doby zabralo trošku času. Naše výrobky teda nevyrábame doma, ako sme pôvodne chceli, ale v oficiálnej varnici. A nedáváme tam všetko, čo sme si hovorili, aby sa to hodilo. So zložením i samotným procesom nám pomáhá Taťka Chemik, ktorý sa tomu venuje už pár desiatok rokov a ktorému sme neskonale vďační. Vďaka nemu sa naše nápady a energie premenila na zlato, ktoré teraz používate. Predsa len sme v začiatkoch boli iba dvaja chalani z VŠE bez teoretických vedomostí z chemickej oblasti. S pomocou nášho profíka sme po viac ako deviatich mesiacoch dotiahli výrobky do zdárneho konca a vytvorili prvnú českú sadu na fúzy pre správnych chlapov. Od decembra 2017, keď sme spustili tento eshop, nám pomohla veľká skupina ľudí a všetkým za to ďakujeme.

AngryBeards_Onas

Podarilo sa

Podarilo sa nám dostať k Vám stovky starostlivosti o fúzy. Presadiť sa v celej rade barbershopov aj e-shopov a veríme, že naše výrobky čoskoro dostaneme aj do Vášho hoodu.

V prvopočiatku bolo našou túžbou vytvoriť niečo vlastné. Niečo, čo bude vytvorené presne podľa našich predstáv. Až uplynulý čas ukázal jednu z následujúcich vecí: buď sme vytvorili dokonalosť samu, alebo ste najlepší zákazníci, akých sme si mohli priať. O takejto podpore, akú nám dávate, sme nesnívali ani v najlepšom sne a my sme za to naozaj veľmi vďačni. Posúvate nás dopredu fúzačii! Preto nám ďalej píšte, posieľajte fotky a čokoľvek ďalšieho. Veď toto je hlavne pre Vás pre fanúšikov. Ale samozrejme nielen pre nich. Veríme, že s nami budete spokojní a náš príbeh sa práve začína. Veď cesta tisíc míľ sa začína tiež prvým krokom – hovorí klasik.

Buďte aj Vy jeho súčasťou.

AngryBeards_foto

NAPÍŠTE NÁM

Úplne seriózne, ste spokojní? Napište nám to, budeme veľmi radi. Ste nespokojní, o to viac Vás prosíme, napíšte nám to. Chceme, aby obidve strany boli spokojné a robíme pre to maximum, ale bez feedbacku iba hádame. Takže pokiaľ čokoľvek nebude v poriadku, alebo sme nesplnili Vaše očakávania, hoďte nám to priamo do xichtu a buďte si istí, že si Vaše pripomienky zoberieme k srdcu a padnú na úrodnú pôdu.

Nech rastú!

Ako išiel čas

Začiatok 2017 - zrodil sa nápad
Semienko bolo zasadené a začalo klíčiť, už nebolo cesty späť.

December 2017 - o deväť mesiacov neskôr
Po mesiacoch rannej nevoľnosti a neuveritelnom boji konečne nadišiel ten deň a my ich prvýkrát uvideli vo svojej plnej kráse.

Január 2018 - zalitovanie na Gentleman Store
Netrvalo to dlho a začali nás odoberať ďalší predajcovia a barber shopy.

Marec 2018 - začíname vyvíjať ďalšie produkty
Začali sme opäť proces, ktorý sa nesmie urýchliť a ešte dnes, v januári 2019 nemáme hotovo.

August 2018 - už po niekoľkýkrát máme vypredaný sklad
Vždy objednáme koľko nám len financie dovolia a než sa nazdáme, zase je všetko preč. Zásoby musíme lepšie odhadovať.

December 2018 - stovky darčekov
Angry Beards našli pod stromčekom stovky fúzačov a feedback z darčekov bol neuveriteľný.

Február 2019 - šírime sa ako mor
Rozširujeme sa k Vám na Slovensko a do Poľska. Veríme, že budete rovnako spokojní, ako sú tisíce fúzačovu nás.

Apríl 2019 - začíname dopovať
Vypúšťame Beard Doping a s ním začíname fúzatú revolúciu, len to ešte nevieme.

Jún 2019 - už máme len bradáče
Sny sa plnia nielen o Vianociach, mohli sme sa vykašľať na zamestnanie a robiť naplno, už len čo nás baví.

Jún 2019 - dodávame do Rossmann
Jún je dobrý, okrem posunu na full-time, Rossmann prvýkrát objednal. Po dlhom boji sa nám podarilo sa dohovoriť s Rossim a nájdete nás v každej pobočke v ČR.

Júl 2019 - začíname fušovať do vlasov
Vypúšťame prvá vec na vlasy, matný íl Lee Man Go a Mič Bjukenen.

September 2019 - náradie 2.0
Vylepšili sme už zavedenú kefu a hrebeň. Ponuku sme rozšírili o kefu na dlhé fúzy a malú piškótu, ktoré nám chýbali.

Späť do obchodu