SPREJ DO TOPÁNOK DATESAVER BIG KILLA 50 ML

€4,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Smrad z topánok dokáže otráviť deň, čo si budeme klamať. Či už masívne športuješ, nohy celé dni dusíš v zavretých topánkach, alebo si len upotené hovädo, nezúfaj. SAVER is here. Predstavujeme ti najúčinnejšieho pomocníka v boji proti smradu z topánok. Stačí nastriekať do topánok, nechať ideálne cez noc makať a ráno sa bez starostí obuť. Zoznám sa, toto je DATESAVER! V cestovnom Big Killa 50 ml balení.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

BIOHAZARD V PREDSIENI

Po celom dni, keď si lietal od čerta k diablovi, je konečne večer. Navyše ti to roztomilé mača konečne prikývlo na randíčko. Teda pardon, pohár vína. Všetko ide až príliš dobre, padá pohár za pohárom. Strih. Bozkávačka ako hrom pri dverách. Hneď potom osudná otázka „Nechceš dnu?” Však jasné, že chceš! Vyzuješ topánky a… je koniec. Ona sa rozkašle a kašle a kašle, dusí sa. Tak sa zas rýchlo obúvaš a miesto jej nôh berieš na plecia tie svoje. Ak to nepoznáš ty, tak my určite áno. A hlavne v lete, to je fakt peklo. Takže neboj, nie si v tom sám. Preto sme prišli s DATESAVERom – nekompromisným zabijakom smradu z topánok.

 

DATESAVER
DATESAVER

Smradľavé topánky sú pre randenie smrteľné ako kryptonit pre Clarka Kenta. Bojuj proti nim tým najťažším kalibrom a pokojne sa vyzuj kedykoľvek, kdekoľvek!

Hygienická čistota
Hygienická čistota

Zloženie extrémne účinné, len teda nie veľmi vyvoňané. Vonia podobne ako chloroform alebo čerstvo otvorený bazén. Koniec sme zjemnili aspoň citrusovým kopancom.

Unlimited stříkání
Unlimited striekanie

Nastriekaj dovnútra a nechaj pôsobiť niekoľko hodín, ideálne cez noc. To nie je recept na dieťa, ale na to, ako zostať v pohode, aj keby si sa musel vyzúvať doma u kráľovnej.

Návyková aplikace
BIG KILLA

Na cesty DATESAVER točíme do 50 ml balenia s rozprašovačom. Nie je to ako návykový trigger na 200 ml fľaške, ale v napratanom bágli Big Killa ho stopro oceníš.

 
SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

ZABI SMRAD, ZACHRÁŇ RANDE

SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

DATESAVER si vďaka účinným zložkám poradí s pachom zalezeným hlboko v štruktúre tvojich topánok. Pretože smrad sa ukrýva skrz-naskrz v celej topánke, obsahuje DATESAVER chémiu, ktorá si poradí nielen s ľahko dostupným povrchom, ale prestúpi všetkými vrstvami tkanín aj kože, z ktorých sú topánky vyrobené. Stačí kedykoľvek na cestách večer tasiť 50 ml krpca a vykropiť vnútro. Nechaj Big Killa makať, ráno sa už len obuj a alou za dobrodružstvom!

Jestli myslíš vážně, že se chceš smradu z bot zbavit, tak takhle. Ne deodorantem nebo voňavkou. A kdybys řešil i přímo chodidla, mrkni na sadičku, ve který najdeš DATESAVER spolu s nožním deodorantem FAKSAVERem.

#tab-To chceš#

  • Koniec smradľavým topánkam
  • Vyzuj sa bez hanby kedykoľvek, kdekoľvek
  • Vôňa hygienickej čistoty
  • Cestovné 50 ml balenie s rozprašovačom
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-POUŽÍVANIE#

Vystriekaj celé vnútro topánky a nechaj DATESAVERa makať niekoľko hodín, ideálne cez noc, kým si topánky zase obuješ. Opakuj tak často, ako je potrebné – bez obáv o farby alebo materiál topánok.


Obsahuje: Disiričitan draselný;1-Propanaminium, 3-amino-N- (karboxymethyl) -N, N-dimethyl-, N-C8-18 (párne) acylderiváty, hydroxidy, vnútorné soli; benzyl-C12-14-alkyldimethylamoniumchloridy.

Nebezpečenstvo: Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odstráňte obsah a obal ako nebezpečný odpad.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-POUŽÍVANIE#

 

#tab-ZLOŽENIE#

Našliapaná zmes schopná znepríjemniť život všetkým tým potvorám, čo sa divoko množia v hlbinách každej topánky a emitujú prúdy nedýchateľného hnusu. DATESAVER obsahuje hromadu chémie, ktorá prejde všetkými vrstvami a udrží vnútro topánky hygienicky čisté.

Inšpiráciou pre vôňu nám bola hygienická čistota, pretože ako sa spieva: „… a čistý záchody, to mám rád!”

Balenie 50 ml s rozprašovačom

Zloženie:
Voda, Methylal, Disiričitan draselný, Benzalkonium chlorid, Kokamidopropylbetain, Fenoxyethanol, Parfum, Chlorid sodný, Triethylenglykol, Zložky parfumu (Linalool, Limonene, Benzyl salicylát, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol).

#tab-ZLOŽENIE#

 

#tab-ŽRÁDLO PRE KANCELÁRSKU KRYSU#


Ingredients: Aqua, Methylal, Potassium Metabisulfite, Benzalkonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Chloride, Triethylene Glycol, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol.

#tab-ŽRÁDLO PRE KANCELÁRSKU KRYSU#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: