7 tipov na darčeky pre mužov [+3 NA DEŇ FOTRÍKOV]

#hash-angrybeards#

Na zahriatie rýchla hádanka. Čo spája všetkých mužov? Čo má spoločné manžel, otec, dedo, strýko, kolega v práci aj všetci tvoji kamoši? Yeees, sú to chlapi! Ale spoločné majú aj užitočnejšie vlastnosti, od ktorých sa môžeš pri výbere parádneho darčeka odpichnúť. Majú vlasy, majú bradu, nepochybne aj gule a slabosť pre drsné vecičky s dušou temnou ako mučiareň Christiana Greya.

7 tipu na darky 2021 - leden

Tu máš od nás 7 tipov na darčeky, ktoré urobili radosť už tisícom chlapov. Necucáme si to z malíčka, aby sme z teba vytiahli viac prachov. Chceme ti ukázať, že engrybirdí matroš ako darček fakt funguje.

Nadeľ mu absolútnu bombu na Vianoce, narodky, sviatok, výročie, na Valentína, ku dňu otcov alebo proste len tak pre radosť.

Ku každému tipu na darček prihadzujeme od srdca napísané zákaznícke hodnotenie.

Pretože zákazníci sú tí najpovolanejší, ktorí sa s tebou môžu podeliť o to, akú radosť urobil engrybirdí prezent otcovi, dedovi, synovi, manželovi, kolegovi v práci, milencovi alebo akémukoľvek inému chlapovi v ich okolí.

Nech zhoríme v pekle, ak kecáme!

Len jedna odbočka…

Deň fotríkov a 16. jún!

3 TIPY PRE FOTRÍKOV

Kráľ grilovania, opráv aj tých najtrápnejších fórikov. Čo otec, to hrdina. A každý zaslúžilý zasievač si zaslúži raz v roku pripomenúť, že má v živote niekoho, kto na neho myslí. Jasné, život nie je o luxusných darčekoch, ale keď sa u neho zastavíš s jednou z našich parádnych sadičiek, možno kvapne aj nejaká tá slzička.

A píš si, že naše sady čierneho zlata pre chlapov sme poriadne vytunili!

Vznikli na oslavu 4 rokov spolupráce s Marekom Vašutom, ktorý sa stal tvárou našej legendárnej vône Jack Saloon. Keď tieto dve legendy spoja sily, je to fakt masaker. Marek navyše pre gang vyjednal k setom skvelú cenu a dopravu zadarmo.

Nadelené už rovno v darčekovej taške, takže stačí vyloviť z krabice a rovno fotríkovi urobiť radosť. Obyčajné obdarovanie pretavíš do oslavy chlapáctva. Plus sa teš na malinké prekvapko, ktoré pre teba prihadzuje hviezda českých filmových pláten!

A tu sú tie 3 sľúbené novinky!

NEW: SLÁVIME S VAŠUTOM – Sada No.1

600X600_1

Sprcháč, šampón a antiperspirant. Absolútne univerzálne kombo kozmetiky, ktorú využije každý chlap. Za spešl cenu, ktorú ti vyhandloval sám prezident chlapákov, a s Packetou zadarmo, ktorú dostaneš zase od nás.

Hustý sprcháč, extra penivý šampón aj nekompromisne funkčný antík zladené v legen... počkaj si...dárnej vôni Jack Saloon. Náš signature mix kombinujúci byliny, ovocie, mätu piepornú, vanilku, vzácne drevá a prvotriedne pižmo.

NEW: SLÁVIME S VAŠUTOM – Sada No.2

600X600_2

Shavetta, gél na holenie a balzam po holení. O stupienok nadupanejšia sada, ktorú sme navrhli na parádne holenie. Kombo za masakrálne výhodnú cenu (Marek nám držal shavettu pod krkom) a s dopravou zadarmo.

Ľahučká shavetta Garrigue pre luxusný holiaci rituál. K tomu priehľadný gél, aby si vždycky videl pod čepeľ. A balzam, s ktorým si udobrí nasratú kožu. Oboje zladené vo vôni Jack Saloon, ktorá dostáva ženské do kolien.

NEW: SLÁVIME S VAŠUTOM – Sada No.3

600X600_3

Kolínska, sprcháč a antiperspirant. Sada pre toho vôbec najšťastnejšieho chlapa na divokom západe. Opäť s brutálne výhodnou cenou, ku ktorej nás dotlačil Marek, a s dopravou zadara.

Kolínska v legendárnej vôni Jack Saloon je zaručený kočkolap. Naša signature vôňa kombinuje byliny, ovocie, mätu piepornú, vanilku, vzácne drevá a prvotriedne pižmo do niečoho totálne nadpozemského. Keď si to fotrík zladí so sprcháčom a antiperspirantom, neodolá mu jediná túlavá mačička.

7 TIPOV PODLOŽENÝCH RECENZIAMI

Sada kozmetiky na gule s mieškom

362_st-calmballs-sack-1400px-1

Darček, ktorý chlapa vystrelí z gatí? Naša gulosada kozmetiky na miešok to zvládne spoľahlivo – rovno ju totiž pôjde vyskúšať.

O gule sa slovenskí chlapi zatiaľ veľmi nestarajú, a keď rozbaľujú Antistick a Antisweat, prvou reakciou bývajú nechápavé úškrny. Tie však končia vo chvíli, keď sa chlap prvýkrát nadýchne bez vajec prilepených ku stehnu. Keď okúsi život bez neustálej potreby naprávať si vercajch a škrabať sa na vajciach. Keď má proste gule v pohode.

V darčekovej sade s mieškom dostane aj parádny cestovný obal na tie svoje nové klenoty.

„Super setík pre každého, kto ocení všetko v jednom. Matroš na miešok v miešku. Super!!! Zároveň aj pekný darček.“
- Anonym, 17.3.2024

„Obdarovaný bol veľmi milo prekvapený a je spokojný.“
- Aneta, 30. 1. 2024

„Nazdar, kupovali sme ako darček pre kamoša a musím povedať, že bol nadšený… Vaše výrobky pozná a chváli si ich.“
- Gabi, 11. 10. 2023

Sada Snowballs pre ľadovo pokojné gule

600X600_5

Keď ide do tuhého, občas sa podvozok prehreje každému. Vonku peklo na skapanie a ventilátor ani klíma nie sú poruke? Treťou najlepšou možnosťou je chladivá kozmetika z radu Snowballs.

Chladivý Antistick, ktorý odlepí gule od stehien, aby bol chlap ready na športové výkony. Antisweat s náložou mentolu a mentyl laktátu, ktoré aj poriadne slivky menia na hrozienka. A k tomu intímne obrúsky Freshfella na bleskové preleštenie mieška kdekoľvek v teréne.

Garantujeme ti, že žiadneho chlapa ešte neurazil darček, po ktorom mu gule zalezú rovno do brucha. Daj nám potom vedieť, aký mal Snowballs set ohlas!

„Super produkty – gule sú v chlade a stehná v pohode. Vrele odporúčam.“
- Mazirok, 9. 5. 2024

„Používam od Vianoc a nemôžem si vynachváliť. Balenie skvelé, marketing tiež a efekt luxusný. Vidieť, že si na tom niekto dal záležať a vyladil set do posledného detailu. Určite objednám znovu.“
- Tomáš, 7. 1. 2024

3. Zabijak smradu z topánok aj nôh menom SAVER SET

SAVER SET

Kto to nepozná, nech hodí teniskou. Topánky zatuchnuté tak, že takmer spadajú medzi biologické zbrane. A nohy z nich vytiahnuté po náročnom dni hotový biohazard. Vybombili sme preto kombo dvoch killerov, čo si s nožným smradom hravo poradia. Datesaver cez noc vyžerie smrad z topánok, Faksaver zase porieši nadmerné potenie chodidiel, ktoré nevyhnutne vedie k vzniku typickej, často fakt silnej arómy. Jasné, dať takýto darček je ako povedať chlapovi: „S tými tvojimi haxňami sa to už fakt nedá vydržať,“ ale uvidíš, že keď SAVER SET prvýkrát vyskúša, všetko to nevyslovené príkorie ti okamžite odpustí. Darček síce pre neho, ale radosť z neho budeš mať aj ty!

„Dlhé roky zvádzam boj so zápachom z topánok, nepomáhali prášky, krémy ani časté pranie topánok, vždy sa ten zápach ihneď vrátil. Stačilo 1 použitie Datesaver a smrad z topánok je preč, dokonca aj topánky do fitka čo používam denne už nesmrdia. A čo sa týka Faksaver, je to proste topovica, po celom dni večer vyzujem ponožky a nemusím ich vyhodiť do "Biohazard" odpadu. Toto nesmie chýbať vo výbave, v pomere Cena/Výkon = bezkonkurenčné podľa mňa.“
Frederik, 8.10.2023

 

4. Praktický set sprcháča a šampónu
Shower set

Darček, ktorý s vďakou prijme aj chlap, pre ktorého je kozmetika len nutné zlo? Čo bolo tomuto darčeku ubraté na originalite, to doháňa praktickosťou. Dali sme dokopy set praktických makačov, ktorých si tvoj borec bude užívať každý večer.

Doplň náš hustohustý sprcháč a ultrapenivý šampus ďalšími kúskami engrybirdieho matroša a ohákni jeho kúpeľňovú poličku komplet do čiernej. Brániť sa určite nebude. Na aký iný sprcháč a šampón by totiž ľudia písali oslavné ódy, hmm?

„Vyskúšal som a mojím ženám sa vôňa sprcháča a šampónu páči a aj mne. Vôňa sa udržala na koži od večera do samého rána. Preferujem viac JS🤠. Ale aj TF🤘je good. Výrobky sú fakt delo!“
Antonio, 2.2.2023

5. Popravca vyrážok Zit Slayer
Karbonový kartáč ALL-ROUNDER

Jebáky a iné takéto pliagy nemá zmysel mordovať nechtami, problém sa totiž len zhorší. Daruj mu preto Zit Slayer. Namiesto nechtového masakra môže na jebáky poslať majstra kata, ktorý svoju prácu urobí rýchlo a stručne. Z pubiša bude za pár dní zas štramák. Stačí namazať Zit Slayer niekoľkokrát denne a vydržať do kože nerýpať pazúrmi.

„Super vyrážky sa mi hoja rýchlejšie 😇“
Lenka, 21.8.2023

6. Sada starostlivosti o bradu a fúzy Smooth
Sada péče o vousy Smooth

Ak má tvoje šťastné chlapisko bradu a rastie mu to ako z vody, určite ocení nejaké tie prípravky na kultiváciu. Šampónom vydrhne zvyšky guláša, potom to vezme olejom na také to domáce chillovanie alebo vystuží balzamom pred výpravou do drsnejších podmienok. Prípadne to voskom stiahne do šejpu.

Komplet všetko, čo na šľachtenie svojho bírdu potrebuje, nájde v našej parádnej darčekovej sade starostlivosti o bradu a fúzy.

„Produkty sú úžasné, splnili to, čo sľubovali.. krásne balenie, produkty výživné a voňavé. Spokojný je môj muž a aj ja, ideálne ako darček! Budem určite kupovať znovu a presvedčím ostatných chlapov v rodine, nech si nechajú bradu!““
Nika, 1.5.2022

„Úplne pop*či set ktorý robí presne to čo avizuje a ešte k tomu vonia tak brutálne, že len čo ho aplikujem, žena začne po mne slintať jak bernardín ???? takže palec hore chlapi len tak ďalej. Určite to nieje zďaleka posledná objednávka ktorú som spravil....“
Martin, 21.6.2022

7. Parfumy
Parfémy MORE, co maj všeho more<

Perfektným darčekom pre každého chlapa, napríklad práve na Vianoce, je parfum. Nehovoríme teraz o vôňach od takých tých firiem, čo vyrábajú hlavne teplákové súpravy, futbalové lopty a tenisky. My tu hovoríme o poctivom parfume, ktorý mu vydrží celý deň, celú noc. Nie iba prvých 10 minút. O parfume, za ktorým sa budú baby na ulici otáčať. Hovoríme proste o našich parfumoch, ak to doteraz nebolo jasné :) Tie majú vonnej zložky dvakrát viac, ako mať musia, aby sa im dalo hovoriť parfum.

Pravá zábava s parfumami však prichádza až teraz, pretože sa mu musíš trafiť do frňáka:

  • Urban Twofinger je drevitá, korenistá vôňa s nádychom santalového dreva
  • Jack Saloon zas orientálna vôňa plná sviežich bylín, levandule a vzácnych driev
  • Sick Sensei potom korenistá vôňa ružového korenia, pačuli, hovädzej kože, ambry a santalu

Nevieš? Tak ber najprv len tester, oňuchaj a až potom sa rozhodni! Keď sa zadarí, urobí parfum radosť celému jeho okoliu.

„Na tom mojom chlapovi vonia ten parfém úplne božsky a vydrží celý deň. Dobre robíte to čo robíte 👌👍“
Veronika, 28.7.2023

„Vôňa predbehla moje očakávania. Len ťažko sa dá nájsť slová, ktoré by boli adekvátne.“
Tomáš, 17.7.2023

ULTIMÁTNY TIP NA DARČEK PRE CHLAPA

Si v šoku, koľko radosti môže chlapovi urobiť kozmetika? Fakt stačí len nezhrabnúť prvú šmejďácku sadu na benzínke, ale pohrať sa s výberom. Daj mu niečo, čo má dušu a gule.

A píš si, že okrem výrobkov samotných má dušu aj celé balenie, v ktorom ti čierne zlato od Angry Beards dorazí.

  • Totálne vytunená krabica, ktorú je radosť rozbaľovať
  • V každej krabici malá odmena a krátky list
  • Sady tak luxus zabalené, že stačí mašľa a sú ready robiť radosť

 

A to je asi tak všetko, čo o darčekoch pre mužov, chlapov, synov, dedov, strýkov, manželov, priateľov, kolegov, svokrov, bráchov, bratrancov a milencov vieme. Nestačilo ti to? Alebo toho bolo toľko, že potrebuješ helfnúť s výberom? Stačí pinknúť správu na podporu, radi ťa z brindy vytiahneme!

Teraz už bež nakupovať a určite na stránke každého produktu prebehni aj sekciu Hodnotení, z ktorej sme sem čerpali. Často sú tam fakt perly!!!