Saver set Socks in the box

€35,90
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
31.5.2024 31.5.2024 31.5.2024 Zvoľte variant

Život vo vlhku, v tme, pod tlakom. Byť chodidlom je fuška, hlavne keď musíš šliapať statočnejšie ako dievčatá na E55. Dopraj nohám špičkový wellnes. Nožný dezodorant FAKSAVER tvoje chodidla hodí do takej formy, že budeš ready v pohode aj na foot fetish. DATESAVER je špeciálne vycvičený na killovanie smradu z topánok, aby tvoje tenisky nespúšťali požiarne čidlá v predsieni. A k tomu topové fusakle, jedny členkové so striebrom a druhé športové z merina.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

NA SMRAD CHOĎ ZOSTRA

FAKSAVER aj DATESAVER dostaneš v plastovej fľaške so špeciálnym triggerom. Každé jeho stlačenie nápadne pripomína stlačenie spúšte na M16. A každé stlačenie aj robí svet bezpečnejším miestom pre život. Tam ale podobnosť končí. FAKSAVER je vysokooktánová zmes liehu a silíc z červeného pomaranča a tymianu, ktorú stačí ráno načvachtať na chodidlá, a je po smrade. DATESAVER je potom nekompromisný zabijak smradu tiahnuceho z topánok alebo napríklad rukavíc – nastriekaš, necháš cez noc vyfúknuť a ráno voňajú ako nové. Návyková záležitosť už len kvôli tomu pocitu prsta na spúšti.

 

FAKSAVER NA NOHY
FAKSAVER NA NOHY

Vysokooktánová zmes so silicou z červeného pomaranča a tymianu, čo rieši smrad chodidiel priamo pri zdroji. Nožný dezodorant stačí ráno preventívne streknúť a vyraziť.

DATESAVER DO BOT
DATESAVER DO TOPÁNOK

Smradľavé topánky sú pre randenie smrteľné ako kryptonit pre Clarka Kenta. Bojuj proti nim tým najťažším kalibrom a už nikdy neváhaj vyzuť sa kedykoľvek, kdekoľvek!

FUSKA JE FUTRÁL
FUSAKĽA JE FUTRÁL

Poriadny nástroj potrebuje poriadny futrál. Napríklad fusakle v engráčskom dizajne. Niekedy členkové s antimsradovou úpravou, inokedy vysoké športové z merina.

JAK V BAVLNCE
AKO V BAVLNKE

Vyvoňané haxne vo vyvoňaných fusakliach a tie vo vyvoňaných teniskách. Dopraj dievčatám poriadne kúpele, veď ťa nosia all day every day.

 
crazy sis set

PORIADNY FUTRÁL

Crazy sis set

Isto máš nejaký poriadny nástroj. Vŕtačku, búchačku alebo možno uhlíkový feeder s japonským navijakom. Dobre preto vieš, že na poriadny nástroj potrebuješ poriadny futrál. Nohy ťa nosia celý deň, šliapu statočnejšie ako dievčatá na E55. Majú viac nervových zakončení, ako máš na dlaniach. Tak im dopraj zaslúžený wellness, vyvoňaj ich a obuj do top strop fusaklí s nasratým bradáčom.

Ak hľadáš futrál aj na iný nástroj, mrkni sa na sadu Calm Balls s trenclami, čo ti podržia!

#tab-To chceš#

  • Nožný dezodorant FAKSAVER
  • Killer smradu z tenisiek DATESAVER
  • Členkové fusakle so striebrom
  • Športové merino ponožky
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Fusakle proste natiahni na nohy. Tie nízke ku kraťasom, keď plánuješ dlhý deň a nemôžeš riskovať ani náznak smradu tlejúcich mŕtvol šíriaci sa spod stola. Vysoké zas na športové výkony, pri ktorých príde na nejakú tú kvapku potu – ak existuje perfektné obutie na treky, beh alebo do fitka, tak rozhodne merino vlna, pretože tá jediná nesmrdí, nechladí ani nezaparuje.

Dezodorant na nohy FAKSAVER nastriekaj ideálne každé ráno. Funguje ako prevencia zápachu nôh, takže osviežuj chodidlá aj pred športom alebo nejakou výživnou fyzickou aktivitou, počas ktorej chceš zostať v top forme. A ak nie je po fitku čas na sprchu, FAKSAVER to istí.

Je to fakt easy. Zlož fusakle, zober sprej a FAKSAVER nastriekaj priamo na kožu chodidiel. Aspoň chvíľku nechaj voľne dýchať. A s voňavými nôžkami sa ti hádam zadarí nastriekať aj niečo iné niekam inam…

Datesaverom vystriekaj celé vnútro topánky a nechaj makať niekoľko hodín, ideálne cez noc, kým si topánky zase obuješ. Opakuj tak často, ako treba – bez obáv o farby alebo materiál topánok.

PRO TIP: Pri odsmraďovaní nenechávaj nič na náhodu. Nechaj všetky smradľavé topánky nastúpiť pekne ku stene. Od sáloviek cez trekové, lyžiarske, motorkárske až po mokasíny a pracovné farmárky. Potom pridaj aj rukavice, lyžiarske, hokejové, motorkárske, bikerské, boxerské aj pracovné. Nastúpené? Pál!


Obsahuje: Disiričitan draselný;1-Propanaminium, 3-amino-N- (karboxymethyl) -N, N-dimethyl-, N-C8-18 (párne) acylderiváty, hydroxidy, vnútorné soli; benzyl-C12-14-alkyldimethylamoniumchloridy.

Nebezpečenstvo: Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odstráňte obsah a obal ako nebezpečný odpad.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Používanie#

 

#tab-Zloženie#

Set Foot Dezodorant FAKSAVER + Shoe Spray DATESAVER + Členkové ponožky so striebrom + Športové merino ponožky

Členkové ponožky so striebrom
Minimalistický kúsok s antismradovou úpravou. Napustené striebrom, ktoré pomáha krotiť pachovú stopu aj pri extra dlhom dni strávenom na nohách.

Konštrukcia:
80 % bavlna
10 % polyamid
5 % elastan
5 % polypropylen

Veľkosti:
36–39
40–43
44–47

Sportovní merino ponožky
Vysoké fusakle určené na šport a do akejkoľvek akcie, kde pot len tak strieka. Merino vlna je geniálny matroš, v ktorom si tvoje haxne budú krochkať blahom, aj keď sa tretí deň budeš brodiť riekami na divokej Aljaške.

Konštrukcia:
50 % merino vlna
40 % polypropylen
6 % polyamid
4 % elastan

Veľkosti:
36–39
40–43
44–47

Faksaver
Aby FAKSAVER dokázal zatočiť s nožným smradom ako Chuck Norris so zločinom, nájdeš v ňom dve hlavné zložky, ktoré prebijú aj najhrozivejšie pižmo chlapských chodidiel. Do liehového základu sme primiešali silice z červeného pomaranča a aj tymianu. Helfnú s prevenciou vzniku zápachu a rovno dodajú nohám príjemnejšiu aróma, ako je tá prírodná.

Balení 200 ml

Datesaver
Našliapaná zmes schopná znepríjemniť život všetkým tým pliagam, čo sa divoko množia v hlbinách každej topánky a emitujú prúdy nedýchateľného hnusu. DATESAVER obsahuje hromadu chémie, ktorá prestúpi všetky vrstvy a udrží vnútro topánky hygienicky čisté.

Inšpiráciou pre vôňu nám bola hygienická čistota, pretože ako sa spieva: „… a čistý záchody, to mám rád!”

Balenie 200 ml v plastovej fľaši s triggerom

#tab-Zloženie#

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

Zloženie FAKSAVER

Zloženie DATESAVER

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
L Avatar autora Dopyt 14.11.2023 10:18
Dobrý deň, kedy budete mať naskladnený produkt? Ďakujem
Odpovedať
AM Avatar autora Dopyt 14.11.2023 11:34
Ahoj Leni, nevieme, čo sa v tvojch internetoch udialo, ale Saver set Socks in the box sme včera spustili a je na webe. Preto je záhada, že to máš nedostupné. Keby si s tým mala stále problém, zavolaj na našu linku. Maj sa krásne.