Obrúsky na gule Freshfella

€4,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Nablýskaný stroj je základ šťastného života. A keď budeš hotový s motorkou, postaraj sa aj o gulostroj. Intímny odmasťovač podpalubia Freshfella je po frcgume vo vrecku nevyhnutnou výbavou každého skautíka. Ako cestou dôjde k nečakanému romantickému stretnutiu, stačí vytiahnuť praktický obrúsok. Preleštíš gule, nakrieduješ tágo a zahalený do ľahkého mentolového hávu vyrazíš do útoku!

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

SVIEŽE PODPALUBIE O 3, 2, 1

Každý stroj si zaslúži z času na čas preleštiť. Hneď ako nablýskaš mašinu, postaraj sa aj o ďalší vercajch. Všetko musí byť dobre udržiavané, aby to bolo reprezentatívne. Iné to nie je ani s gulostrojom. Či už osedláš burácajúcu motorku a vyrazíš na jazdu, budeš celý víkend skákať na prázdninovom festivale alebo vezmeš mladú pod širák, Wipes maj vždy pri sebe. Správny skautík je totiž vždy pripravený! Wipes, pohlavná sviežosť zbalená na cesty.

 

ODSTRAŇOVAČ KULEMAZU
ODSTRAŇOVAČ GULOMAZU

Jediné vlhčené obrúsky určené na odmasťovanie nádobíčka, aby si si gule pred romantickým stretnutím nemusel olizovať dočista ako nejaký čokel.

POHLAVNÍ SVĚŽEST
POHLAVNÁ SVIEŽOSŤ

Šetrné zloženie namixované na intímne použitie. Rýchle preleštenie pošle čerstvý vietor do tvojho podpalubia a naladí ho do ľahkých mentolových tónov.

VŽDY PŘIPRAVEN
VŽDY PRIPRAVENÝ

Pár hodín v sedle burácajúcej mašiny, k tomu kožené gate. Hneď ako kočka za tebou začne priasť, nestačí ani zosadnúť a tvoj gulostroj bude pripravený na útok.

SBALENO NA CESTY
ZBALENÉ NA CESTY

V znovuuzatvárateľnom pakli na teba čaká 5 vlhčených Wipes. Zabalené pekne po jednom, tak ako si zvyknutý napríklad z lietadla.

 
UBROUSKY WIPES FRESHEFELLA

ALL SIZES MATTERS

Svěží koule to je něco.

Vývoj tohto projektu bol plný emócií. Najskôr sme ladili receptúru, aby Wipes gule oživili tak akurát. Hneď potom sme museli doladiť veľkosť, pretože medzi testovacími morčatami z radov engrybirdích zamestnancov sa našli samci, ktorým sa zdal prototyp príliš malý. Držiteľom tejto výbavy sme pogratulovali a Wipes nakoniec trochu zväčšili, aby sadli všetkým (nad)priemerným Stredoeurópanom.

#tab-To chceš#

  • Pohlavná sviežosť zbalená na cesty
  • 5 ks vlhčených jednorazových obrúskov
  • Chladivý fresh efekt, čo ťa nakopne do akcie
  • Šikovne balené po jednom kúsku
  • Veľkosť na mieru (nad)priemerným Stredoeurópanom

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Roztrhni obal tak opatrne, ako keby to bol kondóm. Vytiahni obrúsok a začni jemne pucovať gule a priľahlé okolie. Kontaminovaný obrúsok odnes na najbližšiu skládku toxického odpadu.

#tab-Používanie#

 

#tab-Zloženie#

Freshfella Wipes sú vlhčené obrúsky určené na intímnu hygienu gulostroja. Obsahujú kyselinu mliečnu, ktorá pomáha udržiavať prirodzené pH tvojho podpalubia, a kyselinu hyalurónovú prispievajúcu k posilneniu prirodzenej lipidovej bariéry, aby koža zbytočne nevysychala. O hladký chod tvojej mašiny sa stará prebiotický komplex a ľahko chladivé mentolové poškrabkanie dodáva okrem samotného mentolu aj stimulujúca zložka menthyl nicotinate.

5 ks vlhčených obrúskov

Zloženie:
Voda, Sodná Soľ Kyseliny Hyalurónovej, Olus Olej, Glycerín, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Menthyl Nicotinate, Menthol, Inulín, Alpha-Glucan Oligosaccharide, C18-22 Hydroxyalkyl Hydroxypropyl Guar, Glyceryl Oleát, Dicaprylyl Carbonate, Kyselina Citrónová, Kyselina Mliečna, Benzoan Sodný, Fenoxyethanol, Parfum.

#tab-Zloženie#

 

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

Ingredients: Aqua, Sodium Hyaluronate, Olus Oil, Glycerin, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Menthyl Nicotinate, Menthol, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, C18-22 Hydroxyalkyl Hydroxypropyl Guar, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Carbonate, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum.

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

Dodatočné parametre

Kategória: Pánska intímna kozmetika
secondName: 5 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: