Beard doping, nech rastú!

DSC_6812-EditV tomto článku sa môžete dočítať o účinkoch hlavných zložiek v Beard dopingu. Obsahuje množstvo hydratačných a vyživujúcich zložiek. Hlavná je diaminopyrimidín Oxide, ktorý práve robí doping dopingom. Veľmi dôležité je hneď na začiatok povedať, že doping môžete používať aj ako vyživujúci prípravok s tým, že si ho dáte sem tam, keď si na neho spomeniete. Ale ak chcete využiť jeho schopnosť podpory rastu, musíte ho používať pravidelne a to rádovo pár mesiacov. Novo prebudené fúzy sa o seba ešte nevedia postarať, a ak by ste doping vysadili moc skoro, vypadajú. Tak a teraz môžme ísť na tie zložky:

Voda (aqua), krištáľovo čistá a dokonalá. Tvorí nás z viac ako polovice, bradáčov a aj rovnako tak veľa iných tvorov. Je nevyhnutná pre život a preto sme si povedali, že si zaslúži byť aj v tomto produkte..

Diaminopyrimidine Oxide je aromatický aminoxid, ktorý sa pôvodne používal na liečbu vysokého krvného tlaku. Pôsobí jednak ako kondicionér a dodáva fúzom objem. My sme ho ale použili kvôli kúzlam, ktoré zvládne s fúzovými folikulami. Pôsobí hlboko v pokožke pri korienkoch, ktoré posilňuje. Tým stimuluje rast a pomáha ich spevňovať.

Mandlový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), po tomto oleji Vám Vaša pokožka bude vďačná. Je naozaj jemný, doporučuje sa aj pre deti, takže sa nemusíte báť, že by Vašej pokožke uškodil. Je to jedna z najkvalitnejších surovín, ktorá sa v kozmetike používa. Pleti dodáva esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú vplyv ako na samotnú pokožku, tak aj na fúzy. Dobre preniká do pokožky, ktorú zásobuje vitalizujúcími (vitamínmi A,B,E) a minerálnymi látkami. Dobre hydratuje aj suchšiu pleť. Vďaka vitamínom E a C vytvára ochrannú vrstvu, ktorá pokožku chráni pred vonkajšími vplyvmi, a to lepšie ako Trumpova stena v USA pred prisťahovalcami z Mexika.

Konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil), patrí medzi najhodnotnejšie oleje na svete a na koži má doslova zázračné účinky. Navyše je vhodný pre všetky typy pleti, neupcháva póry, naopak bojuje proti už vzniknutom púčikom a zároveň funguje aj ako prevencia. Lieči kožné ochorenia, ako je suchý ekzém, lupienka, rôzne dermatitídy a akné. Podporuje proces hojenia a obnovuje seba regeneráciu pokožky. Vďaka obsahu vitamínu E chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Kožu teda regeneruje, premasťuje, upokojuje, zvláčňuje a zvyšuje jej odolnosť.

Cetearyl Alcohol sa vyrába z kokosového oleja. Patrí medzi mastné alkoholy a skladá sa z cetyl alcoholu a stearyl alcoholu. Nevyvoláva alergické reakcie, nedráždi a je teda vhodný aj na citlivú pokožku. Ten sme do zmesi pridali hlavne kvôli jeho schopnosti zvýšenia vstrebateľnosti ostatných zložiek do hlbších vrstiev kože.

Olej z pšeničných klíčkov (Triticum Vulgare Germ Oil)) je prírodný antioxidant, opäť má veľa skvelých vlastností a tou hlavnou je zvýšenie trvanlivosti ostatných zložiek.

Glyceryl Stearate Citrate sa vyrába esterifikáciou rastlinných olejov a kyseliny citrónovej. Tvorí jemnú stabilnú konzistenciu bez mastného efektu. Pokožke pomáha udržať si vlhkosť, pôsobí na ňu ako kondicionér, teda zvláčňuje, vyhladzuje a zjemňuje ju.

Slnečnicový olej (Helianthus Annuus Seed Oil) pri aplikácii na pokožku sa ľahko vstrebáva a preniká rýchlo do hlbších vrstiev. Má upokojujúce, zjemňujúce, vyhladzujúce a protizápalové účinky. Funguje ako antioxidant a chráni pleť pred poškodením, vonkajšími vplyvmi, stratou pružnosti a pevnosti. Je vhodný na všetky typy pleti.

Tocopherol čiže vitamín E. Je životne dôležitý pre ľudské telo a s kožou tiež robí divy. Je to prírodný antioxidant. V tomto výrobku nám dával väčší zmysel použiť prírodný vitamín, oproti olejom, kam sme ho dali umelo vytváraný. Obaja majú svoje miesto a do dopingu lepšie zapadol tento.

Zinc Gluconate sa používa ako prísada, ktorá absorbuje, odráža alebo rozptyľuje UV žiarenie, a tým pokožku chráni. Má mierne adstringentné a antiseptické vlastnosti a je odolný proti baktériám a plesniam, podporuje hojenie rán a používa sa pri prevencii alebo liečbe zaparenín. Na koži vytvára ochrannú bariéru, ktorá je odolná proti vlhkosti, na rozdiel od syntetickej ochrany proti slnku sa však nevsakuje do pokožky a jeho účinky sú na pokožku oveľa jemnejšie. U citlivek môže vyvolať alergické reakcie na koži.

Copper Gluconate (Glukonát meďnatý) funguje ako zložka proti starnutiu. Existuje niekoľko spôsobov, ako glukonát meďnatý môže pomôcť predchádzať a zvrátiť známky starnutia. Počas starnutia dochádza k zníženiu produkcie kolagénu a elastínu dermálnymi fibroblastami, rovnako tak aj rozpadu vlákien kolagénu a elastínu, čo má za následok vrásčitú pokožku, ktorá stratila svoju pevnosť a pružnosť. Meď stimuluje proliferáciu dermálnych fibroblastov a funguje ako základný koenzým pri produkcii kolagénu. Preto lokálna aplikácia glukonátu medi zvyšuje množstvo kolagénu v koži, čo vedie k pevnejšej, mladšej pleti.

 

Beard doping obsahuje veľa ďalších zložiek a verte nám, každá v ňom má svoje miesto. Každá jedna bola zvažovaná a prehodnocovať. Veríme, že sa nám po ďalšom dlhom boji podarilo urobiť zase niečo výnimočné a že si doping zamilujete rovnako, ako sme si ho zamilovali my. Nech rastú, pretože teraz už musia!

Slozeni_doping_ok

KÚPIŤ DOPING