Set na rast brady a fúzov – Roller & Doping

€99,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Daruj (si) bradisko. Ak teda čakáš bírd a fúziská za týždeň, skoč si radšej na nejaký pochybný web, kde ti to sľúbia a prihodia k tomu aj zázračné pilule na zväčšenie pinďúra. Tento boj je pre každého bradáča náročný beh na dlhú trať. V sete dostaneš to najlepšie, čo na podporu rastu môžeme ponúknuť – Beard Roller a mega dávku Dopingu.

Detailné informácie

vyhoda
Doprava ZADARMO
V košíku Angry Beards, Busy B a Calm B sčítame dokopy.
vyhoda
Doručujeme čo najskôr
Objednaj a zaplať dnes do 9:00, pozajtra rozbaľuj.

Podrobný popis

NASRATÁ KOŽA = RAST

Doping a Roller sú tým najúčinnejším, čo na rast bradiska môžeme ponúknuť. Ani tak to ale nie je instantný bírd v krabičke, takže sa priprav, že boj s rastom bude beh na dlhú trať. Výsledok je ovplyvnený životosprávou, ale aj genetikou, ktorú nepreštíš. Oba nástroje iritujú kožu, ktorá sa masívne prekrvuje a brade a fúzom tak prináša živiny, ktoré by im telo inak uprelo. Doping ti hubu rozpáli dobiela a zvonka vyživí kožu. To celé sem-tam podporíš rituálnym rozbodaním vrchnej vrstvy kože Rollerom. Aby si do tajov boostovania prenikol hlbšie, určite si prečítaj Ako zrýchliť rast brady.

 

MASÍVNE PREKRVENIE
MASÍVNE PREKRVENIE

Rovnako ako Doping aj Beard Roller prekrvuje kožu pomocou iritácie. Pri Rolleri je mechanická a pri Dopingu chemická.

No pain, no gain
NO PAIN, NO GAIN

Slabšie povahy rázny nástup Dopingu prekvapí, ale prekrviť kožu je pre boost rastu nutné. Pre krásu sa musí trpieť. Však si to zamiluješ.

NABUDENÉ HOJENIE
NABUDENÉ HOJENIE

Telo Rollerom rozbodanú pokožku automaticky opravuje, a tým jej dodáva množstvo živín, ktoré si do seba dostal Dopingom.

GIFT BOX
GIFT BOX

Túto parádu môžeš nadeliť rovno tak, ako ti príde. Je vypimovaná do najmenšieho detailu, ale ak chceš niekoho potešiť dvojnásobne, vezmi darčekovú verziu.

 
Sada pro růst vousů – Roller a Doping 100 ml

bitka na všetkých frontoch

 

RAAST BOOST

Růstový set Roller a Doping v luxusní kazetě

Doping je živá voda. Namaž ho na bradu, fúzy, obočie alebo akékoľvek iné ochlpenie a pocítiš ten zázrak. Krásne ťa rozpumpuje, čo môže na prvýkrát prekvapiť. Horúčava ti prekrví kožu, takže sa do folikulov dostane maximum živín. A o pár dní je na mieste nasadiť aj najťažší kaliber a xicht si rozbodať Rollerom. Ak chceš robiť pre rast fakt maximum, odporúčame ti kúpiť ešte vitamínové kapsuly Beardroids.

Bírd ale nie je dievča, ktoré ti dá na prvom rande. Ak ani po 4 mesiacoch neuvidíš výsledky, pravdepodobne ti už nepomôžeme. Nevešaj však hlavu, keď nebude tučný bírd, vždycky môžeš ženské baliť na tučné konto.

#tab-To chceš#

  • Pádne argumenty, ktoré bradu presvedčia rásť
  • O pekelné prekrvenie folikulov sa stará Doping
  • Mega balenie na 1000 pumpnutí
  • Rozbodávaniu xichtu Rollerom násobí účinky sypačky
  • Luxusný čierno-biely box

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Roller – Pred rituálnym rozbodaním xichtu umy kožu a očisti Beard Roller. Čistota je mega dôležitá, takže ju nepodceňuj, inak si koleduješ o poriadny prúser. Prejdi s miernym tlakom na Roller celou tvárou 10-krát vo zvislých pruhoch a následne 10-krát vo vodorovných pruhoch. Rolluj raz za 3-4 dni pred spaním. Po rozbodaní aspoň 6 hodín nepoužívaj Doping ani žiadne iné výrobky. Nechaj kožu proste odpočinúť. Bude po prejdení 540 ihiel mierne nasratá až začervenaná, tak jej daj do rána čas regenerovať sa.

Doping – Používaj ráno a večer tak, aby na koži Doping zostal čo najdlhšie. Ideálka po sprche, keď sú póry roztiahnuté a koža čistá, ale nasimulovať toto prostredie zvládneš napríklad zábalom pomocou nahriateho uteráka (starý dobrý hot towel), v najhoršom prípade opláchnutím teplou vodou. Hneď ako máš toto pripravené, pumpni 3- až 6-krát priamo na kožu, kde je potrebné rasť podporiť. Na kožu znamená na kožu, nie na bradu alebo do ruky. Fakt stačí vziať fľaštičku, zobákom prejsť až na kožu a pumpnúť. Neboj, Doping má konzistenciu krému, takže v pohode drží a nesteká. Potom už len prstami všetko starostlivo rozotri a premasíruj.


Nebezpečenstvo (Tool cleaner): Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi predpismi.

#tab-Používanie#

 

#tab-Zloženie#

Balení: Do luxusnej plechovej krabice sme ti naskladali to najlepšie, čo môžeme na raast boost ponúknuť.

Beard Roller: Nástroj kráľov v magnetickej krabici a s Tool Cleanerom (pozri Beard Roller)

Beard Doping: 1 fľaška so 100 ml (dávkovanie a zloženie pozri Beard Doping)

#tab-Zloženie#

 

5
39x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PZ Avatar autora | 17.6.2023
Čas ukáže či budem mať poriadnu bradu vďaka vašim produktom alebo na to nemám geni. Stále verím že prázdne miesta v mojej brade vďaka vašim produktom zarastu.
5
M Avatar autora | 8.6.2023
Super
5
SN Avatar autora | 14.3.2023
Maximálna spokojnosť.
5
J Avatar autora | 12.3.2023
Luxusné balenie! Používam každý deň, zatiaľ maximálna spokojnosť
5
FP Avatar autora | 22.12.2022
Je super.
5
JR Avatar autora | 22.11.2022
Výborné! Rýchle dodanie, výborná komunikácia, kvalitné produkty.
5
PF Avatar autora | 21.11.2022
Roler roluje a bodá ako má, sérum zakaždým zahreje, brada pomaly ale isto radtie, skrátka…všetko je v najlepšom poriadku.
5
SJ Avatar autora | 8.11.2022
krasne luxusne balenie +darceky k objednávke , rychle dodanie . Zatial výśedky produktov nemám kedze sa to este nezačalo používat ale urcite sa este ozvem :) Zatial spokojnost super
5
M Avatar autora | 2.10.2022
Obrovský rešpekt chalanom za velmi doby produkt a tiež vynaložené úsilie pri prevadzani mňa ako zakazníka celím procesom, od informacii o produktoch cez výber toho správneho a vôbec celou cestou obiednávania. Všetko prispieva k obrovskej spokojnosti z celkoveho nakupu a tiež so samotneho produktu. Perfektna skusenosť s vašimi know-how a produktami.Môžem iba odporučiť .
5
PK Avatar autora | 12.9.2022
Po niekoľkých dňoch používania závalu nejaké tie fúzy aj vykukat, sivú sú to zatiaľ iba "mliečne" ale it's something ???? uvidím časom čo z toho bude, a ohľadom objednávky tak to musím povedať že už dlho som sa nezasmial tak dobre jak pri vašich mailoch, máte super zmysel pre humor, len tak ďalej
5
LF Avatar autora | 8.8.2022
Super, odporučam :)
5
RF Avatar autora | 7.8.2022
Topka ????
5
JP Avatar autora | 18.7.2022
Nazdar borci. S objednávkou som veľmi spokojný. Všetky výrobky sú najlepšej kvality. A prístup k zákazníkovi bol prestyžny. Odporúčam každému kto sa chce o seba a svoju bradu riadne starať. Nech rastu :)
5
D Avatar autora | 3.6.2022
Brutálna nálož pre pravého chlapa, ktorý túži nielen po brade. Roller poriadne kožu rozpichá a doping ju poriadne rozpáli. Presne toto z chlapca spraví chlapa.
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 6.6.2022
Zdarec Dávide, jsi pořádnej borec, kterej se ničeho nebojí a my jsme rádi, že tě máme v gangu! Dej nám echo a klidně pošli fotky, jak jsi na tom s vósama! Měj se krásně, Dom
5
AG Avatar autora | 26.5.2022
Zatiaľ fajn. Recenziu doplním po dlhšom používaní
5
A Avatar autora | 26.4.2022
Kvalita produktov a rollera je nad moje očakávania. Spracované do detailov. Doping super vonia a som zvedavy aké bude mať výsledky.
5
ĽK Avatar autora | 24.4.2022
Čavte angrybeardsaci, S nákupom aj s darčekmi som5**** Ďiky a nakupujem ďalej
5
ĽP Avatar autora | 4.3.2022
som velmi spokojna, manzel krasne vonia ???? uvidime neskor ci bude aj brada hustejsia ????
5
Avatar autora | 3.1.2022
super, spokojnosť
5
AM Avatar autora | 3.1.2022
Veci sú veľmi kvalitné a prepracované manžel je spokojný s darčekom ...môžem len odporučiť Vás a Vašu znacku
Nevypĺňajte toto pole:
LH Avatar autora 30.12.2021 11:50
Tazko to hodnotit ... Za par mesiacov dam vediet...
Odpovedať
AB Avatar autora 30.12.2021 21:45
Díkes za nákup, Luke! Dej vědět, budeme moc rádi a ať rostou! :) Měj se, Martin
P Avatar autora Veľmi veľká kvalita 16.2.2022 20:06
Po viac ako týždni používania plus vitamíny vidím prvé výsledky , neviem sa dočkať čo bude po mesiaci. Dikes borci len tak ďalej.
Odpovedať
AB Avatar autora Veľmi veľká kvalita 17.2.2022 09:09
Zdarec Patriku! Moc rádi slyšíme, že jsi s výrobky spoko a zvlášť, pokud vidíš výsledky takhle rychle. Co já bych za to dal, ale pokud je někomu shůry dáno, tak může být! :D Kdybys na nás cokoliv měl, piš nám na gang@angrybeards.sk a jinak se zatím měj. Ať rostou! Martin