Essential Sick Sensei set

€55,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Sick Sensei je majstrom kultu mocného štýlu. Ľavačkou drví cédrové dosky, až vzduchom lieta kardamóm, geránia a ružové korenie. Pri meditáciách jeho myseľ pláva oceánom pačuli, koreňa rastliny kostus, kadidla a juchtových koží. Svojich žiakov učí prastarému kódexu bojovníka, ktorý ctí santal, ambru, benzoe a labdanum. Parfum, spcháč a antiperspirant. Všetko narvané v plechovej krabici pripravené robiť radosť.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

TEN, KTORÝ JE TU DLHO

Sensei v preklade znamená „ten, ktorý je tu dlho“. Proste majster, guru. A tento je navyše ešte úplne sick! Vybrali sme pre teba to najlepšie z kuchárky vôní a namiešali jazdu v mocnom štýle. Priprav si frňák, pretože tento matroš nemôžeš chľastať ako desinu z plechovice. Táto kolínska je ako poriadne drahé víno, ktoré najprv potočíš v pohári, omrkneš iskru, oňucháš, pováľaš na jazyku, zhodnotíš buket a kyselinku. Nemôžeš sa potom čudovať, že táto prefíkaná vôňa zavarí mozgové závity všetkým lasičkám v dostrele. Ako by niekto mohol voňať takto prepracovane, hm? A neodlepia sa od teba, kým tejto hádanke pre pokročilých neprídu na kĺb!

 

DECENTNÍ KOLÍNSKÁ
DECENTNÁ KOLÍNSKA

Menej koncentrovaná vôňa, ako sú naše parfumy. Ak nepotrebuješ voňať na celý kancel, s kolínskou potešíš len nošteky samičiek v bezprostrednej blízkosti.

ANTÍK OD SKUNKŮ
ANTÍK OD SKUNKOV

Pre skunkov. Matroš, čo pomôže skrotiť potenie, ale nenaserie kožu. Nehráme sa na bio a organic, radšej jedno stretnutie funkčného matroša než za vedro bylinkového čajíčka.

SICK SENSEI
SICK SENSEI

Vôňa ozajstných znalcov, ku ktorej sa musíš prepiť. Mnohovrstvová jazda náložou ružového korenia, juchtových koží, ambry a santalu. Majster mocného štýlu.

GIFT BOX
GIFT BOX

Kombo toho najlepšieho, čo v tejto vôni máme. Cena taká výhodná, že zostane aj na tringelt. A všetko narvané v luxusnej plechovej krabici pripravené robiť radosť.

 
crazy sis set

LIETAŠ V TOM AŽ PO FRŇÁK

Crazy sis set

Chlap a jeho vôňa. Niekto lásku na celý život nájde už na základke, niekto do štyridsiatky prelieta z kvetu na kvet pokojne aj po prvej noci. Ale keď sa frňák raz zamiluje, býva to osudovejšie ako Antonius a Kleopatra, Bonnie a Clyde alebo Hulk a tá fajná Čierna vdova. Vzťah naprieč časom aj priestorom. Ak aj máš pocit, že si tú svoju osudovú už našiel, zváž toto – okoštovať ďalšie vône nie je nevera.

Nesadol ti Sensei? Nevadí! Skús oňuchať notorického Urbana a legendárneho Jacka Saloona. Obaja dostupní aj ako tester.

#tab-To chceš#

  • Kolínska s intenzitou vône na každodenné nosenie
  • Sprcháč Body & Balls, čo tečie pomalšie ako med
  • Nekompromisný riešiteľ koláčov v podpazuší
  • Kombo vo vybrúsenej vôni Sick Sensei
  • Plechová krabica GRÁTIS

#tab-To chceš#

 

#tab-POUŽÍVANIE#

Kolínska Kedykoľvek počas dňa, keď uznáš za vhodné, refreshni svoju pachovú stopu. Pár streknutí na hot zóny ako krk, hrudník alebo vnútorná strana zápästí zaistí správne uvoľňovanie vône.

Sprchový gél na telo a gule Frcni do dlane kvapku veľkosti eurovky a začni drhnúť. Ak si obdarené hovädo s telom nasypaným ako Arnie zamlada, troška pridaj. A potom už len opláchni, osuš a opakuj!

PRO TIP: Sprcháč je hustý. Akože fakt hustý! Drží pokope a tečie pomalšie ako med, preto je fajn najprv ho v rukách trochu rozotrieť a napeniť, kým si ho nababreš na srsť na hrudi.

Antiperspirant Odklop veko. Pretrep. A potom už len strieeekaj! Fukni do podpazušia z 15 cm jednu salvu, aby si skrotil potenie, ale aby z teba antík netiahol na kilometer.

PRO TIP: Čím skôr pred fyzickou záťažou šplechneš, tým lepšie. Keď to tam pošleš až v šatni, zložky nebudú mať dosť času začať makať skôr, ako začneš makať ty.

#tab-POUŽÍVANIE#

 

#tab-ZLOŽENIE#

Kolínska+ Sprchový gél + Antiperspirant

Kolínska Sick Sensei
Kámo, zloženie takej kolínskej ti je hotová veda. Ide o nadupaný komplex vonných látok, ethanolu a niekoľkých pomocníčkov, len v trochu nižšej koncentrácii ako pri parfume.

V Sick Senseiovi nájdeš vybrané ingrediencie, ktorým velí ružové korenie, kadidlo, ambra a santalové drevo. Strekni a sleduj, čo Sensei, majster mocného kultu, dokáže.

Hlava
Najprv ti predvedie, ako ľavačkou drví cédrové dosky, až kardamóm, geránium a ružové korenie lietajú vzduchom.

Srdce
Vzápätí ťa vezme na meditáciu, pri ktorej budeš plávať oceánom pačuli, koreňa rastliny kostus, kadidla a juchtových koží.

Telo
Nakoniec ti bude čítať z kódexu bojovníka, ktorý ctí santal, ambru, benzoe a labdanum. Záver precízne vybrúseného umenia, ku ktorému vedú roky tvrdej práce.

Balenie 100 ml

Sprchový gél na telo a gule Sick Sensei
Kráľ medzi sprcháčmi. Tečie pomalšie ako med, ale hneď ako sa s ním začneš umývať, nebudeš chápať. Šetrné tenzidy s podporou aktívneho uhlia pomôžu s odstránením špiny. Aby si koža krochkala blahom, prihodili sme extrakt z tasmánskeho korenia, vo vode rozpustný babasový olej a ďalších fachmanov, čo tvoje telo aj gule pomôžu ochrániť pred nadmerným vysušovaním.

Balení 230 ml

Antiperspirant Sick Sensei

Antiperspirant je natlakovaný riešiteľ nadmerného potenia podpazušia. Namixovali sme kombo pekelne funkčných látok a spolu s extrémne upotenými bradatými hovädami ho vyladili k dokonalosti. Nehráme sa na šetrný bylinkový čajíček, používame hliníkovú soľ – látku schopnú skrotiť chlapské podpazušie na prvú ranu.

Všetko sme to doladili kvapkou našej vybrúsenej vône, takže vábenie noštekov všetkých samičiek v dosahu sa môže začať.

Balení 150 ml

#tab-ZLOŽENIE#

#tab-ŽRÁDLO PRE KANCELÁRSKU KRYSU#

Zloženie kolínskej Sick Sensei

Zloženie sprcháča Sick Sensei

Zloženie antiperspirantu Sick Sensei

#tab-ŽRÁDLO PRE KANCELÁRSKU KRYSU#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: