Antiperspirant sprej Sick Sensei

€7,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Základ každej chlapskej kozmetiky. Kúzelná pixla, aby koláče neboli pri práci, nieto ešte bez nej. Píš si, že na engrybirďom antiperspirante tvrdo dreli tí najupotenejší skunkovia u nás. Hrdo preto prehlasujeme, že je to jeden z mála antíkov fakticky navrhnutý a na totálku otestovaný tými najpovolanejšími. Nekompromisne funkčné zloženie dotiahnuté kvapkou legendárnej vône Sick Sensei.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

OD SKUNKOV PRE SKUNKOV

Smrdieť na kilák nie je cool. Hlavne keď je dnes možné smrad poriešiť jedným streknutím. Sme skunkovia smradľavejší ako páriace sa bzdochy a fakt si nechceme ani len predstaviť, ako by to vo firme vyzeralo, keby si tu každý spokojne smrdel popod fúzy. To by bol iný hard core! Ako tí najpovolanejší sme dali hlavy dokopy a zamakali na antíku, za ktorý by sa ani engrybirdí gang nemusel hanbiť. Chvíľu to trvalo, testovali sme to zľava, sprava, zhora, zdola. Ale teraz, teraz za to dáme pokojne bírda do ohňa!!!

 

SKUNK LIFE
SKUNK LIFE

Narodiť sa ako chlap znamená, že pod nosom máš hneď dve podpazušia. Upotené hovädá ako my sú odsúdené na život v smrade. Alebo je tu antiperspirant.

RAP GOD
RAP GOD

Jow, jow, počuješ ten flow? Ruky nad hlavou, pazuchy bez koláčov. Je to atentát, absolútny potentát, len s antíkom ťa budú baby žrať. A teraz všetci ruky ho-re!

SICK SENSEI
SICK SENSEI

Ako k dobrému vínu aj ku korenistému Senseiovi sa musíš prepiť. Dopraj frňáku vyhliadkový trip ríšou ružového korenia, pačuli, hovädzej kože, ambry a santalu.

Funkce bez Kompromisů
FUNKCIE BEZ KOMPROMISOV

Všetko, čo pomôže skrotiť potenie a zároveň nenaserie kožu. Nehráme sa na bio a organic, radšej jedno streknutie funkčného matroša než za vedro bylinkového čajíčka.

 
Ochrana před pocením

STIAHNI POTENIE NA MINIMUM

Stáhni pocení

Antiperspiranty väčšinou obsahujú soli hliníka, ktoré vedia aktívne obmedziť potenie. Keď sa k nim pridá kvapôčka vône a pár ďalších dobrôt pre kožu, tak z podpazušia robia oázu sviežosti. Aby to kúzlo fungovalo, antík nababri do čistého podpazušia a hlavne s dostatočným predstihom pred potením. Keď ho tam pošleš v šatni pred fitkom, účinné látky nedokážu potným žľazám prehovoriť do duše. Telo sa po prvých desiatich minútach kardia rozbehne a všetok antiperspirant odnesú potoky potu. Salva antiperspirantu až po cvičení namiesto sprchy? Tak tá je zbytočná asi tak ako prekliaty štart-stop na moderných kárach. To už máš lepšie to prebiť kolínskou alebo parfumom.

Chceš zvíťaziť aj nad ďalšími smradmi, ktoré chlapské telo produkuje? Mrkni na zabijakov smradu z topánok aj nôh Datesaver a Faksaver.

#tab-TO CHCEŠ#

  • Nekompromisný riešiteľ koláčov v podpazuší
  • Navrhnuté skunkami pre skunkov
  • Jedna salva stiahne potenie na minimum
  • vyšperkovaný kvapkou legendárnej vône Sick Sensei
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-TO CHCEŠ#

 

#tab-POUŽÍVANIE#

Zlož vrchnák. Pretrep. A potom už len strieeekaj! Fukni do podpazušia zo vzdialenosti 15 cm jednu salvu, aby si skrotil potenie, ale aby z teba antík netiahol na kilometre.

PRO TIP: Čím skôr pred fyzickou záťažou šplechneš, tým lepšie. Keď to tam pošleš až v šatni, zložky nebudú mať dosť času začať makať skôr, ako začneš makať ty.

#tab-POUŽÍVANIE#

 

#tab-ZLOŽENIE#

Antiperspirant je natlakovaný riešiteľ nadmerného potenia. Namixovali sme kombo pekelne funkčných látok a spolu s extrémne upotenými bradatými hovädami ho vyladili do dokonalosti. Nehráme sa na šetrný bylinkový čajíček, používame hliníkovú soľ – látku schopnú skrotiť chlapské podpazušie na prvú ranu.

Balenie 150 ml

Zloženie:
Izobután, Propán, Hydrogenated Farnesene, Butan, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydroxylchlorid hlinitý, Parfum, Bisabolol, Stearalkonium Hectorite, Sójový olej, Propylene Carbonate, Extrakt z Hamamelu virgínskeho, Vitamín E, Zložky parfumu (Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool).


Nebezpečenstvo:
Extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote presahujúcej 50 °C. Nevdychujte aerosóly.

#tab-ZLOŽENIE#

 

#tab-ŽRÁDLO PRE KANCELÁRSKU KRYSU#

Ingredients: Isobutane, Propane, Hydrogenated Farnesene, Butane, C12-15 Alkyl Benzoate, Aluminum Chlorohydrate, Parfum, Bisabolol, Stearalkonium Hectorite, Glycine Soja Oil, Propylene Carbonate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Tocopherol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

#tab-ŽRÁDLO PRE KANCELÁRSKU KRYSU#

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pánska kozmetika telo
secondName: 150 ml
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PK Avatar autora | 5.10.2023
Celkom prijemna vona a dlho voni.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: