Jednoduchý prsteň

€31,50
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Jednoduchý prsten
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant

Život nie je prechádzka ružovým sadom. Väčšina dní je skôr ako výprava do srdca Mordoru. Krv, pot a slzy. Presne tieto situácie my ale žerieme, z tých my rastieme. A preto sme do nasratej rodinky prsteňov pridali tohto šviháka. Decentná obrúčka z chirurgickej ocele pre všetkým, ktorým sa masívne hovädo na paprčiach nechce ťahať. O čo jednoduchší dizajn, o to drsnejšie posolstvo. Dodávame v parádnej plechovke.

Detailné informácie

vyhoda
Doprava ZADARMO
V košíku Angry Beards, Busy B a Calm B sčítame dokopy.
vyhoda
Doručujeme čo najskôr
Objednaj a zaplať dnes do 9:00, pozajtra rozbaľuj.

Podrobný popis

LIFE IS TOUGH

Naskoč do tvrdého jadra nasratého gangu. Nahoď tento najmenej extravagantný prsteň s o to drsnejším odkazom. Bude ti pripomínať, že krv, slzy a pot sú tým najkrajším korením života. Cesta je vždy cieľ a tá naša býva lemovaná kurevskými tŕniskami. Buď môžeš lamentovať, ako ti osud nepraje, alebo v tej strasti nájsť zaľúbenie. Keď sa nič nedarí, všetci sú proti tebe, tak si spomeň, že to máš vlastne rád. Život je tvrdý, ale ty tiež!

 

KREV, POT A SLZY
KREV, POT A SLZY

Život je tvrdý, ale ty si tvrdší. Nahoď tento prsteň, nečum dozadu a začni makať. Bolesť je len na chvíľu, víťazstvo je večné.

ŽIADNY ŠMEJD
ŽIADNY ŠMEJD

Nie je to žiadna bižu z jarmoku, ale poctivý klenot, ktorý nikde inde nenájdeš. Tento prsteň má príbeh, má dušu, je to proste unikát.

SLIM JIM
SLIM JIM

Najmenej extravagantný kúsok z našej rodiny prsteňov s o to drsnejším posolstvom. Ak nechceš nosiť masívne hovädo, táto decentná obrúčka je cestou.

PLECHOVKA FAJNOVKA
PLECHOVKA FAJNOVKA

Aby si prsteň uchránil pred stratením, zubom času a rukami zvedavcov, dávame k nemu plechovú krabicu. Schválne, za koľko sa raz budú mint kusy dražiť.

 
PÁR PRSTENŮ A DVA VOUSÁČI

OHNE HORY OSUDU

Není to žádná Versace bižuterie, ale poctivý klenot

Vrátili sme sa späť k peciam a nákovám, aby sme v ohňoch hory Osudu ukovali úplne nový oveľa štíhlejší prsteň. Do jeho obvodu sme vytesali posolstvo, ktoré ti v najťažších momentoch pomôže posunúť to bremeno zas o kúsok ďalej. Ako mal Frodo svojho Sama, ty budeš mať svoj nasratý prsteň. A ako Sam začal naplno žiť až na hranici Grófstva, aj ty začneš žiť na hranici svojej komfortnej zóny. Bolesťou a utrpením to vždy začína, víťazstvom končí. A keby si nemal prsteňov dosť, mrkni na toto majstrovské hovädo.

#tab-To chceš#

  • Decentná obrúčka z chirurgickej ocele
  • Jednoduchý dizajn, drsné posolstvo
  • Blood, sweat & tears + Angry Beards
  • Zlatá lesklá povrchovka s čiernym pruhom
  • Zberateľská plechovka grátis

#tab-To chceš#

#tab-POUŽÍVANIE#

Nasaď prsteň a pocíť silu engrybirdieho gangu. Keď sa zas budeš predierať hustými tŕňmi, spomeň si, prečo tadiaľ vlastne ideš. Aj v strasti sa totiž dá nájsť zaľúbenie.

Aby ti zlatá povrchovka vydržala v mint stave čo najdlhšie, neťahaj prsteň do bazéna ani mora a nekydaj naň zbytočne žiadnu chémiu alebo parfumy. Na noc ho dávaj do tej plechovej pixle, čo si k nemu dostal. My ale decentnú patinu, v ktorej sú vpísané všetky tie roky v gangu, milujeme, takže ho z ruky neskladáme. Čím oplieskanejší, tým vernejší bradáč!

#tab-POUŽÍVANIE#

 

#tab-KONŠTRUKCIA#

Tento prsteň sme vyrobili v 4 veľkostiach, tak si svoje prstiská pomeraj, kým objednáš. Borcom tu u nás väčšinou stačí 10 a 11, ale nikto tu nie je majiteľom vyložene medvedích láb.

PRO TIP: Prsty zmeraj po odvode naším geniálnym meradlom. Alebo to vezmi šublerou podľa vnútorného priemeru, nech potom prsteň nemáš len na lapanie prachu.

Veľkosť prsteňa Obvod podľa meradla Vnútorný priemer podľa šublery
9 59–61 mm 18,89 mm
10 62–64 mm 19,6 mm
11 65–67 mm 20,3 mm
12 68–70 mm 21,05 mm


Matrošom je poctivá chirurgická oceľ. Žiadna meď, žiadna lacná zliatina, ale pekelne odolný matroš, ktoré s tebou životom pôjde roky. Zlatá lesklá povrchovka s čiernym brúseným pruhom a nápisom Blood, sweat and tears doplneným tagom ANGRY BEARDS.

#tab-KONŠTRUKCIA#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 10.2.2023
Tento prsteň je môj milašek,len tak dalej ste moja top značka už sa tešim na dalsie veci od vas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: