MAJSTROVSKÝ PRSTEŇ

€31,50
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant

Bol rok 2017, keď sa v Třebíči začala písať história Angry Beards gangu. Z totálnych zelenáčov sa cez neuveriteľné hromady chýb a fuckupov pomaly blížime k titulu. Ukuli sme preto tieto majstrovské prstene pre vás, CHAMPS z nášho víťazného gangu. Pretože ste to hlavne vy a váš feedback, vďaka čomu furt rastieme. Však my ten Beard Bowl urveme, bojs!

Detailné informácie

vyhoda
Doprava ZADARMO
V košíku Angry Beards, Busy B a Calm B sčítame dokopy.
vyhoda
Doručujeme čo najskôr
Objednaj a zaplať dnes do 9:00, pozajtra rozbaľuj.

Podrobný popis

MEKKA VŠETKÝCH BÍRDOV

Majstrovské prstene má NFL, má ich KHL a teraz aj ABG. Pre všetkých, ktorí v tom idú s nami, je tu hovädsky masívny prsteň Angry Beards Gangu. Nesie na sebe ciachu nasratého bradáča a odkazov momentov, ktoré nás formovali. Na jednom boku je číslo 17 na pamiatku osudného roka, keď sa zmenil prúd času. Na druhom nájdeš erb našej rodnej Třebíče, v ktorej to všetko začalo – a snáď nikdy neskončí. K tomu plechová krabica, v ktorej prsteň pretrvá stáročia v mint stave. Proste sme sa zasa vyhrali s každým detailom.

 

MASTER BLASTER
MASTER BLASTER

Majstrovské prstene nesú silné posolstvo. Ten náš ti bude pripomínať, že aj keď sú začiatky ultra ťažké, musíš furt šliapať naplno.

ŽÁDNÁ CETKA
ŽIADNY ŠMEJD

Nie je to žiadna bižu z jarmoku, ale poctivý klenot, ktorý nikde inde nenájdeš. Tento prsteň má príbeh, má dušu, je to proste unikát.

MASSIVE BEAST
MASSIVE BEAST

Poriadne oceľové hovädo, ktoré ruku síce ťahá k zemi, ale zato ho stopro nikto neprehliadne. Daň za masívnosť je minimálna, efekt maximálny.

PLECHOVKA FAJNOVKA
PLECHOVKA FAJNOVKA

Aby si prsteň uchránil pred stratením, zubom času a rukami zvedavcov, dávame k nemu plechovú krabicu. Schválne, za koľko sa raz budú mint kusy dražiť.

 
PÁR PRSTENŮ A DVA VOUSÁČI

QUIT WHEN YOU’RE DONE

Není to žádná Versace bižuterie, ale poctivý klenot

Začali sme ako zelenáči v roku 2017. Napriek všetkým fuckupom a príkoriam (možno si spomenieš na boje s prvými edíciami prsteňov, to bolo peklo!) si však pomaly, ale isto ideme ďalej za snom, že raz budeme držať titul. Možno nie dnes, možno nie zajtra, ale raz dobyjeme svet. Zelenáči končia, keď sú unavení. CHAMPS končia, až keď vyhrajú. Kedy končíš ty?

Spečať, že si náš, a ozdob svoju päsť engrybirdím prsteňom. Ak je na teba majstrovské hovädo masívne až príliš, mrkni na jeho bráška, jednoduchý prsteň.

#tab-To chceš#

  • Hovädsky majstrovský prsteň
  • Skoro nezničiteľná chirurgická oceľ
  • Dôkaz, že všetko ide, keď sa chce
  • Čoskoro budeme CHAMPS
  • Zberateľská plechovka gratis

#tab-To chceš#

#tab-POUŽÍVANIE#

Nasaď prsteň a pocíť silu engrybirdieho gangu. Nos ho hrdo a s hlavou vztýčenou, nech všetci vedia, že si každou bunkou nasratý bradáč.

Aby ti zlatá povrchovka vydržala v mint stave čo najdlhšie, neťahaj prsteň do bazéna ani mora a nekydaj naň zbytočne žiadnu chémiu alebo parfumy. Na noc ho dávaj do tej plechovej pixle, čo si k nemu dostal. My ale decentnú patinu, v ktorej sú vpísané všetky tie roky v gangu, milujeme, takže ho z ruky neskladáme. Čím oplieskanejší, tým vernejší bradáč!

#tab-POUŽÍVANIE#

 

#tab-KONŠTRUKCIA#

Pánske prstene máme v 6 veľkostiach, tak si svoje prstiská pomeraj, kým objednáš. Borcom tu u nás väčšinou stačí 10 a 11, ale nikto tu nie je majiteľom vyložene medvedích láb.

PRO TIP: Prsty zmeraj po odvode naším geniálnym meradlom. Alebo to vezmi šublerou podľa vnútorného priemeru, nech potom prsteň nemáš len na lapanie prachu.

Veľkosť prsteňa Obvod podľa meradla Vnútorný priemer podľa šublery
8 57 – 58 mm 18,19 mm
9 59 – 61 mm 18,89 mm
10 62 – 64 mm 19,6 mm
11 65 – 67 mm 20,3 mm
12 68 – 70 mm 21,05 mm
13 71 – 72 mm 22,3 mm


Matrošom je poctivá chirurgická oceľ. Žiadna meď, žiadna lacná zliatina, ale poctivé masívne hovädo, ktoré s tebou životom pôjde roky. Zlatá lesklá povrchovka s logom nasratého bradáča na čiernom podklade, číslom 17 a erbom samotnej Třebíče.

#tab-KONŠTRUKCIA#

 

5
15x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PM Avatar autora | 26.6.2023
Gooood 👌👌👌
5
E Avatar autora | 23.11.2022
Ak chcete potešiť svojho chlapa na sviatok, výročie alebo Vianoce tak neváhajte a kupujte ! Priateľ je nadmieru spokojný a nosí ho dennodenne. Kvalita aj celkové spracovanie je výborné. :)
5
M Avatar autora | 29.9.2022
Je to “masterpiece”, masívny, ťažký a neprehliadnuteľný doplnok. Dodáva + 3 body do drsnosti chlapa ;)
5
Avatar autora | 25.6.2022
Prsteň som doteraz nenosil ale tento som si obľúbil hneď. + Dodáva sebavedomie ako keby ste vyhrali Stanley Cup(NHL)
5
MS Avatar autora | 17.6.2022
poprdeli, spokojnosť vysoká
5
Avatar autora | 16.2.2022
Páči sa ti? Určite nečakaj! Keď nevieš oceniť kvalitu tak ukradni priateľke gumičku a tú si daj na prst. Ak vieš tak tento prsteň je aj pre teba! Má jedinú nevýhodu... Veľmi ľahko a rýchlo si ho obľúbiš ????
5
Avatar autora | 9.1.2022
Spokojný
5
DK Avatar autora | 2.11.2021
Parádna prácička, prsteň je mohutný a kur*a ťažký.
5
AS Avatar autora | 26.10.2021
jak pan
5
LB Avatar autora | 29.7.2020
Najspokojnejší

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: