Hrebeň na bradu a fúzy Combat comb

€11,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Za perfektnú bradu sa chlap musí pobiť. S Combat hrebeňom ubrániš bradisko aj vlasiská pred všetkými strapatiacimi živlami. Tento zabijak najprv češe, až potom sa pýta. Tacticool konštrukcia na bleskové tasenie v krízovej situácii. Nezničiteľné zuby z antistatického polykarbonátu prečešú aj tie najzapeklitejšie zachlpence.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

POBI SA ZA BEARD

Všestranný hrebeň, ktorý nemá ďaleko od umeleckého diela. Zabijak, čo najskôr češe a až potom sa pýta. Vlasy, brada alebo bobor tvojej mačičky, toto chlapisko porieši všetko. Prakticky nezničiteľné zuby z polykarbonátu používaného pri výrobe automobilov prečešú aj ty najzapeklitejšie zamotance a zlepence. Robustný nástroj, ktorý drží v ruke ako pribitý. Je radosť s ním pracovať. Len podotkneme, že na najmohutnejšie bradiská celkom krátke zuby môžu byť krátke. Takže ak nakupuješ extra-long, mrkni sa na parťáka Dual Comb. Pre všetkých ostatných je Combat perfektný brother in arms.

 

Nálepka - Universal solider
UNIVERSAL SOLIDER

Vlasy, brada, fúzy alebo bobor tvojej mačičky. Tomuto všestrannému zabijakovi je všetko jedno. Najskôr češe, až potom sa pýta.

Nálepka - Totální nezmar
Totálny nezmar

Vyrobený z odolného polykarbonátu. To je matroš, z ktorého sú tie bábiky, čo jediné prežijú aj pád lietadla. Na žiadnom zachlpenci si zuby nevyláme.

Nálepka - Drsnej finiš
Drsný finiš

Matný čierny finiš vzdáva hold kvérom a self defense nožom. Navyše je aj antistatický, takže pri česaní nemusíš stáť na gumovej podložke.

Nálepka - Tactical design
Tactical dizajn

Rýchlo tasiť a už nepustiť. Dva hlavné dôvody na taktické oko na prst. Inak ale táto konštrukcia priamo nabáda na frajerinky, tak to hybaj roztočiť!

 
Sportovní lubrikant na pytel

ZLOŽITÝ TO NIE JE

 

SIMPLY TACTICOOL

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Môžeš používať hrebeň. Alebo môžeš používať Combat Comb. Asi ti nemusíme hovoriť, po ktorom ten malý chlapec schovaný v každom chlapovi siahne ako prvom. Pri dizajne rukoväti sme sa inšpirovali karambitom, čo je preslávený nôž na sebaobranu. Taktické oko na prst využiješ na bleskové tasenie, pri prechode do reverzného úchopu a z ruky ti ho nevykopne ani rozbesnený Van Damme.

Ak nosíš kolty prekliato nízko, bude ťa Combat Comb baviť. Ak ale predsa len hľadáš niečo decentnejšie, mrkni sa na engrybirdí hrebeň na bradu a fúzy z dreva alebo schizofrenický Dual Comb.

#tab-To chceš#

  • Všestranný hrebeň na bradu aj vlasy
  • Kvalitná polykarbonátová konštrukcia
  • Matná antistatická úprava
  • Tactical Design s okom na prst
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Tas jedným rýchlym plynulým pohybom a bez ďalších otázok konaj. Češ ako o život, ale pamätaj, že každý výpad môže byť posledným, tak nech žiadny pohyb nevyjde nazmar. May all the wounds be mortal.

Nie si si istý, či češeš bírd správne? Tak ti poradíme. Poriadne premaž olejom alebo balzamom a začni uprostred na krku. Odspodu sa pomaly prepracovávaj hore a do strán. Keď sa zasekneš na nejakom zamotanci, nesnaž sa ho rozorvať silou. Jemne a plynule chlpy rozpleť. Potom už len učeš bradu zhora do pôvodného stavu, prečeš fúzy a finito.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Combat Comb má rovných 22,5 centimetrov na dĺžku, šírku 3,5 a hrúbku 0,6 cenťákov. Skrátka je navrhnutý pre chlapské laby. Poriadna rukoväť má na konci taktické oko na prst, ktoré každé česanie premení na úplnú one man show. Okrem rôznych parád je to aj poistka, keby ťa chcel nepriateľ odzbrojiť, pretože tento hrebeň ti z ruky nikto nevyrve. Vražednosť matnej antistatickej úpravy a odolných polykarbonátových zubov vysvetľovať netreba.

#tab-Konštrukcia#

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MV Avatar autora | 29.12.2022
vyzerá dosť pevne, zatiaľ spokojnosť
5
AM Avatar autora | 12.9.2022
Hrebeň je fajnový. Po rokoch sa mi stratil iný karbónový hrebeň a plastový hrozne šticoval. Našiel som tento úlet a je fajnový. Machrovať s ním nemám pred kým, ale je cool.
5
M Avatar autora | 23.12.2021
Je to pecka na bajúze, aj keď mám kefu & hrebeň, aj tak používam combat comb!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: