Hrebeň na bradu a fúzy Dual Comb

€8,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Češ dvakrát, plať raz. Dual Comb je osadený praktickým dvojzubím. Schizofrenická záležitosť ako starý známy Two-Face. Veľkými zubmi bradu navnadíš, malými doladíš do perfektna. Rovnako ako na bírd a fúzy to funguje aj na vlasy. Vyrábaný z odolného polykarbonátu, takže zuby sú prakticky nesmrteľné, celý hrebeň je matne čierny a plne antistatický.

Detailné informácie

vyhoda
Doprava ZADARMO
V košíku Angry Beards, Busy B a Calm B sčítame dokopy.
vyhoda
Doručujeme čo najskôr
Objednaj a zaplať dnes do 9:00, pozajtra rozbaľuj.

Podrobný popis

TWO-FACED HREBEŇ

„Len ďalší všestranný hrebeň z engrybirdej produkcie,“ povieš si. Tento schizofrenik má ale dve tváre - zlú a dobrú, len zatiaľ nevieme, ktorá je ktorá. Hrubé dlhé zubiská vyrovnajú beard, potom hrebeň v ruke prehodíš a doladíš zamotance tou jemnejšou polkou dvojzubia. Keď tak o tom premýšľame, tá zlá polka Túfejsa bude skôr táto jemnejšia, pretože určite viac ťahá. Tak nedriap príliš, nech si bírda neskalpuješ. Pekne pomaly a s rozvahou, ako keď ťaháš eso z rukáva. Keď budeš spoko s bradou, môžeš prejsť na háro. No prob.

 

Nálepka - Double trouble
DOUBLE TROUBLE

Osadený praktickým dvojzubím, Dual Comb porieši 99 % všetkých situácií, keď chlap potrebuje niečo prečesať. Vlasy, beard, fúzy aj iná srsť accepted.

Nálepka - Totální nezmar
Totálny nezmar

Vyrobený z odolného polykarbonátu. To je matroš, čo sú z neho tie bábiky, ktoré jediné prežijú aj pád lietadla. Na žiadnom zachlpenci si zuby nevyláme.

Nálepka - Drsnej finiš
Drsný finiš

Ponurý temný DC svet nás inšpiroval a Dual Comb sme urobili matne čierny. Navyše je aj antistatický, takže žiadne nečakané iskrenie nehrozí.

Nálepka - Long bírd friendly
Long bírd friendly

Poradí si aj s fakticky dlhými bírdami. Tie väčšie zuby sú 3,8 cm dlhé, takže ak máš už bradisko jak ZZ Top, je to oukej.

 
Sportovní lubrikant na pytel

KEEP IT SIMPLE

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Pozri, úprimne. Dual Comb zas taký vynález nie je. Tvarovo podobné hrebene predáva skoro každá drogérka, ale tvar nie je všetko. Rovnako tak je dôležitý matroš a spracovanie, čo vedia zlaté české ručičky najlepšie. Tak snáď oceníš, že aj keď ako Apple predávame minimalistické výrobky, neúčtujeme za ne majland. Ale povedz, čo viac taký praktický chlap potrebuje? Hrebeň, ktorý prečeše vlasy, bradu aj fúzy, krátke aj dlhé, vydrží a neiskrí.

Ak si chceš ale urobiť poriadnu radosť nejakou štýlovkou, mrkni sa na náš tvarovací hrebeň zo santalového dreva alebo taktický Combat Comb.

#tab-To chceš#

  • Všestranný hrebeň na bradu, fúzy aj vlasy
  • Kvalitná polykarbonátová konštrukcia
  • Matná antistatická úprava
  • Osadený praktickým dvojzubím
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Dual comb je osadený praktickým dvojzubím. Najprv na bradu nasaď tú redšiu časť, tým si ju naladíš a pripravíš na finálny push, keď ju prejdeš hustejšou časťou hrebeňa.

Nie si si istý, či češeš bírd správne? Tak ti poradíme. Poriadne premaž olejom alebo balzamom a začni uprostred na krku. Odspodu sa pomaly prepracovávaj hore a do strán. Keď sa zasekneš na nejakom zamotanci, nesnaž sa ho rozorvať silou. Jemne a plynule ho rozpleť. Potom už len učeš bradu zhora do pôvodného stavu, prečeš fúzy a finito.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Dual Comb má rovných 18,5 centimetrov, 5,2 šírku, 0,6 hrúbku a je schizofrenický úplne ako Harvey Dent. Jednu polku tvorí 10 veľkých zubov, ktoré bírd nahrubo prehrabnú a zrovnajú do laty, zatiaľ čo 31 menších zúbkov prečeše jednotlivé fúziská a vymaže všetky zachlpence. Teraz sa len rozhodnúť, ktorá polka je ta zlá a ktorá tá dobrá. Odolný polykarbonát s matnou antistatickou úpravou odolá všetkým rozmarom temného DC sveta.

#tab-Konštrukcia#

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TJ Avatar autora | 22.8.2023
Skvelý. Či na tých mojich pár vlasov či na bradu. Ďalší super nákup.
5
L Avatar autora | 25.10.2022
Neveril som že raz budem kupovať hrebeň a ešte nebodaj hodnotiť. Na to moje páperí akože fúze je dobrá tá hustejšia strana a na vlasy tá širšia, konečne to neprehrabávam prstami.
5
AM Avatar autora | 12.9.2022
Hľadal som niečo na bradu aj vlasy a toto combo je ideálne riešenie.
5
TL Avatar autora | 25.3.2022
Super som spokojný a je kvalitný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: