Roidy pre fúzy, vlasy aj celé telo

123-4V tomto článku rozpitváme našu ďalšiu sypku Beardroids. Je to niečo iné, než ste zvyknutí, to ale nie je nič proti ničomu. Boj s rastom je boj komplexný a čím viac front pokryjeme, tým skôr uspejeme. Tak bez ďalšieho otáľania sa poďme pozrieť na kľúčové zložky roidov.

L-Methionin je esenciálna aminokyselina (ľudské telo ju nedokáže syntetizovať, musí byť do organizmu dodávaná s potravou) obsahujúca síru, nositeľ metylovej skupiny v metabolizme bielkovín. Ide o najmenej zastúpenou aminokyselinu, pri ktorej nedostatku klesá výživná hodnota mnohých rastlinných bielkovín. Metionín je aminokyselina, ktorá začína biosyntézu bielkovín, cysteínu, kreatínu a karnitínu. Dermatológovia ho odporúčajú aj na liečbu alopécia (neinfekčné ochorenie spôsobujúce vypadávanie fúzov, vlasov a ochlpenia. Príčiny môžu byť rôzne: dedičné, nesprávne stravovanie, stres), však na to neexistujú klinické štúdie.

L-Cystine je v prírode sa vyskytujúca neesenciálna aminokyselina. Cysteín je spolu s metionínom zástupcom proteinogennej aminokyseliny obsahujúcú síru. Spolu tvoria nerozlučnú dvojku zdrojov keratínu predstavujúceho základný stavebný prvok fúzov i vlasov.

MSM (methylsulfonylmethan) neplést si s BDMS, to je trochu něco jiného. MSM neboli methylsulfonylmethan je přírodní, nejlépe vstřebatelná organická sloučenina síry. Biologicky aktivní síra je nutná pro správné fungování organismu. Při špatných stravovacích návycích a zvýšené míře stresu klesá hladina síry v těle. Používá se zejména jako kloubní výživa. Podporuje růst vousů,vlasů i nehtů. Napomáhá při potížích s akné. Pozitivem MSM je jeho schopnost vykazovat protizánětlivé účinky a pomáhá tělu při procesu detoxikace. Při dlouhodobém užívání MSM se zrychluje hojení a dochází ke snížení bolesti a zlepšení imunitního systému.

Kyselina pantothenová – Vitamín B5 (zdroj Calcium D-Panthotenate) je vo vode rozpustný vitamín, ktorý sa zúčastňuje metabolizmu všetkých živín v tele. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k zdravej mentálnej činnosti a energetickému metabolizmu. Zlepšuje kvalitu kože, vlasov i nechtov.

Cetearyl Alcohol sa vyrába z kokosového oleja. Patrí medzi mastné alkoholy a skladá sa z cetyl alcohol a stearyl Alcohol. Nevyvoláva alergické reakcie a nedráždi. Ten sme do zmesi pridali hlavne kvôli jeho schopnosti zvýšenie vstrebateľnosti ostatných zložiek do hlbších vrstiev kože.

Biotin vitamin H (fun fact, je to z nemeckého Haar und Haut - vlasy a pleť a samozrejme fúzy). Rozpustný vo vode, prítomný v žĺtku, pečeni a kvasniciach, v tele syntetizovaný baktériami hrubého čreva. Slúži ako kofaktor mnohých enzýmov potrebných pre metabolizmus tukov a cukrov, ďalej pre rast a obnovu buniek a tkanív.

Zinek (zdroj oxid zinočnatý) stopový intracelulárnej prvok, kofaktor mnohých enzýmov. Je potrebný pre bunkovú proliferáciu, tvorbu väziva, hojenie rán a tvorbu spermií. Jeho nedostatok sa prejavuje hypogonadizmom, poruchami rastu, zhoršením hojenie rán, zhoršením chuti a čuchu, poruchami imunity a vypadávaním vlasov. Najväčší zdroj zinku je mäsitá strava no a potom Beardroids.

Toto sú základné zložky prispievajúce k zlepšenie ako kvality, tak i zdravého rastu fúzov, vlasov a v podstate fungovanie celého organizmu. Ako hovorili starí otcovia, na zdravom tele, zdravá brada. Nech rastú!

 SlozeniBeardroidsOK

KOUPIT BEARDROIDY

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie