Mydlo najvyššieho kalibru Dirty Sanchez

€9,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Tehla čierneho zlata, ktorá zachráni tvoj zadok vždy, keď tie svoje zbrane zmáčaš v nejakom bordeli. Tuhé mydlo na ruky reznuté aktívnym uhlím a jemnými dubovými pilinami pre zvýšenú brúsnosť si poradí sa zaschnutou smolou, rybacinou aj zažratým motorovým olejom. Namiesto špiny len korením šmrncnutá drevitá vôňa. Hrdo vyrobené v Česku.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

ŽIVOT JE ŠPINAVÝ

Nepoznáme chlapa, ktorý by si v živote neušpinil paprče. Či už ideš Catch&Eat a pitveš všetky rybie úlovky, rúbeš urán kilometer pod zemou, hrabeš sa v motorke alebo si vyhlásený grillmaster, rozhodne si už na nejaké to svinstvo zažraté hlboko do rúk narazil. Táto tehla čierneho zlata je obohatená o aktívne uhlie a jemné dubové piliny, aby si si ruky len nehladkal, ale účinne z nich ten festovný humus vydrhol.

 

MYDLO HARD
MYDLO HARD

Mydlo v kocke je poctivý pracant. Obsahuje vyše 60 % čistiacich zložiek, takže oproti tekutému mydlu máš v ruke koncentrovanú čistotu. A plus je to viac eko.

DUBOVÉ PILINY
DUBOVÉ PILINY

Pošuchať ruky mydlom po poriadnej fuške nestačí. Hrsť jemných dubových pilín robí z Dirty Sancheza heavy-duty pracanta, ktorého ani smola nezastaví.

TVRDÁ KRUSTA
TVRDÁ KRUSTA

Ale mäkké srdiečko. Toto mydlo je síce účinné, ale nie je to žiadny priemyselný saponát, čo ti hnáty rozožerie na kosť. Vytunené pre domácich majstrov a rybárov.

PEPPER WRAPPER
PEPPER WRAPPER

Najlepšia bodka za dobre urobenou prácou? Drevitá vôňa reznutá ľahkým korenistým kopancom. A ruky také čisté, že na seba mladá rada nechá siahnuť.

 
Sportovní lubrikant na pytel

KOBERCOVÝ NÁLET

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Vždy to od nás dostaneš na rovinu. Mydlo je ako kobercový nálet, ktorý nerobí rozdiel medzi friend a foe. Z rúk okrem rybaciny, špiny a zvyškov motorového oleja zmýva aj prirodzenú tukovú vrstvu, ktorá tvoju kožu chráni pred vysušovaním. Síce sme toto mydlo namixovali tak, aby bolo účinné a zároveň šetrné, ale aj napriek tomu dôrazne odporúčame po každom umytí rukám túto vrstvu pomôcť obnoviť kvapkou kvalitného krému.

Čože, nemáš? Tak ber náš vytunený univerzálny krém Unicreme, je to niečo ako wédečko medzi krémami.

#tab-WHY YOU WANT IT#

  • Tehla čierneho zlata s koncentrovanou náložou čistiacich zložiek
  • Najvyšší kaliber aj na fest zažratú špinu
  • Smoliarom bodnú jemné dubové piliny
  • Vôňa liznutá štipkou korenia/
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-WHY YOU WANT IT#

 

#tab-USE#

Napeň vo vlhkých dlaniach a vydrhni všetko svinstvo, čo sa ti prilepilo na ruky. Spláchni teplou vodou a tehlu čierneho zlata nechaj vyschnúť ideálne v engrybirďom ešuse na mydlo, aka mydelničke. Temnota z neho priam odkvapkáva, tak nech ťa mladá nenechá vypucovať celú kúpeľňu.

PRO TIP: Aj keď sme sa mydlo snažili urobiť čo najšetrnejšie, každé umývanie z kože z podstaty veci stiahne motorový olej alebo rybacinu rovnako dobre ako prirodzenú ochrannú vrstvu. Ruky preto na záver natri krémom.

#tab-USE#

 

#tab-INGREDIENTS#

Toto mydlo na ruky je najvyšší kaliber určený na špinu. Obohatené aktívnym uhlím a hrsťou jemných dubových pilín, aby z rúk vydrhlo aj fest zažratý bordel. Vypeckované zloženie, aby tvoje ruky neboli z umývania rozsekané, ako keby si ich vydrhol oceľovou kefou. Ľahko drevitá vôňa šmrncnutá korením ako odmena za každú dobre vykonanú prácu.

Balenie 100 g

Zloženie:
Sodium Oleate, Sodium Stearate, Voda, Sodium Cocoate, Glycerín, Dubové piliny, Parfum, Konopný olej, Aktívne uhlie, Chlorid sodný, Tetrasodium Iminodisuccinate, Extrakt z Ovsa siateho, Propylene Glycol, Denaturovaný etanol, Sodium Laureth Sulfate, Zložky parfumu (Limonene, Linalool).

#tab-INGREDIENTS#

 

#tab-Food for the bureaucratic red tape#

Ingredients: Sodium Oleate, Sodium Stearate, Aqua, Sodium Cocoate, Glycerin, Quercus Robur Bark Sawdust, Parfum, Cannabis Sativa Seed Oil, Charcoal Powder, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Avena Sativa Leaf/Stem Extract, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Sodium Laureth Sulfate, Limonene, Linalool.

#tab-Food for the bureaucratic red tape#

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pánska kozmetika telo
secondName: 100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: