ZIMNÁ ČAPICA CRIME

€21,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.12.2023

Muklovská čiapka, s ktorou zapadneš medzi tých najtvrdších frajerov ešte pred prvým filcungom. Fajný matroš, ktorý na dvore hreje, pri sčitáku nehryzie. Nesmrteľný čierno-biely vertikálny motív. K nemu integrovaný velcro panel, kam môžeš nahodiť nášivku na sucháč. Jednu mrežovanú dostaneš grátis k čiapke, ďalšie muklovské si môžeš dokúpiť.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

KRÁĽ BASY

Každý mrežami oplieskaný basman ti potvrdí, že čiapka je základ. Okrem tepla na hlave je táto čiapka aj jasný signál, k akému gangu patríš. Či už si cucák (prvýkrát trestaný) alebo profesionálny kriminálnik, určite chceš stúpať v potravovom reťazci. Nebudeš predsa spať vo vetvách (na hornej posteli), ani robiť bažanta (posluhovača), čo džípuje (slúži) druhým. Ukáž, že patríš medzi svojich, a čoskoro budeš basy kráľ!

 

BASY KRÁL
BASY KRÁĽ

Zapadni medzi svojich a vyšplhaj sa na vrchol potravového reťazca. Krim je boj o prežitie, takže podceniť prípravu sa nevypláca. Nahoď čiapku a budeš basy kráľ.

KRIM DESIGN
KRIM DESIGN

Vlákno vyvinuté pre najtvrdšie žaláre sveta. Aby si na dvore nemrzol, uštrikovali sme čiapku z umelej vlny. Hreje, nehryzie a nechutí moliam, takže vydrží veky.

BRUČET AIN’T COOL
BRUČAŤ AIN’T COOL

Väzenie je pre nás rovnaká téma ako motorky. Nemusíš mať nablýskaný harley, aby si dobrú mašinu ocenil. Rovnako tak nemusíš sedieť, aby si si užil mrežovaný motív!

KATR MASTER
LOCH MASTER

Na čiapke nájdeš velcro panel, na ktorom môžeš točiť nášivky na sucháč. Jedna engráčska grátis ku každej čapici, ďalšie si môžeš dokúpiť podľa svojho vkusu.

 
Sportovní lubrikant na pytel

RADŠEJ KŇUČAŤ NEŽ BRUČAŤ

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Nebudeme sa hrať na hrdinov. Bručať nie je cool a rozhodne túto skúsenosť neodporúčame. Ale užiť si parádnu čapicu s ultra originálnymi nášivkami si môžeš aj na slobode. Medzi nami chlapmi, nech hodí kameňom ten, kto nikdy neurobil nič, čo mohlo skončiť parádnym prúserom. Nikto?! To je holt daň za život na plné gule. Tak čiapku ber ako oslavu toho, že všetko dobre dopadlo a ty teraz nehniješ za mrežami.

Nestačí ti nášivka, čo k čapici dávame grátis? Mrkni sa na bradaté aj muklovské motívy pre náročných. .

#tab-To chceš#

  • Umelá vlna, čo hreje a nehryzie
  • Pre muklov, vagabundov aj bláznivé ségry
  • Čierno-biely vertikálny motív
  • Integrovaný velcro panel na sucháč
  • Mrežovaná nášivka grátis

#tab-To chceš#

 

#tab-veľkosť#

Obvod gebule: Taká elastická, že ju natiahne každý bastard. Univerzálny OSFAB. One size fits all bastards.

#tab-veľkosť#

 

#tab-Matroš#

Čiapka je komplet uštrikovaná z umelej vlny – 100 % akrylové vlákna sú mäkké, nehryzúce a čo je do basy najdôležitejšie, nechutia moliam.

Pranie vyriešiš na cimre pekne stručne ručne. Stačí voda do 30 °C s čistiacim prostriedkom na jemnú bielizeň. Tým fachmanom v práčovni čapicu radšej nezveruj, s automatickou pračkou si matroš veľmi nerozumie, navyše by ti ju šmahom niekto zabavil.

#tab-Matroš#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: