Trucker šiltovka

€19,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

This is America! Sieťovaná šiltovka pre všetkých redneckov medzi skalnými fanúšikmi angry gangu. Na čele luxusný velcro panel, v ktorom je vypálený nasratý bradáč. All-black nesmrteľný dizajn. Kvalitný matroš. Univerzálne nastavenie veľkosti pásikom na sucháč. A ľahko polstrované potítko, aby si o nej na gebuli ani nevedel. K tomu nášivka na sucháč s engrybirdím pretekárom grátis.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

CUSTOMIZE IT BRO

Čiernočierny základ, ktorý sadne pri postávaní vedľa hrdzavého trucku aj pri večernom strieľaní na plechovky od piva. Ak ti ale americký redneck nič nehovorí a si poctivý slovenský sedliak, flintu na klinec vešať nemusíš. Aj tu v strednej Európe vieme byť perfektní vidláci, čo si život užívajú v jeho najsurovejšej podobe. Vytuň šiltovku o velcro nášivku s engrybirdím racerom alebo nejakou ostrou hláškou. Len nech všetci vedia, že si jediný svojho druhu.

 

CHYTREJ REDNECK
CHYTRÝ REDNECK

Pokojne truckerku nahoď šiltom vzad. Síce je to trochu barbarstvo, ale keď musíš, tak určite lepšie, než mať krk spálený dočervena ako starý plantážnik.

NEZLOMNÁ SÍLA
NEZLOMNÁ SILA

Narodila sa so zahnutým šiltom. Preto chráň ťa ruka Pána ten šilt narovnávať alebo inak przniť. Ak si na rovné, neostáva než vydržať a dúfať.

TRUCKER POWER
TRUCKER POWER

Vodiči truckov so spotrebou ako snežná rolba leto preklínajú. Ešte ani nesklopíš korbu, už sa gebuľa varí. Sieťka je top riešenie – hlava dýcha a len tak sa nezavarí.

DRŽÍ A NEPUSTÍ
DRŽÍ A NEPUSTÍ

Robustné zapínanie na sucháč drží a nepustí. Ak ideš mulleta (slávny účes vzadupárty-vpredubiznis), v pohode truckerku upevníš aj cez bujnú hrivu.

 
SUMMER BUMMER

GANG GANG!

FIRST COME, FIRST SERVED

Staň sa súčasťou engrybirdieho gangu! Neorganizujeme spanilé jazdy ako Hells Angels, ale keď ťa v tomto niekto zmerčí, hneď pochopí, že si náš. Kozmetika je jedna vec, ale mega nás teší, že ťa berie aj náš merch. Vidieť ťa v našich farbách na ulici je najväčšia radosť, hneď si bežíme po fist bump. Drsnejšieho chlapa z teba handry ani ďalšie doplnky s nasratým bradáčom neurobia, nepomôžu ani s rastom brady ako Beard Doping. Zato sú vstupenkou do tvrdého jadra Angry Beards.

Rozbehni to v nasratom štýle – k šiltovke ber ešte nové engrybirdie červenočervené boxerky alebo multifunkčný tunel!

#tab-To chceš#

  • Top strop vyhotovenie z čistokrvného polyesteru
  • Univerzálne nastavenie veľkosti pomocou pásika na sucháč
  • All-black design v priedušnom sieťovanom vyhotovení
  • Suchý zips na nášivku vpredu a vyšitý Angry Beards tag vzadu
  • Nášivka s engrybirdím pretekárom grátis

#tab-To chceš#

 

#tab-Veľkosť#

Univerzálny unisex. Však my vieme, ako to chodí. Kúpiš ju, lasička, akože pre toho svojho, ale len čo vylezie slnko, už mu mizne z hlavy. Neboj, keď na to príde, sadne aj tebe.

Inak je ale robená na štandardných chlapov, takže ak si metrákové zviera s tekvicou namiesto hlavy, je dosť možné, že v nej budeš vyzerať ako pápež. Na hlavu ju však vďaka praktickému pásiku na sucháč zaručene dostaneš.

V základe má šiltovka obvod 57,5 cm, vďaka zapínaniu to roztiahneš na 63,5 cm a scucneš na 51,5 cm. That’s sucháč power!

#tab-Veľkosť#

 

#tab-Matroš#

Zloženie: 100 % polyester

Na hlave o nej nebudeš vďaka ľahko polstrovanému potítku skoro ani vedieť a sťahovaním na sucháč si ju našteluješ presne na mieru. Vpredu velcro panel s plochou 7 × 5 cm na nášivky so sucháčom, vzadu vyšitý biely nápis ANGRY BEARDS. K tomu nášivka s engrybirdím pretekárom grátis – ďalšie velcro patche si u nás naber podľa gusta alebo vytiahni niečo z domácich zásob.

#tab-Matroš#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: