Pláštenka pre holičov

€29,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Top strop Angry Beards pláštenka pre holičov. Respektíve teda pre zákazníkov, ale ako keby pre holičov. Chápeme sa, nie? Nevymýšľali sme nič prevratné, je to klasická kvalitná pláštenka. Dali sme do nej ale aj kus seba.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

OLD BUT GOLD

Strih ani matroš pláštenky nie je nič prevratné. Stavili sme na osvedčenú klasiku. Do mrte sme ale premakali dizajn a detaily, aby tvoji zákazníci mali top komfort a senza zážitok. Hneď ako cez nich túto krásku z husto tkaného polyesteru prehodíš a patentkou ju zapneš do semišového vyvýšeného goliera, pocítiš váhu zlatej reťaze ako od kráľa rapu. Na tebe potom už bude len vymaznať strih tak, aby sa ako million bucks cítili aj v momente, keď si budú robiť záverečné selfie svojej novej vizáže.

 

ANGRY PLÁŠTĚNKA
ANGRY PLÁŠTENKA

Pri tomto výrobku nebolo veľmi čo vymýšľať, je v podstate rovnaká ako akákoľvek iná kvalitná pláštenka. Dali sme do nej ale kus seba, snáď to oceníš.

BEARDPROOF
BEARDPROOF

Husto tkaný polyester je odolný proti všetkému, čo sa spája so sekaním bírdu. Odráža lietajúce ostré fúzy rovnako ako kvapky vody, potu alebo krvi.

GOLD CHAIN
GOLD CHAIN

Dopraj zákazníkom pocit váhy reťázky za päťstotisíc evri na vlastnom krku. Nech si u teba cvaknú selfie v zrkadle, budú cool ako Rytmus.

NASTAVITELNOST
NASTAVITELNOST

Vyvýšený golier sme posiali patentkami, aby si mohol pláštenku nastaviť na mieru každého zákazníka. Sme proste vizionári.

 
Holičská pláštěnka

SWAG AKO SVIŇA

poctivý český výrobek

Engrybirdia pláštenka je jednoducho srdcová záležitosť. Funkcie ponúka rovnaké ako konkurencia (snáď teda okrem toho pevného goliera, ktorým možno neposedných hostí skrotiť pomocou decentného priškrtenia), ale keď nás miluješ, nie je čo riešiť. Robí to, čo má, je svojská, a my budeme neskutočne vďační, keď ju uvidíme v profi holičstvách aj pri neofiko domácich prerezávkach niekoľkých fellas.

#tab-To chceš#

  • Top strop holičská pláštenka
  • Zvýšený golier
  • Zapínanie na patentky
  • Reťázka za päťstotisíc evri
  • Masakrálna štýlovka

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Hovoriť ti, ako sa na pláštenku sadá, by bolo totál cez čiaru. To zase odtiaľ potiaľ. Povieme ti ale, že ju v pohode môžeš umyť mokrou handrou s trochou čistiaceho prostriedku. Umývaj podľa potreby a uváženia, vždycky však nechaj dobre vyschnúť.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

El Clásico polyesterová pláštenka na holenie. Matroš je vodoodolný a husto tkaný, aby sa doň fúzy nezabodávali. Inak je 154 cm dlhá a 138,8 cm široká. Je to tak, 140 už proste bolo too much. Zapína sa na patentky, ktoré sú nasekané vo vyvýšenom golieri.

#tab-Konštrukcia#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: