Plácačka na ruku

€39,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Hlavne zachovaj štýl! Ak ťa berú asfalt trhajúce mašiny, uctievaš bohov severského Asgardu alebo to len máš rád tvrdé, tento kultový kúsok musíš mať v zbierke. Vo dne remeň z poctivej kože na ozdobu zápästia, v noci nekompromisné trestadlo. Pekne koža na kožu, ak nám rozumieš. Angry design, čo sa skvele dopĺňa s nasratými prsteňmi. Navyše praktická kapsička na bankovky.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

KOŽA NA KOŽU, TÁ SADNE

Ideálne rovno na holú. Okoreníte si s mladou večer kvapkou obojstranne vítaného výprasku? Alebo si len ozdob ruku kultovou vecičkou, ktorú ti kámoši budú závidieť. Ako všetko čierne zlato sme aj tento multifunkčný nátepník dokonale vyladili. Poctivá hovädzina, kovové nity a perfektne schovaná praktická kapsička na bakšiš. Pohotovostná rezerva pre barmana alebo platba prievozníkovi. Čo sme počuli, tak Cháron zatiaľ karty neberie.

 

ZACHOVAJ ŠTÝL
ZACHOVAJ ŠTÝL

Doba je divoká, ale ty zachovaj pokoj. A štýl. Nasaď si nadčasový kúsok, ktorý je v móde už od dôb Vikingov. Poctivá koža, železo a žiadny bullshit.

UPLEŤ SI BIČ
UPLEŤ SI BIČ

Lasička, upleť si na seba bič. Nadeľ svojmu pánovi tento nátepník a schválne ho trošku nahnevaj. Trestať ťa bude nežne, ale dlho. Tak ako to máš fakt najradšej.

ZLAŤÁKY SO SEBOU
ZLAŤÁKY SO SEBOU

Či už vyrážaš na koncert AC/DC, alebo venčíš svojho Harleja, lováky sa hodia vždy. Využi tajnú integrovanú kapsičku, pretože barman aj Cháron furt najradšej cash.

ANGRY MERCH
ANGRY MERCH

Keď si nasratý, nie je čo riešiť. Kúpeľňa preteká kozmetikou, ale ty stále nemáš dosť. Nahoď nasratý merch, tvrdé jadro engrybirdieho gangu už na teba čaká.

 
Sportovní lubrikant na pytel

GANG GANG!

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Staň sa súčasťou engrybirdieho gangu! Neorganizujeme spanilé jazdy ako Hells Angels, ale keď ťa s týmto niekto zmerčí, hneď pochopí, že si náš. Kozmetika je jedna vec, ale mega nás teší, že ťa berie aj náš merch. Vidieť ťa v našich farbách na ulici je najväčšia radosť, hneď si bežíme dať fist bump. Drsnejšieho chlapa z teba handry ani ďalšie doplnky s nasratým bradáčom neurobia, nepomôžu ani s rastom brady a fúzov ako Beard Doping. Zato sú vstupenkou do tvrdého jadra Angry Beards.

Chceš viac? Mrkni sa napríklad ešte na toto tričko, čo má fakt gule, alebo masívny prsteň nasratosti.

#tab-To chceš#

  • Vo dne nátepník, v noci trestadlo
  • Prvotriedna koža, kovové nity, angry design
  • S kapsičkou na bakšiš pre Chárona a barmana
  • Hard lover, ale cez koleno ohýba nežne
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Veľkosť#

Pruh kože široký 6 cm. Máš dve možnosti zacvaknutia patentiek, buď na obvod 20,5 cm, alebo 22,5 cm. Nátepník v pohode sedel na všetky laby, na ktoré sme ho skúšali, tak ak bude malý, chceme foto!

#tab-Veľkosť#

 

#tab-Matroš#

Zloženie:
100 % hovädzina
Kovové nity

Poctivý remeň z kože, ktorý vyzerá ako nátepník, ale funguje aj ako plácačka neposlušných dievčat. K tomu integrovaná schovka na lóve a čisto-čistý angry design. Kultový predmet do zbierky každého nasratého bradáča.

#tab-Matroš#

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JS Avatar autora | 24.9.2023
Doteraz som si myslel , že mám ten správny nasratý image :D Ale až s týmto náramkom je to dokonalé :D Vynikajúcí matroš a čo ocenujem asi najviac je tá skrytá kapsa :D vďaka nej sa mi už nikdy nestane, že by som nemal na pivo :D Chlapci len tak ďalej :D
5
MK Avatar autora | 29.7.2023
Fajnový remeň na ruku! Kvalitná hovädzina, kvalitné šitie a ešte aj skrytá kapsa. Skvele dotvorí imidž engri fikinga. 😁😉🤘Akurát do nej nevojde kreditka. Ale na to to nebolo stavané. Stay angry, stay brutal!🤟🤟🤘🍻

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: