Náramek Oath Ring

€39,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Keď dá chlap slovo, je to navždy. Jedno podanie ruky, jeden fist bump a je to podpísané. Tento hlboký princíp fungovania sveta sme vtlačili do kusa chirurgickej ocele, aby sme ho z éry Vikingov a tvrdých severských bohov preniesli do dnešných dní. Štýlová ozdoba nabitá surovou férovosťou. Zbalená v štýlovej plechovke, ktorá odolá zubu času.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

NASTAV päsť

Ťuk päsťami, až iskry z prsteňov lietajú, k nám už proste patrí. Preto sme tradičný fist bump zapracovali do náramku, ktorý sme dotiahli nasratým bradáčom. Čo na kombináciu posvätných vikinských náramkov a engrybirdieho gangu hovorí Odin, sa zrejme dozvieme až vo Valhalle.

 

SILA VIKINGOV
SILA VIKINGOV

To najlepšie zo starých čias vtlačené do poriadneho kusa chirurgickej ocele, ktorý bude zdobiť tvoju ruku až do skonania sveta.

BEARDED OATH
BEARDED OATH

Arm ringom sľubuješ, že budeš s bratmi z gangu stáť bok po boku, keď začnú všade lietať valkýry. Alebo sa ti proste len páči, whatever. Je tu pre teba.

FIST BUMP
FIST BUMP

Päsť na päsť až iskry lietajú, to k nám proste patrí. Značka engrybirdieho gangu, ktorú sme zapracovali do náramku dotiahnutého nasratým bradáčom.

ŠTÝLOVÁ PLECHOVKA
ŠTÝLOVÁ PLECHOVKA

Plechovka je miesto, kam náramok bezpečne uložíš, keď práve nebude zdobiť tvoju pracku. A ak je to darček, vyriešili sme ti balenie – takto je ready robiť radosť.

 
NOT FOR EVERYONE

NOT FOR EVERYONE

NOT FOR EVERYONE

Šperkosy všeobecne nie sú pre každého chlapa. Pre niekoho je veľa už prsteň, pre druhého tak akurát. A tretí by si nechal prišiť prst, len aby mal miesto na ďalší. Každý sme iný a táto záležitosť nie je pre všetkých. Kus ocele na ruke je rozhodne cítiť, pri manuálnej práci určite prekáža, ale to je možno jeho kúzlo. Je to ako so sľubom – aj oath ring ťa trochu zaťaží. Ale presne takéto zaťaženie ako chlapi niekedy potrebujeme. Len tak totiž pri prvom závane sukne neodplávame!

#tab-To chceš#

  • Štýlový náramok z chirurgickej ocele so štipkou vikinstva
  • Ťuk päsťou bratov, až iskry lietajú
  • Jedna veľkosť, ktorá padne všetkým
  • Nabitý surovou férovosťou severských bohov
  • Štýlová darčeková plechovka

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Nahoď náramok na zápästie a prenes do dnešných dní kus starého sveta. Sveta, v ktorom chlapi boli chlapi, slovo sa držalo a žilo sa, akoby nebol zajtrajšok, keďže ten nie vždy prišiel.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Náramok ukovaný z poctivého kusa chirurgickej ocele oháknutý do zlatej košele zasvinený černotou našich sŕdc.

Rozmer: 7 cm v priemere s 3,8 cm dierou na ruku

Materiál: nerezová oceľ pozlátená 18kt zlatom a čiernená šperkárskym olejom

#tab-Konštrukcia#

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JM Avatar autora | 23.1.2024
Náramok vyzerá ozaj skvostne. Kombinácia zlatej a čiernej je výborná. Každý kto ma s ním vidí chváli a aj vypytuje, odkiaľ to mám. Originálny je hlavne tým, že ho nemá na paprče každý muž. No hold my fanúšikovia Angry Beards sme okrúžkovaní a poznáme sa teda už na diaľku. Teda tí, ktorí náramok majú :-)
5
GG Avatar autora | 24.12.2022
Fajny náramok , stylovka riadna
5
M Avatar autora | 19.12.2022
Zdar borci…začnem tým, že naramok je v šikovnej a dizajnovej krabičke. Náramok sám o sebe vyzerá super, niečo na štýl elegantno-drsný look. Váhu netreba riešiť, pokial nemáš ženské zápästie. Na moju tlapu sedí výborne, trošku som sa popasoval s nasadením, hold chce to skill na úvod. Jednoznačne odporúčam do komba aj s ringom, vtedy ti to pridáva 5 bodov do drsnosti, čo z teba spraví beard mastera :P
5
MM Avatar autora | 19.12.2022
Super nad mieru spokojný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: