Suchý zips na uchytenie vlasov

€5,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Vyholené boky na krátky fade, hore disconnected undercut alebo rovno štýlový slickback. Aby si nezastrihol vedľa a mal voľné pole pre triky so strojčekom, žehličkou alebo stylingovým prípravkom. Stačí dlhé vlasy ulízať do bezpečnej zóny týmto sucháčom. Ak nie si barber, určite túto vychytávku ocení tvoja domáca kaderníčka. Top kvalita. Dva kusy v balení. Tak let’s rock!

Detailné informácie

vyhoda
Doprava ZADARMO
V košíku Angry Beards, Busy B a Calm B sčítame dokopy.
vyhoda
Doručujeme čo najskôr
Objednaj a zaplať dnes do 9:00, pozajtra rozbaľuj.

Podrobný popis

LICK IT TO GRIP IT

Suchý zips na vlasy je praktickým pomocníkom každého barbera a kaderníčky. Vlasy, čo majú zostať na hlave, odprace z cesty ostrým nástrojom a strih je potom úplne bez nervov. Rovnako tak žehlenie alebo finálny styling. Ak ťa strihá tvoja mladá, určite by hair gripper ocenila, ale inak je to vychytávka určená hlavne pre profíkov, čo vedia strojčekom rozbehnúť úplné kissácke sólo!

 

FADE FRENZY
FADE FRENZY

Kto dneska od barbera neodchádza z fadom, akoby ani nebol. Pre triky strojčekom na bokoch je však dôležitá príprava – odprac háro z cesty ostrým a nažhaveným nástrojom.

ROCK BABY
ROCK BABY

Dizajn je inšpirovaný rockovými máničkami. Či už v tom vidíš kissácku show, alebo kultové logo valiacich sa šutrov, s hair gripperom bude strih poctivý rock!

TOP STROP
TOP STROP

Kvalita určená do rúk profíkom. Vlasy sucháč nemilosrdne scvakne a nikam nepustí. Milión použití a stále bude mocne držať.

HAIRCUT UNLIMITED
HAIRCUT UNLIMITED

Undercuty, slickbacky, mullety, pompadoury, comb overy, side party. Akýkoľvek účes sa rozhodneš týpkovi na hlave vyčariť, sucháč je dobré mať v pohotovosti.

 
Sportovní lubrikant na pytel

PROFI BARBER

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Čierne zlato má svoje miesto hneď vedľa zrkadla. Nielen vedľa toho, v ktorom sa obzeráš každé ráno. Ale aj vedľa toho obrovského zrkadla, v ktorom hltáš každý pohyb strojčeka v ruke tvojho barbera, keď kúzli dokonalé fady. Máme pocit, že nie je na čo čakať a začíname robiť matroš určený tým najnáročnejším – barberom a ich zákazníkom. Ale ak nestíhaš pozdraviť svojho miestneho holiča, pokojne si strihni súkromný rituálik pekne doma a so všetkým, čo k nemu patrí

Skús napríklad ďalší level holenia britvou. Stačí na úplnom začiatku kvapnúť ešte pre-shave oil, a britva po koži poletí jedna radosť. Ďalšia z vychytávok určených profíkom a ultimátnym fajnšmekrom.

#tab-To chceš#

  • Praktická vychytávka, čo šetrí nervy všetkým strihačom
  • Ulíže háro, aby sa neplietlo pod ostrie
  • Top kvalita určená do rúk profíkom
  • Dva samostatné kusy v balení
  • Angry design v rockovom rytme

#tab-To chceš#

 

#tab-KONŠTRUKCIA#

Suchý zips na vlasy zo 100 % polyesteru. Rozmer 11,9×5,4 cm (+/- 1 mm tolerancia). V balení rovno dva kúsky.

#tab-KONŠTRUKCIA#

 

#tab-Použití#

Rozlep dve časti suchého zipsu, naber vlasy a potom ich zopni niekde pekne mimo dosahu ostria. A ak ti nejaká divočina ešte zostala, máš v zálohe druhý kúsok hair gripperu.

#tab-Použití#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: