Fén Mjölnir

€52,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Preč sú časy, keď chlap musel brať do ruky ružový fénik svojej mladej. Ukovali sme prvý fén určený čisto do chlapských paprčí, za ktorý by Odin obetoval aj ľavé oko. Perfektný darček pre každého, kto je hoden a Mjölnir pozdvihne. Až 2 000 wattov čistej sily, takže sa divíme, že netreba zbroják. K tomu dva módy severského hrmenia a tlačidlo aktivujúce instantnú smrť.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

FENUS MAXIMUS

Nič také na svete ešte neexistuje. Fény bývali len pre ženské. Ružové a elegantné. My sme na oltár bohov priniesli Mjölnir. Pretože aj chlapi si zaslúžia fénovať bez toho, aby sa im gule scvrkávali a pinďúr menil na kliťák. Bodka za unisexovými fénmi. Za utláčaním a scvrkávaním. Táto záležitosť je ukovaná do chlapských papŕč. Keď Valhalla zavolá, ty budeš pripravený.

 

GODLIKE TOOL
GODLIKE TOOL

Funkčný dizajn inšpirovaný Vikingami a bohmi severského Asgardu. Upravené vlasy aj bradu môžeš mať aj bez kradnutia ružového féniku svojej mladej.

ALMIGHTY POWER
ALMIGHTY POWER

Až 2 000 wattov nekompromisnej sily. Taký mocný nástroj, že silnejší by ani Ragnar neukočíroval. Rukoväť v softshellovom rukáve, aby ti tá sila nerozdriapala mozole.

INSTANT DEATH
INSTANT DEATH

Aktivuj instantnú smrť stlačením tlačidla s Vegvisirom. Nažeň objem prúdom vlažného vzduchu. Stačí držať hneď od spustenia a háro od končekov prefúknuť.

MODES OF THUNDER
MODES OF THUNDER

Dva módy severského hrmenia na šetrné vysušenie, ktorými vlasy aj bradu usušíš až na 90 percent. Dvojka na styling, čo to zafixuje do finálneho tvaru.

 
Mjolnir hairdryer

DAR OD BOHOV SEVERU

Mjolnir

Mokré háro alebo bírda osuš uterákom, čo to dá. Fénuj ich potom od korienkov ku končekom pekne na jednotke, horúcim vzduchom dotiahni finálny styling. Týmto postupom vlasy ani bradu zbytočne nepripečieš, pretože to by ťa časom určite mrzelo. Na nahnanie objemu sa ti môže šiknúť vychytaná funkcia instantnej smrti, stačí stlačiť bájny Vegvisir. Radi sa hrajkáme, takže sme sa aj na Mjölnire poriadne vybláznili. Toto ťa bude baviť!

Chceš dať bírda do laty bez fénovania? Možno by ťa zaujímal tento praktický vysokofunkčný narovnávač klincov Beard Straightener.

#tab-To chceš#

  • Prvý fén kovaný na mieru chlapom
  • Až 2 000 wattov čistej sily a bez zbrojáku
  • Dva teplotné módy severského hrmenia
  • Tlačidlo pre instantnú smrť vlažným vzduchom
  • Zvládne šetrné vysušenie aj nekompromisný styling

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Fénovanie vlasov a brady nie je súťaž o čo najrýchlejšie vysušenie. Je to rituál ako každý iný. Mokrý porast vysuš uterákom, čo to dá, až potom fénuj. Vždycky začni na jednotke a postupuj od korienkov ku končekom, kým to nie je skoro suché. Horúcim vzduchom potom dotiahni styling do finále.

PRO TIP: Pri finálnom tvarovaní sa neboj do hára poslať stylingový prípravok, do brady a fúzov pokojne balzam alebo vosk. Zafénuj to horúcim vzduchom a do konečnej podoby dolaď hrebeňom alebo kefou.

PRO PRO TIP: Instantnú smrť stláčaj hneď pri zapnutí fénu, ešte než sa stihne rozžeraviť. Od končekov prefúkni vlažným vzduchom všade, kam potrebuješ nahnať objem.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Prvý čisto chlapský fén inšpirovaný Thorom kovaný priamo do tvojej ruky. Masívny výkon 2 000 wattov, dva módy fučania a tlačidlo pre instantnú smrť vlažným vzduchom. Smrtiaci v celom dosahu prívodného kábla, ktorý má božských 1,7 metra.

#tab-Konštrukcia#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: