Poštovné zadarmo pri objednávke nad 39,90 €.
Späť do obchodu

Registrácia

Súťaž o doživotnú zásobu kozmetiky

V decembri oslávime dva roky s vami a povedali sme si, že bude mega originálne namiesto toho, aby sme darček očakávali, ho dáme vám. To tu ešte nebolo, čo?

Je to klišé ako prasa, ale príde nám to pekné. Čo tu ešte nebolo je to, o čo hráme. Dlho sme uvažovali o čo súťažiť. Dobré nám prišlo dať pár zlatých kupónov do balíčkov a vziať vyvolených do Angry Bearďáckej továrne na kozmetiku. Lenže to nie je až tak zaujímavé, ako by sa v romantických predstavách mohlo zdať.

 

TAKŽE O ČO VLASTNE BUDEME HRAŤ?

Budeme súťažiť o doživotnú zásobu kozmetiky. Konkrétne jednému výhercovi budeme posielať každý druhý mesiac 3 výrobky, podľa jeho vlastného výberu a to až do konce života. Ak berieme priemernú cenu výrobku 11‎ ‎€ a to, že tu budeme my aj výherca aspoň 50 rokov, tak tu hráme o cenu, v hodnote viacej ako 10 000 ‎€. Naviac robíme maximum, aby sme sa stali komplexnou kozmetickou značkou. Môžeme prezradiť, že máme v atestácii šampón na vlasy, tonikum na vlasy a ďalšie vecičky, po ktorých prahnete. Veríme teda, že cenu ocení aj niekto, kto nie je fúzač srdcom aj duší, hoci by sme to samozrejme priali skôr nejakému fúzačovi.

 

PRAVIDLÁ

1. Súťažíme do konca tohoto roku, teda až do 23:59:59:69 31. 12. 2019

2. Objednať a do poznámky dať AngryBeards4life. Do zlosovania bude zaradená každá objednávka s tymto heslom v poznámke. Môžete teda objednávať aj opakovane. 

A to je všetko, nič komplikovaného, na poznámku fakt nezabudnite, podľa toho budeme filtrovať ľudí do losovania.

Losovať budeme 1. 1. 2020, pokiaľ to aspoň trochu telesný stav dovolí a počnúc januárom začneme posielať vybrané výrobky.

 

Výrobky budete môcť vždy vyberať/meniť, budú to ale musieť byť jednotlivé produkty, nie bundle, ani set alebo podobne. Do budúcna si vyhradzujeme právo vyčleniť z tohoto daru produkty, ktoré by boli príliš drahé. Prípadne ich poslať len raz a nie opakovane, aby si niekto neurobil obchod www.lacnejsiangrybeards.sk a nepredával tam veci, ktoré mu budeme posielať.

 

Toto je asi všetko, keby čokoľvek nebolo jasné, neváhajte napísať.

Let the game begin.

 

Späť do obchodu