Set na holenie so shavettou Žižka

€58,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Všetko, čo chlap potrebuje na holenie. Hovoríme holenie, ale za zhodenie bírdu rozdávame bany, takže, samozrejme, myslíme zaholovanie kontúr, čistenie zbytočných chlpov na krku a ďalšie parády, ktoré bradu pozdvihnú na novú úroveň. V sete nájdeš gél na holenie, poctivé hovädo medzi shavettami Žižku spolu s piatimi žiletkami Derby Premium, balzam po holení a engrybirdie náplasti, keby náhodou.

Detailné informácie

Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

FIKY FIKY, BOOM BOOM

Shavetta je nástupcom klasickej britvy na holenie. Jediný rozdiel je v čepeli. Shavetta žiadnu nemá a vkladajú sa do nej jednorazové žiletky. Tým odpadá starosť o brúsenie a obťahovanie ostria. Pocit z tradičného holiaceho rituálu a presné kontúry stále ostávajú. Žižka presne tieto tradície oslavuje. Konštrukciu sme vyladili z ocele a dreva, aby tento „macek“ odolal času. Žiadne odľahčenie, aby ruka nebolela, tu však nehľadaj. Toto je masívny nástroj z dôb, keď sa ešte veci vyrábali poctivo. Ak by si mal slabosť pre minimalistické štýlovky, máme ešte rovnaký set s minimalistickou shavettou Garrigue.

 

CAKOMPRASK
CAKOMPRASK

Komplet vercajch na holenie. Transparentný gél, aby si si videl pod čepeľ. Jedovato ostrá shavetta. A balzam na upokojenie nasratej kože. Viac nepotrebuješ.

POCTIVEJ TOP
POCTIVÝ TOP

Žižka navodzuje rovnaké pocity, ako všetko vyrobené v dobách, keď sa veci nešudili. A naše kozmetické hmoty sú top strop dotiahnutý kvapôčkou vône Jack Saloon.

PAPER GIFT BOX
PAPER GIFT BOX

Túto parádu môžeš nadeliť rovno tak, ako ti príde. Je vypimpovaná do najmenšieho detailu, ready na to urobiť radosť.

EXKLUZIVNÍ NÁPLASTI
EXKLUZÍVNE NÁPLASTI

Jediná možnosť, ako sa dostať k exkluzívnym engrybirdím náplastiam, ktoré zachránia každú situáciu, v ktorej ruka zlyhala.

 
Sada na holení s shavettou Žižka

FRAJERINA, KTORÚ MUSÍTE MAŤ

 

NENASRAŤ KOŽU

Shavetta na holení. Luxusní provedení

Aj ten najšetrnejší prejazd ostrej čepele kožu nasiera a zbavuje ju ochranných vrstiev. Navyše v nej zostávajú ranky, takže ak nechceš byť pár hodín po holení osypaný ako muchotrávka, do setu sme ti šupli aj dve nevyhnutné pomôcky. Prvá je transparentný gél, ktorý znižuje trenie pod čepeľou, a koža si tak ani nevšimne, že si ju zbavil fúzov. V géli je síce pár ošetrujúcich látok, ale keďže ho okamžite zmývaš, je nutné si po holení koži udobriť after-shave balzamom, ktorý jej helfne s regeneráciou a výživou.

Ako je u nás zvykom, všetko je dotiahnuté do posledného detailu. Obe kozmetické hmoty sme šmrncli kvapôčkou vône Jack Saloon, takže sa ti to nebude mlátiť s parfumom MORE alebo olejom na bradu a fúzy. Shavettu dostaneš vo fajnovej pošve. A aby set poslal do kolien aj najtvrdších bradáčov, pridali sme doň frajerské náplasti.

#tab-To chceš#

  • Komplet set na holenie
  • Transparentný holiaci gél s technológiou supersklzu
  • Poctivá shavetta Žižka aj so žiletkami, ktorú zdedia tvoji potomkovia
  • Delikátny balzam po holení s náplasťami, keby náhodou
  • Všetko v darčekovej krabici ready na to urobiť radosť

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Stručne a rýchlo ti povieme, ako sa na lopatu sadá, komplet návod potom nájdeš pri jednotlivých výrobkoch.

Gél na holenie – Nanes tenkú vrstvu gélu na kožu, ktorú plánuješ oholiť. Decentne vmasíruj a hneď začni holiť, čo len hrdlo (alebo líca) ráči. Vždy s perfektne ostrou žiletkou v shavette a v smere rastu, nech sa vyhneš zbytočnému podráždeniu. Pri zaholovaní kontúr s transparentným gélom nemôžeš zakopnúť, pretože si celý čas vidíš pod čepeľ.

Shavetta – Žiletku ešte v papieri zlomíš napoly (áno, obe polovice sa dajú použiť), odklopíš poistku na konci shavetty, rozdelíš listy ramena a vložíš dovnútra polovicu žiletky. Priklopíš na ňu rameno a následne vrátiš poistku. A si ready na pokos. Či už pôjdeš len do ladenia kontúr, alebo sa pustíš aj do krku, shavetta ťa (snáď) nezabije. Z ostria trčí len 0,5 mm, takže sa ani vyklepaní začiatočníci neprerežú veľmi hlboko.

Balzam po holení – Po holení kožu osuš a nanes na ňu primerané množstvo balzamu. Rozotrieť, ale nemasírovať. Koža je nasratá už z toho, ako si sa na nej vybláznil ostrím, preto radšej hada bosou nohou ďalej nedráždi. Priestor na chyby je ale minimálny, takže bez obáv do toho.

No a keby náhodou ruka ušla, prikladáme aj nasraté náplasti, s ktorými nebude hanba ukázať sa na verejnosti.

Na blogu sme pre začiatočníkov pripravili podrobný návod Ako sa správne oholiť.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Do pevného plechového boxu sme narvali všetko, čo chlap na poriadne holenie potrebuje.

Gél na holenie 1 tuba 250 ml (zloženie pozri Gél na holenie Saloon)

Britva na holenie Shavetta Žižka a balenie žiletiek Derby Premium (konštrukcia pozri Shavetta Žižka)

Balzam po holení 1 tuba 150 ml (zloženie pozri Balzam po holení Saloon)

Angry Beardie náplasti 3 náplasti s nasratým bradáčom

#tab-Konštrukcia#

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AJ Avatar autora | 28.11.2022
je to darček pre syna verim že bude maxi spokojnost
5
M Avatar autora | 19.7.2022
Manžel je veľmi spokojný. Aj vôňa je krásna. Normálne sa ho bojím sa ho vypustiť do terénu! :D
5
FG Avatar autora | 29.12.2021
Holiaci gél perfektne kĺže Shaveta sa veľmi dobre drží a je kvalitne spracovaná v kožennom púzdre Gél po holeni príjemne chladí a dobre hydratuje pokožku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: