Set 007

€52,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.6.2023

Život je plný misií, ktoré chlapa dostanú na nečakané miesta. Sada 007 sa perfekt hodí na každý ples, smart dress večierok alebo svadbu. Štýl dodá šik kravata, nasraté manžeťáky a vreckovka. Akčnú operáciu typu skočná polka alebo únos nevesty kryje Antistick. Sedavejšie vyťažovanie informácií pri pive alebo partičku pokeru s megazloduchom zas Antisweat. Zbalené do terénu v štýlovej plechovej krabici.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

SHAKEN, NOT STIRRED

Ako máš rád svoje martini? Radšej si dáš pivo? My tiež. Ale každého chlapa život občas vyšle na misiu, ktorá si žiada sačko a košeľu. A keď do gala, tak v poriadnom štýle. Všetky vychytávky v tomto sete pripravil Q presne pre teba, nasratého agenta s povolením zabíjať. Keď budeš na plese naháňať sukne, Antistick rozšíri paletu tvojich tanečných pohybov, pretože ťa nebudú brzdiť gule prilepené k stehnu. A ak by si sa rozhodol pre pokerové stoly v kasíne, s Antisweatom ti prejdú nehorázne bluffy, pretože tvoj podvozok zostane suchší ako saharská púšť.

 

Krevetové tango
Krevetové tango

Umelý hodváb tkaný s ľahkým šrafovaním. Na špičke kravata šmrncnutá skrytým bradáčom. Zvládne degustácie, tanečky aj nočné vyvádzanie v hotelovej izbe.

Buržoázna vreckovôčka
Buržoázna vreckovôčka

Čierno-zlatá vreckovka s potlačou pravých chlapských artefaktov. Nenos ju zmuchlanú v gatiach, ale pekne nariasenú v náprsnom vrecku, nech ju svet vidí.

Nasraté manžeťáky
Nasraté manžeťáky

Manžetové gombíky také fajnové, že ak pre ne ešte nemáš košeľu, toto je dôvod na zmenu. Objednaj engrybirdí Set 007 a rovno si po jednu skoč do Lewina.

Gule ťa nezradia
Gule ťa nezradia

Dve najmocnejšie zbrane, bez ktorých žiadny agent do terénu nevyráža. Podľa charakteru misie vyber buď prípravok na zníženie trenia alebo dezodorant.

 
ST-007-22W37-1400px-1_NEW

CHVÍĽKA PRE CHLAPA

Len chlap a jeho vercajch

Len chlap a jeho vercajch. Pripúšťame, že intímna kozmetika je trošíčku netradičná záležitosť. Nie je to však žiadna hanba a každý, kto má vercajch, mal by mať aj gule na to, aby sa oň staral. Mohlo by sa zdať lákavé prizvať na pomoc s aplikáciou žabu, no varujeme ťa, že starostlivosť o podpalubie môže vyvolať búrku v nadpalubí.

Agent nemá v teréne bojovať s mieškom. Ruky potrebuje voľné, nie večne zamestnané odliepaním gulí. Preto do setu 007 prihadzujeme aj legendárne Calm Balls kombo – Antistick, abys nemusel pytel odervávat co krok od stehna, a Antisweat, aby si nemusel vajcia driapať od stehna a Antisweat, aby si operácie na hrane dával bez kvapky potu.

#tab-To chceš#

  • Decentná kravata s takmer neodhaliteľnou úrovňou nasratosti
  • Buržoázna vreckovka do najvyššej spoločnosti
  • Manžetové gombíky s nasratým bradáčom
  • Antistick a Antisweat, ktoré pokryjú široké spektrum misií
  • Štýlová plechová krabica

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

KRAVATA + GOMBÍKY + VRECKOVKA: Nauč sa všetkých tridsaťsedem kravatových uzlov a dvadsaťdva spôsobov skladania vreckovky do náprsného vrecka saka. Alebo povedz mladej, tá by to mala vedieť od prírody.

ANTISTICK: Naber množstvo úmerné ploche tvojho mieška a zľahka ho v dlaniach roztri. Potom len rovnomerne nanes na celé gule a zvyšky z rúk otri o stehná a podgulie, nech znížiš priľnavosť na absolútne minimum.

ANTISWEAT: Dezodorant patrí na suché a ideálne čisté gule pre maximálnu vstrebateľnosť. Na celý miešok nanes tenkú vrstvu a chvíľku počkaj, kým uschne. Ak si to niekde prehnal, biele miesta opráš. Použi, keď hrozí, že pôjde do tuhého, ale pokojne aj len tak pre zicher.

#tab-Používanie#

 

#tab-Zloženie#

Plechová krabica nadupaná tým najlepším, čo Q v laboratóriu našiel. Kravata, gombíky, vreckovka a mocná dvojka výrobkov radu Calm Balls.

KRAVATA + GOMBÍKY + VRECKOVKA: Čierna kravata a vreckovka zo 100 % umelého hodvábu. Kovové manžetové gombíky.

ANTISTICK: Celé kúzlo Antisticku spočíva vo vyváženom pomere vazelíny lekárskej kvality, minerálneho oleja a silikónov. O gule sa nebesky stará extrakt z čajovníka čínskeho (matcha), extrakt z chmeľu a ethyl ferulate (antioxidant používaný proti starnutiu kože). Antistick je prevoňaný gerániovou silicou, silicou z červeného pomaranča a tiež trochou mentolu. Ten pridávame ako ľahký kopanec sviežosti, ktorý tie naše potvorky zavreté furt v trencliach potrebujú ako koza škrabkanie. Aj keď škrabkanie teda vajcia potrebujú tiež.

Balenie 84 g

Zloženie ANTISTICK

ANTISWEAT: Antisweat je šetrný oleogél plný kremíka a škrobu, ktoré absorbujú nežiaduce tekutiny, pot a mastnotu. Vlhko však nie je jediným problémom spotených vajec, ďalším je typická vajcová aróma. A preto v zložení nájdeš napríklad extrakt zo šalvie a ďalšie látky bojujúce s telesnými pachmi. Aby si mal gulostroj ako z katalógu až do dôchodku, pridali sme do Antisweatu aj glycerín a extrakt z čajovníka čínskeho (matcha), ktorý je plný vitamínov a minerálov.

Balenie 150 ml

Zloženie ANTISWEAT

#tab-Zloženie#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: