Poštovné zadarmo pri objednávke nad 39,90 €.
Späť do obchodu

Registrácia

Vratné láhve

#EKOBEARDS #ZACHRÁŇMELESY

Ako je zvykom zbierať fľaše do basy a vziať si za ňu novú, tak by sme chceli zaviesť vracanie našich skiel. Sú pre nás cenné a príde nám škoda ich vyhadzovať. Robili sme si menší prieskum, niektorí z vás to možno zaznamenali. Ukázalo sa, že veľa z Vás je používa na skrutky, špendlíky svojich drahých polovičiek a podobne. Taktiež sa ukázalo, že dobre slúžia aj na uschovávanie Holandskom preslávených kvetín, tulipánov. Pokiaľ sa Vám ale fľaštičky/nádobky len váľajú doma, prípadne ich vyhadzujete, je to večná škoda.

Presne pre tých z vás, ktorí to tak majú, sme vymysleli vratné fľaše. Všetky fľaštičky/nádobky od našich výrobkov nám môžete vrátiť, my ich pripravíme na ďalšie naplnenie a znovu použijeme.

VratneLahve_1

SYSTÉM NA VRATENÍ JE DVOJAKÝ

Prvá možnosť sú zberné miesta. Barberi a obchody, ktoré sa rozhodnú s nami do toho ísť (viď mapka nižšie), od vás prázdne fľaštičky//nádobky vezmú a schovajú ich. My ich vždy za nejaký čas prídeme navštíviť a prázdne fľaštičky/nádobky si vyberieme.

Druhá možnosť je poslanie cez Zásielkovňu. Napíšete nám na e-mail, že sa Vám už nahromadilo aspoň 6 skiel. My vám pošleme etiketu na Zásielkovňu, aby ste nič neplatili, skla zabalíte, nalepíte na balík etiketu a podáte to na ktorúkoľvek pobočku Zásielkovne. Ideálne by bolo takto posielať aspoň 6 nádobiek, aby sme na poštovnom neskrachovali.

VratneLahveOK

ZA TO, ŽE S NAMI DO TEJTO EKO AKCIE PÔJDETE AKO POĎAKOVANIE VÁM, ROVNAKO AKO PIVOVARY DÁVAJÚ 3 KORUNY, AJ MY VÁM DÁME ODMENU. ZA VRÁTENIE SKIEL OD NÁS DOSTANETE 10 KČ/KS ZĽAVU NA ĎALŠÍ NÁKUP. VIEME, ŽE TAKÉTO ZNOVAPOUŽITIE FĽAŠÍ JE KVAPKA V MORI, ALE ONO SA TO VŠETKO SPOČÍTÁ A KAŽDÁ KVAPKA POMÔŽE.

 

NÍŽŠE VIDÍTE MAPU BARBERSHOPOV, S KTORÝMI SPOLUPRACUJEME. ZELENOU SÚ OZNAČENÉ TIE, KTORÉ S NAMI DO VRATNÝCH FĽAŠÍ ŠLI A MÔŽETE U NICH SKLA VRÁTIŤ.

Späť do obchodu