Poštovné zadarmo pri objednávke nad 39,90 €.
Späť do obchodu

Registrácia

Pochlap se

Movember

Nápad zapojiť sa do Movemberu vzišiel z hláv študentov VŠE. Táto myšlienka sa nám moc páčila, a tak sme z nej urobili projekt Pochlap se. Podrobné informácie nájdete na webe projektu www.pochlapse.cz.

Movember väčšina už bude poznať, pre ostatných v kocke. Jedná sa o každoročnú konanú charitatívnu akciu, zameranú predovšetkým na prevenciu typického mužského ochorenia, ktorým je rakovina prostaty. Názov vznikol spojením Novembru a moustache (anglicky fúzy), ktoré s taktiež symbolom tejto akcie.

PochlapSe2

Aukcia

Rozmýšľali sme, ako osloviť čo najviac osôb a súčasne vybrať čo najviac finančných prostriedkov pre Movember. Napadlo nás usporiadať aukciu predmetov slávnych MoBros, a týmto by sme taktiež chceli poďakovať všetkým zúčastneným, že do toho s nami šli. Tieto predmety budú dražené na aukčnom portáli Aukro, ktorý je hrdým partnerom Pochlap se a tým, rovnako ako ostatným partnerom, patrí taktiež naše veľké vďaka.

PochlapSe

MINULÝ ROK SME VYBRALI POMERNE PEKNÝCH 10 000 KČ. AJ TENTO ROK MÁTE MOŽNOSŤ DRAŽIŤ PREDMETY ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ, TAK NEBUĎTE ŽGRĽOŠI A POCHLAPTE SE!

Späť do obchodu