Poštovné zadarmo pri objednávke nad 39,90 €.
Späť do obchodu

Registrácia

BFC - Beard Fighting Championship

Beard Fighting Championship

BFC je profesionálna súťaž v zmiešaných bradatých umení (MBA). Naše firma zjednocuje špičkových fúzačov z celého sveta v najväčšej online fúzovej súťaži. BFC má 4 dĺžkové divízie, pre ktoré platia jednotlivé pravidla MBA.

Prvý súboj sa konal 13.8.2019 a od tej doby premeralo svoje fúzy už nespočetné množstvo chlapov. Udalosti sú pre širokú verejnosť, do beardtagonu však odporúčame vstúpiť len špičkovým atlétom. Stačí jedna chyba a môže byť po všetkom.

Momentálne máme dozápasené prvé kolo v každej dĺžkovej kategórii. Vstup nových bojovníkov je otvorený vždy na začiatku novej sezóny. Do rozbehnutej sezóny môže vstúpiť obmedzené množstvo atlétov, ktorí predvedú extrémne nadanie.

BFC_otagon-01

Pravidlá

1. Vždy hovorte o BFC.

2. Pred každým fightom musíte poslať fotku s odmeranou bradou. Meria sa od spodnej pery do najdlhší fúz.

3. Každý fight nová fotka.

4. Žiadne filtre, čistý boj.

5. Dve prehry a končíte.

Odmeranie aj samostatné súťažné fotografie posielajte info@angrybeards.cz. Odporúčame posielať čelné fotografie a pamätajte na to, že to sú beard fighty, takže posielajte detaily hlavy s bradou. Fotku ale môžete prihlásiť akoukoľvek, ktorá bude mať dôkaz odmerania, fotky teda musia byť aktuálne a na každý boj je potrebná iná fotka, nejde vyhrať titul s jednou fotkou. Každý, kto sa stane šampiónom vo svojej dĺžke, prípadne aj vo viacerých dĺžkach, získa titul, šampiónsky prsteň a uznanie všetkých. Prsteň už zostane šampiónovi navždy, aj keby v budúcnosti napríklad stratí titul samotný.

AngryBeards

DOLE NÁJDETE AKTUÁLNÉHO PAVÚKA PRVEJ SEZÓNY

Flylength length do 9 cm

Soupiska_fly

Bantam length 9-14 cm

Bantamlenght

Pérová length 14-24 cm

Perovalength

Superdlhá length nad 24 cm

Momentálne trochu divoká dĺžka, ktorú potrebujeme naplniť, takže ak ste už veterán a stačíte na superdlouhých fúzačov, neváhajte sa nám prihlásiť.

SuperDlouha

Späť do obchodu