Zástera pre holiča

€64,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022

Keď sa rúbe les, lietajú triesky. A keď sa holí chlap, lietajú fúzy a vlasy. Pretože je to fakt masaker, žiadny barber nedá dopustiť na poctivé ochranné pomôcky. Engrybirdia zástera z voskovaného plátna všetky ostré šrapnely a kvapky tekutín odráža ako nasratý Luke Skywalker.

Detailné informácie

Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

PRAKTICKÁ ŠTÝLOVKA

Čo si budeme, nikoho zas toľko netrápi, z čoho je zástera made of a koľko merajú vrecká. Pri zástere ide hlavne o dve veci - štýl a ochranu. Prvý ten štýl teda. Už si videl, ako zástera vyzerá? Musíme pokračovať? Mrkni sa znova, však je to čistokrvný luxus. A k tej ochrane. Pri sekaní bradáčovho porastu je to masaker. Ostré fúzy a vlasy okolo barbera svištia a zapichávajú sa do všetkého možného. Len nie do hrubého voskovaného plátna zástery, od ktorého sa, naopak, odrážajú ako blastery od svetelného meča. Z každého úkonu tak vyjdeš bez jediného škrabanca, resp. fúza zabodnutého do slávnostného trička.

 

STYLOVKA
ŠTÝLOVKA

Chceš 6 dôkazov, že toto je nekompromisná a gulervúca štýlovka? Odscrolluj si zase nahor a ráč si poriadne prezrieť tie fotky!

BEARDPROOF
BEARDPROOF

Hrubé voskované plátno je odolné proti všetkému, čo sa spája so sekaním bírdu. Odráža lietajúce ostré fúzy rovnako ako kvapky vody, potu alebo krvi.

UKAŽ KŮŽI
UKÁŽ KOŽU

Čiernu odolnú tkaninu nešlo doplniť ničím lepším ako prvkami z poctivej kože. Keď sa o zásteru zvládneš aspoň trocha starať, inú už potrebovať nebudeš.

FITS ALL
FITS ALL

Dĺžka zástery je daná, ale pomocou špeciálnej križiackej technológie popruhov si môžeš nastaviť, ako vysoko ju budeš nosiť. Padne (skoro) každému.

Zástěra pro holiče

DAŇ ZA POCTIVOSŤ

Pořádná zástěra. Odolné voskované plátno

Celá zástera je z plátna odolného ako hovädo. Je voskované, takže odráža nálety ostrých fúzov, vlasov, ale aj kvapky vody, potu a krvi. Vreciek a rôznych držiakov na barberské serepetičky tu nájdeš habadej, takže by si mal byť v poho aj pri maximálnom nasadení. Daňou za poctivosť a gulervúci štýl je nižšia priedušnosť a vyššia váha zástery, ale tak nie sme padavky, nie?

Aby si ochránil pred niekoľkohodinovým hľadaním svrbivých zvyškov fúzov aj svojho klienta, mrkni sa na engrybirdiu pláštenku. Je to k zástere perfect match.

#tab-To chceš#

  • Poctivá holičská zástera
  • Hrubé voskované plátno, ktoré odolá všetkému
  • Štýlové kožené prvky
  • Pohodlné popruhy okolo ramien
  • Dizajn do perfektna ťahajú kovové pracky

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Fakt to chceš vedieť? Okey, ako si ráčite priať. Takže hlavu vsunieš medzi popruhy. Opatrne, aby si sa nezamotal a nedopadol ako Balotelli pri nasadzovaní rozlišováku. Visiacimi popruhmi si oviažeš pás a za chrbtom si poslepiačky skúsiš uviazať mašličku. Keď ti to skĺzne na dvojitý uzol, neostane ti nič iné, ako sa zo zástery po šichte vyrezať.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Táto zástera je ušitá z hrubého voskovaného plátna. Jej celková dĺžka je 85 cm a šírka na hrudi 61 cm. Pomocou popruhov si dokážeš zásteru nastaviť medzi veľkosťami M – XXXL. Na hrudi máš 18,5 cm dlhú a 13 cm hlboké vrecko na čokoľvek, čo potrebuješ mať v pohotovosti.

Ľavý bok zdobí tzv. dvojvrecko s odopínateľným spodným dielom na patentky. Pravý bok je ešte väčšia paráda, 19 cm široká a 17,5 cm hlboká kožená trojpriehradka. Však sa pozri na fotky, veď to tam všetko je.

#tab-Konštrukcia#

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora 24.9.2022 20:55
A ja som sa potešila ako chlapovy kúpim konečne poriadnu zásteru na varenie a to je len pre holičov?
Odpovedať
AD Avatar autora 26.9.2022 08:24
Ahoj Míšo, bohužel je to zástěra jen pro holiče, který chtěj ukázat z jakýho gangu jsou. Ale jestli máš doma šikovnýho chlapa, tak v ní může klidně i vařit. :D