Pečatný prsteň

€31,50
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.10.2023 6.10.2023 6.10.2023 6.10.2023 Zvoľte variant

Strieborný kus poctivej ocele nie je len obyčajnou ozdobou pre všetky chlapské paprče. Je to aj praktická pečať, ktorou v okamihu orazíš dôverný list svojmu gangu. Rovnako hravo spečatíš aj osud holobriadka, čo bude do teba vyskakovať. Štýlom decentnejší než náš majster, ale stále žiadna obyč obrúčka. Pekne-krásne vlastnoručne navrhnutý chlapský ring. Dodávame v de luxe plechovke.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

UROBÍME TI PONUKU

Je nám jedno, prečo po prsteni kukáš. Možno ho chceš ako fešný dekor, praktické pečatidlo na listy alebo pečiatku na holobriadkov. Vari teda, monsignore, nehľadáte prsteň, ktorý by vám poskokovia mohli bozkávať? Ale whatev, naša ponuka je rovnaká pre slovenského Jánošíka ako pre sicílskeho mafioso – ako si raz toto masívne hovädo nasadíš, stávaš sa súčasťou tvrdého jadra engrybirdieho gangu. Budeš ho nosiť s hlavou vztýčenou a robiť nasratému bradáčovi česť. Prisaháš?

 

PEČATNÝ RING
PEČATNÝ RING

Ring nie je len na flexenie. Je to plnohodnotný pečatný prsteň, ktorým môžeš označkovať všetko od holobriadkov až po listy.

ŽIADNA BIŽU
ŽIADNA BIŽU

Nie je to žiadna bižu z jarmoku, ale poctivý klenot, ktorý nikde inde nenájdeš. Tento prsteň má príbeh, má dušu, je to proste unikát.

BIG FELLA
BIG FELLA

Oceľové hovädo, ktoré ruku neťahá k zemi až tak ako zlatý majstrovský prsteň, ale nikto jeho silver shine neprehliadne ani tak. Ako my hovoríme: Go Big or Go Home!

PLECHOVKA FAJNOVKA
PLECHOVKA FAJNOVKA

Aby si prsteň uchránil pred stratením, zubom času a rukami zlodejov, dávame k nemu plechovú krabicu. Schválne, za koľko sa raz budú mint kusy dražiť.

 
PÁR PRSTENŮ A DVA VOUSÁČI

BRASI APPROVE

Není to žádná Versace bižuterie, ale poctivý klenot

Keby Luca nebol len fiktívnou postavičkou mafiánskeho sveta, rozhodne by vo svojom živote urobil pár zmien. Nechal by si narásť poriadny bírd a nahodil nasratý pečatný ring. Na tutovku by mu tú strunu z piana pomohol roztrhnúť alebo niečo. Dizajn tohto krásavca sme modelovali ako šialenci. A v kostiach cítime, že týždne úsilia vyplodili skvost hodný aj Corleonovho najvernejšieho sicaria.

Strieborné prstene nie sú podľa tvojho gusta? Máme aj dva so zlatou povrchovkou, tak sa mrkni na tento úplne jednoduchý ring a nášho majstrovského borca.

#tab-To chceš#

  • Oceľový pečatný prsteň s logom Angry Beards
  • Plnohodnotný pečatný ring & pečiatka na holobriadkov
  • Vlastnoručne vybrúsený dizajn
  • Instantný boost drsnosti nositeľa
  • Zberateľská plechovka grátis

#tab-To chceš#

#tab-Používanie#

Nasaď prsteň a pocíť silu engrybirdieho gangu. Keď sa zase raz budeš predierať hustými tŕňmi, spomeň si, prečo tade vlastne ideš. Aj v strasti totiž môžeš nájsť zaľúbenie

Aby ti prsteň vydržal v mint stave čo najdlhšie, neťahaj ho do bazéna ani mora a nekydaj naň zbytočne žiadnu chémiu alebo parfumy. Na noc ho dávaj do tej plechovej pixle, čo si k nemu dostal. My tú decentnú patinu, v ktorej sú vpísané všetky tie roky v gangu, milujeme, takže ho z ruky neskladáme. Čím oplieskanejší, tým vernejší bradáč!

#tab-Používanie#

 

#tab-konštrukcia#

Tento prsteň sme vyrobili v 4 veľkostiach, tak si svoje prstiská pomeraj, kým objednáš. Borcom tu u nás väčšinou stačí 10 a 11, ale nikto tu nie je majiteľom vyložene medvedích láb.

PRO TIP: Prsty zmeraj po odvode naším geniálnym meradlom. Alebo to vezmi šublerou podľa vnútorného priemeru, nech potom prsteň nemáš len na lapanie prachu.

Veľkosť prsteňa Obvod podľa meradla Vnútorný priemer podľa šublery
9 59–61 mm 18,89 mm
10 62–64 mm 19,6 mm
11 65–67 mm 20,3 mm
12 68–70 mm 21,05 mm


Matrošom je poctivá chirurgická oceľ. Žiadna meď, žiadna lacná zliatina, ale pekelne odolný matroš, ktorý s tebou životom pôjde roky. Nechaná pekne strieborná, nech padneme do oka aj tým, ktorým zlaté šperky nevoňajú.

#tab-konštrukcia#

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 25.8.2023
Síce som už písal recenziu, ale nedalo mi, a chcem ešte dačo dopísať. Prsteň sa stal mojím talizmanom. Až raz sa stalo že som ho zabudol doma. A verte, chýbal mi :-D Takže nosím ho furt, dokonca aj pri behu. Kvalitná práca, kvalitný matroš.
5
MK Avatar autora | 29.7.2023
Kvalitná práca! Poctivý kus ocele. Jediné čo by som vylepšil je pozadie angry loga. Viac by pasovalo čierne pozadie aby vynikli detaily loga. Inak super!🤟🤟
5
VV Avatar autora | 27.7.2023
Priateľ bol nadmieru spokojný a tešil sa ako malé decko. Ak by som ho s týmto prsteňom požiadala o ruku, verím, že by som už konečne bola zasnúbená.
5
LB Avatar autora | 27.7.2023
Skvelá práca Pani a Dámy len tak ďalej 😉

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: