Patróna vône do auta Jeremy Carson

€6,90
Skladem

Engrybirdia vôňa do auta ti hovorí pane? Nechceme, aby to bola známosť na jedno použitie, takže tu máš náhradnú patrónu. S tou istou gulervúcou vôňou citrusov a starej ameriky Jeremy Carson. Náplň je kompatibilná so všetkými bežnými difuzérmi rovnakého typu ako ten, čo od Angry Beards môžeš dostať ako darček k objednávke.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

KEEP CALM AND RELOAD

Je nám jasné, že u nás nemôžeš prešustrovať 85 éčok zakaždým, keď ti v káre dôjde vôňa. Navyše by bolo škoda z engrybirdieho difuzéra urobiť známosť na jedno použitie. Takže tu máš náhradnú patrónu. S úplne rovnakou vôňou Jeremy Carson, ktorá ťa odpáli explóziou citrusov a levandule sprevádzanou felláckym fist bumpom plným čierneho korenia a zázvoru. To všetko zabalené v hlbokom závoji kože, tabaku, tonky a pačuli, ktoré dajú tvojej káre vibe nablýskanej ameriky.

 

LOCK'N'LOAD
LOCK'N'LOAD

Náhradná patróna do bežného difuzéra na také tie tyčinky. Ideálne toho nášho, čo dávame ako darček.

BIGGER IS BETTER
BIGGER IS BETTER

Vôňa z čias, keď šesťliter ešte nebol hriechom a benzín stál toľko, čo paklík žuvačiek.

TOHLE NENÍ KÁRA…
TOTO NIE JE KÁRA…

… to je kancelária! Či už za volantom rapuješ ako Rytmus, alebo fičíš na Metallice, s touto vôňu bude všetko lepšie.

JEREMY CARSON
JEREMY CARSON

Návykovka zložená z citrusov, korenia, zázvoru, tonky a pačuli. A pre prvotriedny feel aj fellácky pozdrav kože a tabaku.

 
Car scent

DRUHÝ DOMOV

Car scent

Urob si v káre pohodlie. Či už stojíš v nekonečnej štrúdli cestou do šichty, hodiny čakáš na mladú pred krámom alebo križuješ Európu zľava doprava, kára je pre niektorých z nás druhým domovom. Tak si to urob pekné, stačí taká blbosť ako luxusná chlapská vôňa.

Ak ešte nemáš difuzér, stačí nabrať čierny matroš za 85 éčok a vyfasovať od nás vôňu do auta ako darček. Náplne ber pokojne do zásoby, v žiadnom kastlíku sa nestratia.

#tab-To chceš#

  • Dve náhradné patróny engrybirdej vône do auta
  • Kompatibilné s difuzérmi na aromatické tyčinky s priemerom 7 mm
  • Explózia citrusov, korenisté tóny korenia, koža, tabak, tonka, pačuli
  • Pocit z jazdy nablýskanou amerikou
  • Pocit z jazdy nablýskanou amerikou

#tab-To chceš#

 

#tab-POUŽÍVANIE#

Otvor opatrne ako prcák a bez zbytočného váhania prebíjaj v difuzéri starú patrónu za novú. Lock’n’load, baby!

VAROVANIE: Vyhni sa kontaktu patróny s kožou a interiérom káry. Proste otvoriť, rýchlo priamo z obalu naládovať do difuzéra a zavrieť. Žiadne maznanie, pusinky ani kovbojské selfie s cígou v hube.

#tab-POUŽÍVANIE#

 

#tab-ZLOŽENIE#

Dva kusy náhradnej náplne (patróny) do bežne používaných difuzérov. Kompatibilné s engrybirdím modelom, ktorý dávame ako darček k objednávkam nad 85 éčok alebo akýmkoľvek iným difuzérom na vatové alebo plastové tyčinky s rozmerom 7 × 72 mm.

Obsahuje: 2-acetoxy-2,3,8,8-tetramethyloctahydronaphthalene; Limonene; Acetyl cedrene; Cyclamen aldehyde; beta-Pinene; alpha-Pinene; Linalyl acetate; Coumarin; Acetic acid, anhydride, reaction products with 1,5; Linalool; beta-Caryophyllene.

Pozor: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte vdychovaniu pár. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc. Zneškodnite obsah/nádobu ako nebezpečný odpad.

#tab-ZLOŽENIE#

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske oblečenie a doplnky
secondName: 2 ks
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JS Avatar autora | 24.9.2023
Mojej Felícii tá vôňa úplne svedčí :D hneď mám pocit ako by som sadol do niečoho závodnejšieho :D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: