Čistič na naradie Mr. Proper Beard

€3,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.12.2023

Univerzálny čistič na heavy-duty techniku, ale hlavne teda na náš Beard Roller, ku ktorému ho dávame grátis. Inak ho ale využiješ na shavettu, nožnice a ďalšie smrtiace náradie, na ktorom občas ostane trocha krvi. Čistí, ale nedá sa chľastať, takže si z neho nebudeš upíjať ako z Alpy.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

WDÉČKO, DUCT TAPE A...

Nehýbe sa to, ale malo by sa? Strekni tam wédečko. Hýbe sa to, ale nemalo by sa? Omotaj to duct tejpou. S touto dvojkou je z každého chlapa MacGyver, čo opraví všetučko na svete. Beard Roller ani shavettu ale vyčistiť nedokáže, preto si bradáči do kúpeľne berú Tool Cleaner. Ostré nástroje narušujú kožu, takže bez očisty si zarobíš na poriadny problém. Namiešali sme ti čistič, ktorý sa postará o čistotu a zároveň ti perfektne zapadne na poličku s engrybirdími skvostami.

 

WOW ČISTOTA
Kúpeľňové WDéčko

Tool Cleaner síce mašinu nepremaže, ale zato všetko náradie perfektne vypulíruje. Žiletky, shavetty, Beard Roller, piercingy, čokoľvek!

NEUVĚŘITELNÁ ČISTOTA
Vypáľ červa

Čistota nástrojov je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť problémom. Tool Cleaner vypáli červa zo všetkých nástrojov a tvoja koža ti raz možno poďakuje.

NEJČISTŠÍ ČISTOTA
Čistočistá čistota

Nastriekaj a 60 sekúnd počkaj. Hneď potom bude tvoj nástroj čistejší ako slovo božie. Čistejší ako ľalia. Čistejší než Pergnerová po odvykačke.

OPRAVDOVÁ ČISTOTA
Lojzo Čistič

Navyše v balení, ktoré nenarúša zbierku engrybirdích výrobkov. Predsa by si do svojej svätyne nepustil nejaký šmejd z hobby marketu, hm?

 
Tool Cleaner – čistič na Beard Roller

ZLOŽITÝ TO NIE JE

 

100 % KOMPATIBILITA

Zbaví povrch nečistot a bakterií

Toľko kecov o čističi. Že ťa to ešte baví čítať, kámo. Máme v ponuke oveľa zaujímavejšie veci, ktoré by ti mohli urobiť radosť a sú s Tool Cleanerom plne kompatibilné. Zároveň by si vyriešil aj ten problémik, že nemáš poriadne čo šmykať. A nesekli by ti do kúpeľne shavetty Garrigue alebo Žižka?

No a ak by si chcel Tool Cleaner úplne zadara, tak to tu zabaľ a roztoč to s Beard Rollerom, ku ktorému čistič prihadzujeme automaticky grátis. Táto mašinka penetruje kožu ako Johnny Sins a pravidelným rozbodávaním nabudí k rastu aj tie najlenivejšie bradiská.

#tab-To chceš#

  • Očistí povrchy heavy-duty náradia
  • Zbaví povrch nečistôt, takže predchádza zápalom
  • Nepoškodzuje nástroj
  • Hrdo vyrobené v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Náradie opláchni horúcou vodou a oklep. Nastriekaj rovnomerne na povrch Tool Cleaner a počkaj 60 sekúnd. Po ich uplynutí je všetko safe-to-use a môžeš si Rollerom začať rozbodávať xicht alebo shavettou zaholovať kontúry.


Nebezpečenstvo: H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. P233 Nádobu uchovávajte tesne uzavretú.

P305+351+338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. P501 Zneškodnite obsah a nádobu v súlade s miestnymi predpismi.

UFI: KXR2-F0EQ-M004-Y5K5

#tab-Používanie#

 

#tab-Zloženie#

Složení:
Voda, Denaturovaný Ethanol, Cocamidopropyl Betaine, Glycerín, Eukalyptová Silica, Čajovníková Silica, Tymiánová Silica a Klinčeková Silica

Balenie 50 ml

#tab-Zloženie#

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

Méně než 5 % amfoterní povrchově aktivní látky, Parfém.

#tab-Žrádlo pre kancelársku krysu#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MP Avatar autora | 3.4.2022
Priateľ je spokojný- robí čo má

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: