Drevený hrebeň na bradu a fúzy

€11,90
Skladem

Rozčeš absolútne čokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek s engrybirdím dreveným hrebeňom. Zabalili sme ho do elegantného čierneho puzdra z vegánskej kože – 100 % vegan, bio aj gluten free.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás minimálne za 39 € a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

BRADISKO V TOPE

Hrebeň sme vyrobili zo santalového dreva, ktoré je preslávené antibakteriálnymi a antistatickými účinkami. Osadili sme ho takzvaným dvojzubím s celkovým množstvom 69 zubov. Na jednej strane sú široké zuby na prvotné prečesanie, na druhej jemnejšie na finálny rozčes. Na bradiská ideálka.

 

SANTÁLOVÉ DŘEVO
SANTALWOOD

Prečo santalové drevo? Na prvý pohľad je to ušľachtilý materiál, na prvý dotyk aj príjemný a navyše má antibakteriálne a antistatické účinky. Čo chceš viac?

DVOJITÉ ZUBY
Dvojité zuby

Najprv pomaly, zľahka širokými zubmi a potom pritvrď úzkymi a neprestávaj až do extázy. That’s the magic na perfektné prečesanie bez vytrhania polky brady.

KOMPAKTNÍ ROZMĚR
Kompaktný rozmer

Tento 10 cm parťák ti bude robiť spoločnosť ako v kúpeľni na poličke, tak vo vrecku nohavíc. Doma, na cestách, v gyme, u milenky – kamkoľvek s ním vyrazíš.

BEZPEČNĚ V POCHVĚ
Bezpečne v pošve

Nemusíš sa báť, že by si ho oškrel, zamazal alebo mu snáď vylámal nejaké zuby. Engrybirdí drevený hrebeň dodávame v ochrannom puzdre.

 
Dřevěný hřeben na vousy

ELEGÁN V POŠVE

Perfektní pročísnutí od kořínku ke konečkům

Poctivých 10 cenťákov, ktoré padnú ako uliate do každej ruky. Zabalili sme ich navyše do elegantného puzdra z vegánskej kože – 100 % vegan, bio aj gluten free. Vďaka tomu ti nemusí hrebeň robiť parádu len doma na poličke, ale môžeš sa s ním blysnúť aj vo fajnovej spoločnosti.

Ak sa bojíš, že tvoje drsné zaobchádzanie drevený hrebeň nezvládne, mrkni sa na mocných fešákov z antistatického polykarbonátu. Self-defense Combat Comb alebo schizofrenický Dual Comb.

#tab-To chceš#

  • Perfektné prečesanie od korienkov ku končekom
  • Santalové drevo
  • Plne antistatická konštrukcia
  • Ideálny rozmer a tvar
  • Puzdro z vegánskej kože

#tab-To chceš#

 

#tab-Používanie#

Tento hrebeň je robený na strapaté bírdy. Rad zubov so širšími rozstupmi beard najprv naladí, vzápätí ho dovedieš k dokonalosti jemnejšími zubmi. Ideálne rozčesávaj až po olejovaní, balzamovaní alebo premazaní inými hmotami, nech si bradisko a fúziská nepolámeš alebo nevyrveš.

Nie si si istý, či češeš bírd správne? Tak ti poradíme. Začni uprostred na krku a odspodu sa pomaly prepracovávaj hore a do strán. Keď sa zasekneš na nejakom zachlpenci, nesnaž sa ho rozorvať silou. Jemne a plynule chlpy rozpleť, ideálne si pomôž olejom alebo balzamom na bradu a fúzy, prípadne iným mazivom. Potom už len učeš bradu zhora do pôvodného stavu, prečeš fúzy a finito. Zdá sa ti Beard Comb po čase zahnusený? Umy ho sem-tam vlažnou vodou a humus povyberaj prstami. Potom hrebeň jemne utri do uteráka a nechaj vyschnúť.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Vyrobili sme hrebeň zo santalového dreva - perfektného materiálu, pri ktorom sa nemusíš báť statickej elektriny. Má poctivých 10 × 6 cm, ale aj s týmto gašparkom zahráš slušné divadlo. Zmestí sa krásne do vrecka nohavíc. Navyše pridávame puzdro zo syntetickej kože, takže česať môžeš aj na cestách.

#tab-Konštrukcia#

 

5
17x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZH Avatar autora | 16.8.2022
Chlap je s hrebeňom veľmi spokojný, kvalitne urobené :)
5
MV Avatar autora | 12.6.2022
Nadmieru spokojný. Účel spĺňa.
5
PS Avatar autora | 31.3.2022
Super hrebeň. Nosím ho stále zo sebou.
5
RF Avatar autora | 6.1.2022
Manžel je spokojný, luxusné prevedenie a super úprava s hrebeňom plus bielym ilom od vás.
5
P Avatar autora | 3.12.2021
Skvelý, skvelý. Akurátna veľkosť, nevytvára statickú elektrinu. Púzdro pre mňa, ako človeka, ktorý ešte aj sviňu zabije a ocenil by puzdro z pravej bravčovinky, či hovädzinky a nie z eko sra...k môže byť. Palec hore
5
OH Avatar autora | 25.11.2021
Parádny
5
SK Avatar autora | 25.2.2020
Super
5
L Avatar autora | 21.2.2020
Čo napísať, hrebeň top + luxusné puzdro, tak to má byť.
5
P Avatar autora | 7.2.2020
Perfektná veľkosť + každá strana iná. Môžete voliť podľa potreby.
5
M Avatar autora | 7.7.2019
akurátná veľkosť, dobrá kvalita, skvelý hrebeň
5
EA Avatar autora | 10.4.2019
Kvalitné a pekné prevedenie. Veľkosť akurátna aj na cestovanie. Skvelý by bol este nejaký obal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: