Hrable na čistenie kief

€3,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.12.2023

Zoznám sa. Toto je Brushpick [brašpik], alebo tiež hrable na lístie, aby stará metla zase dobre zametala. Nástroj, ktorým z kefy vydoluješ väčšinu nahromadeného humusu.

Detailné informácie

vyhoda
Dopravu máš u nás GRÁTIS!
Nakúp u nás a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručenie do druhého dňa
Objednaj a zaplať dnes do 9:00 a už pozajtra to môžeš rozbaliť

Podrobný popis

HUMUS MUSÍ PREČ

Kefa je čierna diera každého bírdu. Nasaje do seba všetko – zvyšky olejov, balzamov, voskov, Dopingu, chlpy, fúzy, prach aj omrvinky. A pretože sa o teba kefa stará denne, bude fajn, keď sa o ňu sem-tam postaráš aj ty. Na týždennej báze alebo keď si spomenieš, kefu vyčeš Brašpikom. Ten z nej vyhrabe fúzy, prach a všetok ďalší nahromadený humus. Z bírdu kozmetické hmoty pravidelne vymývaš, a aj keď Brašpik zvládne kefe urobiť väčšinu podobnej očisty, je fajn občas zo štetín kefy navrstvené zvyšky vymydliť.

 

HRABE
Hrable

Čo ti jebe, čo ti jebe, na gebulu nám to jebe. Nebudeme klamať, z písania týchto textov už nám celkom hrabe. S Brašpikom môže hrabať aj tebe.

ČISTÍ
Čistí

Z kefy hrable odstránia všetko, čo tam nepatrí – chlpy, fúzy, prach, smeti, šutre. Nie, fakt, neveril by si, čo niekedy chlap vo svojej kefe ukrýva.

POCTIVÉ MATRO
Prvotriedny matroš

Čisto len kov a drevo. Hneď ako ho zdrapneš, perfektne ti sadne a ty pochopíš, že v ruke držíš poctivé náradie. Nesmrteľné ako engrybirdie kefy.

NEROZLUČNÁ DVOJKA
NEROZLUČNÁ DVOJKA

Samotný Brašpik ti veľa nedá. Najprv potrebuješ poriadnu kefu, to dá rozum. Náš Safe, Gentler a Harden sú stávkou na istotu.

 
GR-BRUSHPICK-Product-2

SO SILOU AJ ZODPOVEDNOSŤ

Čistí kartáče od namotaných vousů

S veľkou silou prichádza aj veľká zodpovednosť. Brašpik nie je nejaká plastová náhradka, ale kus ušľachtilej ocele. Teoreticky by si tak mohol mäkšie kefy poškriabať. Ohyb drôtov ale nie je úplne kolmý a tiež nie je dlhší ako štetiny kefy. Pokiaľ teda nie si fachman na pohľadanie, nemal by si sa až na drevo dostať. Každopádne, chlape, čisti tú kefu s rozumom.

A ak by si rád niečo čistil, ale zatiaľ nemáš kefy, mrkni sa na tie engrybirdie. Na kratšie bírdy máme Gentler, na dlhšie Harden a kto prahne po niečom cestovnom, nadchne ho Safe.

#tab-Klíčové vlastnosti#

  • Brushpick kefy čistí
  • Humus bleskovo vyčistí
  • Kefy pohrabe
  • No čo?
  • Už ti tiež hrabe?

#tab-Klíčové vlastnosti#

 

#tab-Používanie#

O kefu sa chlap musí starať. Týždenne vydolovať fúzy zachytené medzi štetinami. Raz za mesiac skúsiť zo štetín odstrániť zvyšky olejov, voskov a ďalších hmôt. A dvakrát za rok kefu namydliť šampónom, opláchnuť, vysušiť uterákom, vyfúkať fénom a nechať doschnúť na parapete nad radiátorom. Všetky tieto povinnosti ti hrable neskutočne zjednodušia, takže budeš mať viac času na kochanie sa svojím mocným bírdom.

#tab-Používanie#

 

#tab-Konštrukcia#

Drevená rukoväť s postačujúcimi 6,5 cm. Vsadených 69 železných drôtikov. Tak to je v podstate Brašpik. Ideálny nástroj na vyčistenie všetkých druhov štetinatých kief.

#tab-Konštrukcia#

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AM Avatar autora | 31.10.2022
Veľmi praktická pomôcka, hlavne šetrná ku kefe
5
SF Avatar autora | 17.5.2022
Krasne spracovanie, kvalitne materialy a robi presne to, na co je urcena :) DIK!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: