Kdo je BusyB

busyb-team-1500x690-v2

 

Kto je BusyB

Tak dlho ste kradli čierne zlato svojim frajerom a žobrali o vlastnú kozmetiku, ktorá funguje rovnako dobre ako tá chlapská, až sme podľahli a pustili sa do toho. Pretože koniec koncov, spokojná frajerka je tá najväčšia výhra pre všetkých.

A tak vznikla BusyB. Funkčná kozmetika, ktorá stojí na pevnom základe engráčskych výrobkov, ale k dokonalosti je ladená s dievčatami a pre dievčatá. BusyB z teba neurobí princeznú, ale uľahčí ti život. Pretože o to ide predovšetkým. Aby si nemusela v každodennom záprahu riešiť potenie, bolestivé trenie kože alebo napríklad suché ruky. Kočka, s týmto všetkým ti pomôžeme a sme tu pre teba, kedykoľvek budeš potrebovať. Priprav sa zhrabnúť jackpot, pretože toto je oveľa lepšie než výhra v tombole na poľovníckom plese.

busyb-team-selfie-800x800

 

Poď do toho s nami

Je nám jasné, že bez teba by to nešlo. Preto nás zaujíma tvoj názor na naše výrobky a ak máme niekde priestor na zlepšenie, isto nám daj vedieť. Rovnako tak berieme aj tipy na ďalšie vychytávky, ktoré nutne potrebuješ a pomôžu ti prežiť divoké dni. Také tie dni, keď nestíhaš, chlap ťa vytáča otázkami typu kde mám čisté trenky a za zadkom sa ti už po štyridsiatykrát ozve mamííí. Možno niečo vymyslíme. Pretože táto kozmetika je hlavne o tebe a pre teba.